E39 kolin

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Vovil
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 06.06.2012 13:59 28

E39 kolin

Postitus Postitas Vovil »

Tere!
Mul on niisugune mure. Olemas üks kolin esisillas, nimelt sõidu ajal kui natuke pöörata vasakule, siis esisillas kuskil vasaku ratta juures on pidev kolin. Kui sõita otse, siis kaob ära. Kui auto seisab ja pöörata rooli siis kolinat ka ei ole. Milles asi võib olla??? Esisillas autol on vahetatud kõik õõtshoovad, mõlemad stabika kondid, tehtud silla reguleerimine, vahetetaud kõik pidurikettad ja klotsid. Rehvid või veljed ei ole põhjus ka, sest tagarattad on pandud ette ja esirattad taha - kolin jäi samaks. Roolilatt on ka korras. Mitmed inimesed vaatasid vedrustust - keegi ei näe midagi kriminaalset...

Auto on 520i 97a. manuaal.
Kasutaja avatar
Ivo81
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 23.05.2007 12:12 55
Peamine sõiduk: BMW 525i

Re: E39 kolin

Postitus Postitas Ivo81 »

Pakuksin, et sarniir. Kunagi Mazda kolises sama moodi, et keerates kolises vasakult ja läbi oli parema õõtsa sarniir! Otse sõites oli kõik vaikne ja ok. Aga see oli mazda, nii et ära võta puhta kullana.

PS. Mul vasakul ees kolises UUS amort, amordi tootja vahetus aitas, aga kolises kogu aeg mitte keerates.
Vovil
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 06.06.2012 13:59 28

Re: E39 kolin

Postitus Postitas Vovil »

Ivo81 kirjutas:Pakuksin, et sarniir. Kunagi Mazda kolises sama moodi, et keerates kolises vasakult ja läbi oli parema õõtsa sarniir! Otse sõites oli kõik vaikne ja ok. Aga see oli mazda, nii et ära võta puhta kullana.

PS. Mul vasakul ees kolises UUS amort, amordi tootja vahetus aitas, aga kolises kogu aeg mitte keerates.
Kõik õõtshoovad koos sinna kuuluvate šarniiridega on vahetatud hiljuti.
Kasutaja avatar
maarekl
Huviline
Postitusi: 1299
Liitunud: 18.08.2006 14:15 58
Asukoht: Voru

Re: E39 kolin

Postitus Postitas maarekl »

Vaata amordid üle.
Miguel
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 24.02.2013 21:53 37
Peamine sõiduk: BMW 525d
Asukoht: Pärnu, Järvakandi

Re: E39 kolin

Postitus Postitas Miguel »

Roolilatt võib ka koliseda. Kui amorte kahtlustad, siis mine amordistendi, see näitab amordi tühjad kohad ära.
Vasta