E60 530d 2003a. Active steering fault.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Sadnewsman
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 14.01.2014 11:59 21

E60 530d 2003a. Active steering fault.

Postitus Postitas Sadnewsman »

Mure siis selline, et alguses viskas käivitades vea: Active steering fault! Kellades põles ka kollane rooli märk. Peale seda sõitsin oma ühe osta ära ning uuesti autosse tulles ja käivitades enam viga ei visanud ega näidanud. Nüüd paar päeva hiljem viskas uuesti kui ma parkimiskohale pöörasin. Mis variandid on? On kellelgi ehk sarnane probleem olnud?
kossur
Huviline
Postitusi: 216
Liitunud: 11.01.2013 20:35 50
Peamine sõiduk: Bmw e61 530xd

Re: E60 530d 2003a. Active steering fault.

Postitus Postitas kossur »

Sadnewsman kirjutas:Mure siis selline, et alguses viskas käivitades vea: Active steering fault! Kellades põles ka kollane rooli märk. Peale seda sõitsin oma ühe osta ära ning uuesti autosse tulles ja käivitades enam viga ei visanud ega näidanud. Nüüd paar päeva hiljem viskas uuesti kui ma parkimiskohale pöörasin. Mis variandid on? On kellelgi ehk sarnane probleem olnud?
Mul oli ka kunagi active steering fault ja viskas rooli ikka päris viltu. Algul oli juttu rooliasendianduri veast, pärast sain murele lahenduse Karivolist. Tegid seal mingid juhtmed või ühendused korda ja siiamaani on 10 kuud vaikus olnud.
Lae aku ka korralikult täis. Veateate võib tühjast akust ka ette lüüa.
martin89
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 14.01.2008 19:25 20
Asukoht: tartumaa

Re: E60 530d 2003a. Active steering fault.

Postitus Postitas martin89 »

Tühi aku võib kindlasti üheks põhjuseks olla. Aga seal võib veel sada muud viga olla. Peaks ikka arvuti järgi lükkama oleks asi selgem.
Aktiiv rooli peab pärast mingi vea ilmnemist ka uuesti õpetama. Kas rool on ikka otse peal?
Kasutaja avatar
Sadnewsman
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 14.01.2014 11:59 21

Re: E60 530d 2003a. Active steering fault.

Postitus Postitas Sadnewsman »

Tundub küll et rool on otse. Lühikesi otsi on küll palju olnud..
Vasta