e39 528 99a nukaanduriga probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tanelpyve
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 28.02.2013 18:33 39
Peamine sõiduk: BMW 740d

e39 528 99a nukaanduriga probleem

Postitus Postitas tanelpyve »

Probleem siis järgmine autol tõmmet pole, ei liigu nii nagu vaja. Mu 525 tds tõmbab ka jõhkralt paremini.
Vaja oleks sellest probleemist lahti saada. Sai käidud diagnostis mis näitas et nukaandur läbi.
Aga ma tean, et eelmise omaniku poolt on see jama juba olnud ja ta kakkus need vanosed lahti aga midagi teha ei osanud ja pani samatargalt kokku tagasi aga ta vahetas ühe nukaanduri ära.
Nüüd küsimus kas sellel autol on kaks nukaandurit kui on kaks vanost ja kas nuka anduri vahetus üldse aitab midagi või peab vanoseid näppima hakkama.
Muidu töötab tühikäigul hästi ei puperda ega midagi.
Käivitub hästi ainult väga harva on ette tulnud et läheb pikalt tööle ja siis pole seda tõmmetki mis varem oli ja kui jätta seisma ja uuesti tööle panna siis jälle asi endine.

Ette tänades,
Tanel.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e39 528 99a nukaanduriga probleem

Postitus Postitas teet82 »

Arvan, et siin oleks vaja täpset veakoodi korraliku diagnostikaseadmega. Võimalik, et näitab valet nukkvõlli asendit, mitte nukkvõllianduri enda viga. Mingi VANOS-e testi saaks ka teha korraliku seadmega.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Kasutaja avatar
Skalp
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 31.10.2013 18:49 55
Peamine sõiduk: '98 BMW 520iA Touring
Asukoht: Halinga vald
Kontakt:

Re: e39 528 99a nukaanduriga probleem

Postitus Postitas Skalp »

mul oli häda käima minemisega. Mingi hetk lihtsalt enam tööle ei läinud, käia palju tahad. Sai nuka andur ära vahetatud aga kasu polnud kuna sai võetud vale nuka andur (ühe vanosega mootori pealt). Ostsin uue nukaanduri, mis ikka kahe vanosega isendile mõeldud ja siis see probleem lahenes.
Nüüd praegu sama häda, mis Sul - umbes ühel korral viiest käivitusest käivitub pikalt ja siis on jõud olematu. Hetkel (raha)ootel vändaanduri vahetus, mis siiani toimunud arutelu põhjal peaks probleemi lahendama.
Enne õige nukaanduri paigaldamist näitas diagnost '18 Signal Camshaft sensor outlet'
BMW avariid ei tee ja kiirust ei ületa... Seda teeb tihend rooli ja istme vahel.
tanelpyve
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 28.02.2013 18:33 39
Peamine sõiduk: BMW 740d

Re: e39 528 99a nukaanduriga probleem

Postitus Postitas tanelpyve »

Mul endal näitas sellist veakoodi Signal improbable outlet camsaft sensor.
pilt ka http://www.upload.ee/image/4262413/1065 ... 9210_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta