k:e39 2001.a võtme tutvustus ( NÜÜD ÕPETUSEGA )

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
stass15
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 27.01.2010 00:38 08
Peamine sõiduk: F10 530D
Asukoht: Keila

k:e39 2001.a võtme tutvustus ( NÜÜD ÕPETUSEGA )

Postitus Postitas stass15 »

Tere
Olen otsinud ja vaadanud kuidas saab tutvustada rombikujulist võtit autole, kuid paljud inimesed seletavad omamoodi ja täpselt ei saagi aru kuidas see toimib ( üks kirjutab, et hoia ukseavamis nuppu ja vajuta sulgemis nuppu 3 korda... teine aga sulgemis nuppu ja lahtitegemist 3 korda)
Tulin siis siia, et ise teilt abi küsida.
Autol mul ainult üks võti ning originaalsigna (punane tuleke tahavaatepeegli alumises osas).
Uksi teeb lahti ainult juhiukse lukust ning käima läheb samuti, kuid nupud ei tööta.
olen proovinud igasuguseid variante tutvustamiseks kuid ei miskit.
Puldi aku on samuti korras pinge 3v~. Raadio töötab hästi ja tagaluugiga mingisuguseid probleeme ei esine.
Andke nõu mis kõige õigem variant oleks.
Suured tänud ette.
EDIT: ÕPETUSEGA
Viimati muutis stass15, 10.11.2014 21:18 51, muudetud 1 kord kokku.
stass15
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 27.01.2010 00:38 08
Peamine sõiduk: F10 530D
Asukoht: Keila

Re: k:e39 2001.a võtme tutvustus

Postitus Postitas stass15 »

Nii, kuna teie mulle appi ei tulnud siis tulin ise, endale kuid ka teile loodetavasti :)
https://wiki.bentleypublishers.com/disp ... rom+MY2000" onclick="window.open(this.href);return false;
Võtme tutvustamiseks ( Rombi kujuline ) on vaja teha järgnevad sammud>>
1. Auto võtmega lahti teha, ( Ukse august )
2. Istuda auto sisse ja sulgeda uks ( ükski uks ei tohi avatud olla )
3. Võti korraks süütelukku panna, keerata esimesse astmesse ja kohe välja võtta ( See kõik peab toimuma alla 5 sekundi mitte umbes 5 sekundit nagu mõned siin räägivad, muidu protsess ei käivitu )
4. Kui võti süütelukkust väljas on vajutada uste avamisnuppu ja hoida all (5.) samal ajal vajutada uste sulgemisnuppu 3 korda.
6. Kõik nupud lahti lasta.
7. Kui auto automaatselt kõik uksed lahti ja kinni teeb ( või siis vastupidi ) siis asi toimis.
Palun väga :cool:
Vasta