E39 TDS-ile Omega TD pihusti(juhtmega)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
diislimees
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 20.01.2006 17:41 35
Asukoht: Rae vald
Kontakt:

E39 TDS-ile Omega TD pihusti(juhtmega)

Postitus Postitas diislimees »

Nimelt laseb läbi 96a 2.5 TDS-il(105kw) pihusti mis on juhtmega. Kas ma võin selle asendada omega pihustiga...mootorid on neil ju samad või võin asemele keerata juhtmeta pihusti? Segane aga loodan,et saate aru;)
325diisel
Huviline
Postitusi: 182
Liitunud: 01.03.2004 21:56 54

Postitus Postitas 325diisel »

kust kohast pihusti lekib
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Endal sain pihusti pidama kui koputasin välja kaks tihvti, mis hoiavad plastikut vastu pihustit. Siis tuli see plastik ära ja sealt seest puhastasin välja vana tihendusaine(vist mingi hermeetik), mis oli muutunu tükiliseks. Kuivatasin ja puhastasin pinnad ja pani uuesti hermeetikut täis ja plastiku peale ja tihvtid tagasi. Ja peale seda enam ei tilgu sealt midagi. Sealt pääseb ka õhk süsteemi tagasi kui kütet tilgub.
525 TDS´a EXECUTIVE
diislimees
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 20.01.2006 17:41 35
Asukoht: Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas diislimees »

Vot ma ei teagi veel kust tilgub...ootan remonti...endal pole vahendeid millega pihustit maha kruvida. Aga teen eeluurimist et kui peaks asi viima vahetuseni.
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Ega see anduriga pihusti nagu mujalt ei hakkagi tilkuma kui anduri vahelt.
525 TDS´a EXECUTIVE
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Re: E39 TDS-ile Omega TD pihusti(juhtmega)

Postitus Postitas Pirx »

diislimees kirjutas:Nimelt laseb läbi 96a 2.5 TDS-il(105kw) pihusti mis on juhtmega. Kas ma võin selle asendada omega pihustiga...mootorid on neil ju samad või võin asemele keerata juhtmeta pihusti? Segane aga loodan,et saate aru;)
ÄRA SA JUMALA EEST SEDA TEE, ET PANED OMAGA PIHUSTI.MA TEAN MILLEST MA RÄÄGIN.Ma olen selle kõik läbi teinud.Kaks kuud n...sin ajusid, aga pihustit pidama ei saanud. Omega omal on erinevad surved ja pistik ka ei sobi.Pihusti võib terve olla, ma mõtlen omega oma, aga läbi hakkab laskma ikkagi.Kui ma sellest lõpuks aru sain ja originaalpihusti (UM 3500, lammutus 1500 eeku) peale panin, siis töötas mootor paremini ja küttekulu vähenes märgatavalt.Soovitan soojalt, pane BMW oma ja remontimisse ma ei usu.
BMW 525 td E39
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Aga ma igatahes proovisin enne kui 3000 välja käima hakkasin ja sain asja sellest pihustist. Nii et raha nagu maast leitud ja võib mõne muu asja peale investeerida. Ja kes ütleb, et romula oma samamoodi jooksma ei hakka :roll:
525 TDS´a EXECUTIVE
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

M.P kirjutas:Aga ma igatahes proovisin enne kui 3000 välja käima hakkasin ja sain asja sellest pihustist. Nii et raha nagu maast leitud ja võib mõne muu asja peale investeerida. Ja kes ütleb, et romula oma samamoodi jooksma ei hakka :roll:

Sul on õigus.Kui on võimalus pihusti ise tervelt maha keerata ja ära remontida-miks ka mitte.Mina sellega hakkama ei saanud ning pidin rahakotti kergendama- 3500 eeku, kui täpne olla.
BMW 525 td E39
diislimees
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 20.01.2006 17:41 35
Asukoht: Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas diislimees »

Probleem lahendatud!!!
Karla autos tehti korda...see juhtmega pihusti ja loodetavasti jääb nüüd pidama. 3000 ei pidanki välja käima :D
Vasta