E39 2001 a. USB AUX adapter.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
runawa
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 13.07.2008 19:04 55
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas runawa »

Tere! Plaanin paigaldada oma autole USB AUX adapteri, mida peaksin enne adapteri ostu silmas pidam ja jälgima ? CD boxi antud sõidukis ei ole ja juhtme otsi ka ei paista.
E39 530D
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7832
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas arnis »

Loe. Multimeedias on latratud korduvalt.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
runawa
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 13.07.2008 19:04 55
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas runawa »

Pole aega tervet foorumit nüüd läbi lugeda selle pärast.
E39 530D
Kasutaja avatar
testivoitja
Huviline
Postitusi: 2073
Liitunud: 30.11.2005 20:35 24
Peamine sõiduk: BMW X5 E53
Asukoht: Helsinki

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas testivoitja »

Alustame sellest, et mis sul on?
Kasutaja avatar
runawa
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 13.07.2008 19:04 55
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas runawa »

BMW 530D 2001 a. E39 ees on suur ekraan ,taga mk3 navi lugeja aga CD box puudub.
E39 530D
Kasutaja avatar
ex525
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04.01.2008 20:57 18
Peamine sõiduk: 530D 142kw
Asukoht: Harjumaa

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas ex525 »

Kas oled juba peale saanud selle adapteri ja kas toimib? Mul sama mure, box viskas saba ja ei näe pointi uut boxi muretseda kui annaks süsteemi usb,aux-i ja sd kaardi lugaja peale ringi teha.
Bensiiniga pestakse pintsleid!!!
Kasutaja avatar
runawa
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 13.07.2008 19:04 55
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas runawa »

Ei ole siiani soetanud.
E39 530D
khm2
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 03.08.2015 22:00 48
Peamine sõiduk: 320i

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas khm2 »

Mina tellisin endale Amazon.com-ist 30 kulliga FM transmitter/modulaatori, mis otse antennikaabli külge ühendub ja raadio kaudu muusikat edastab. Ei tea küll kes tänapäeval neid USB ja SD liideseid autos kasutab, aga minu seade pakub vaid 3.5mm stereo "kõrvaklapi" sisendit või RCA L/R sisendit. Väga mugav kasutada ja hea helikvaliteet! :D
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas ooDDoo »

Eriti lahe on autos mussi kuulata teistel kui telefon heliseb. Muss võiks ikka tulla pigem mälupulgalt kui telefonist. lisaks on hea roolipealt lugusid vahetada. Endal mitu aastat olnud mingi yatour junn mis pole siiamaani kordagi alt vedanud.. väljaarvatud see,et pidin raadiohäirete filtri vahele panema kuna muidu tuli vilin kõlaritesse.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
Skalp
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 31.10.2013 18:49 55
Peamine sõiduk: '98 BMW 520iA Touring
Asukoht: Halinga vald
Kontakt:

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas Skalp »

khm2 kirjutas:Mina tellisin endale Amazon.com-ist 30 kulliga FM transmitter/modulaatori, mis otse antennikaabli külge ühendub ja raadio kaudu muusikat edastab. Ei tea küll kes tänapäeval neid USB ja SD liideseid autos kasutab, aga minu seade pakub vaid 3.5mm stereo "kõrvaklapi" sisendit või RCA L/R sisendit. Väga mugav kasutada ja hea helikvaliteet! :D
Ma ostsin äkki vist Ostast krooni ajal 15 krooniga FM transmitteri, millel oli 3.5mm sisend, SD kaardi pesa ja ka USB pesa. Pult oli ka veel, seega väga mugav. Istus sigaretisüütajasse, juhe/kaart/pulk sappa ja valmis. Roolilt vahetamise mugavust polnud (hoopis teine auto sel ajal) aga muidu väga hea.
Sain sellest lahti, kui panin 3.5mm juhtmega telefonist muusika mängima ja samal ajal USB juhtmega telefoni laadima :D ning kaitsme olin sellel jullal just kõvema vastu vahetanud. Tulemus oli julla üles sulamine :D
BMW avariid ei tee ja kiirust ei ületa... Seda teeb tihend rooli ja istme vahel.
khm2
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 03.08.2015 22:00 48
Peamine sõiduk: 320i

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas khm2 »

Skalp kirjutas:
khm2 kirjutas:Mina tellisin endale Amazon.com-ist 30 kulliga FM transmitter/modulaatori, mis otse antennikaabli külge ühendub ja raadio kaudu muusikat edastab. Ei tea küll kes tänapäeval neid USB ja SD liideseid autos kasutab, aga minu seade pakub vaid 3.5mm stereo "kõrvaklapi" sisendit või RCA L/R sisendit. Väga mugav kasutada ja hea helikvaliteet! :D
Ma ostsin äkki vist Ostast krooni ajal 15 krooniga FM transmitteri, millel oli 3.5mm sisend, SD kaardi pesa ja ka USB pesa. Pult oli ka veel, seega väga mugav. Istus sigaretisüütajasse, juhe/kaart/pulk sappa ja valmis. Roolilt vahetamise mugavust polnud (hoopis teine auto sel ajal) aga muidu väga hea.
Sain sellest lahti, kui panin 3.5mm juhtmega telefonist muusika mängima ja samal ajal USB juhtmega telefoni laadima :D ning kaitsme olin sellel jullal just kõvema vastu vahetanud. Tulemus oli julla üles sulamine :D
Olen juba proovinud neid juhtmebvabasid modulaatoreid, ei meeldi. Mina maksin spetsiaalselt rohkem, et mitte raisata väärtuslikku sigaretisüütaja pesa ning loobuda pidevast sageduse otsimisest ja sisse-välja lülitamisest. Karp ühendub ju otse antenni külge, seega ei ole mingeid mürasid ega segavaid faktoreid, mis mind tõeliselt häirisid sigaretisüütajasse ühendatava mooduli puhul. USB ja SD kaardiga on väga tülikas, kui vaja lugu valida, eriti veel kui samal ajal transmitter pagasiruumis on, sest seal ju BMW-del antennivõimendi asub..
toomik
Huviline
Postitusi: 239
Liitunud: 19.09.2013 10:42 59
Peamine sõiduk: 530d E39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas toomik »

Mul on nüüd juba üks poolteist aastat E39-s olnud Yatour nimeline karp. Usb, 3.5mm, SDcard ja lisaadapteriga saab ka sinihamba. Töötab nii nagu hiinlased lubavad.
Kuna ise sigaretisüütajat naguinii ei kasuta, siis lõikasin selle seest puhtaks, ning vedasin usb pikendusega usb pesa selle sisse. Nii on armatuur igasugu juhtmemajandusest ka puhas.
Igati asjalik vidin.
Lauri318
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 11.01.2011 23:12 06
Peamine sõiduk: BMW e39 530D 171 kW
Asukoht: Tallinn

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas Lauri318 »

toomik kirjutas:Mul on nüüd juba üks poolteist aastat E39-s olnud Yatour nimeline karp. Usb, 3.5mm, SDcard ja lisaadapteriga saab ka sinihamba. Töötab nii nagu hiinlased lubavad.
Kuna ise sigaretisüütajat naguinii ei kasuta, siis lõikasin selle seest puhtaks, ning vedasin usb pikendusega usb pesa selle sisse. Nii on armatuur igasugu juhtmemajandusest ka puhas.
Igati asjalik vidin.
Kui usb pealt siis laule kuulata, kuidas lugude valimisega on ? ekraanilt ilmselt ei saa ? ja äkki jagad täpsemat linki ka Yatourile kui võimalik. Hakkab ka raadiost siiber saama vaikselt :lol:
E39|530d 171 kW
toomik
Huviline
Postitusi: 239
Liitunud: 19.09.2013 10:42 59
Peamine sõiduk: 530d E39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas toomik »

Endal ei ole ekraani, nii et ei oska oletada, kuidas sellega asi on.

Tavalise kasseti/cd mängijaga töötavad kõik nupud edasi nii, nagu enne, ehk "plaadi vahetamise" nuppudega valid kaustade vahel, ning "edasi/tagasi" nuppudega lugude vahel. Auto ise arvab, et ta mängib CD pealt, kuid andmed tulevad kas mälukaardilt, pulgalt, või playerist/telefonist. Roolilt juhtimine jääb ka tööle.

Osta saab ebay-st. Tuleb ainult vaadata raadio taguse pistiku tüüpi. Vanemad on ümarate klemmidega, uuemad lapikutega. Muud kunsti seal ei ole.
Kasutaja avatar
ex525
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04.01.2008 20:57 18
Peamine sõiduk: 530D 142kw
Asukoht: Harjumaa

Re: E39 2001 a. USB AUX adapter.

Postitus Postitas ex525 »

ooDDoo kirjutas:Eriti lahe on autos mussi kuulata teistel kui telefon heliseb. Muss võiks ikka tulla pigem mälupulgalt kui telefonist. lisaks on hea roolipealt lugusid vahetada. Endal mitu aastat olnud mingi yatour junn mis pole siiamaani kordagi alt vedanud.. väljaarvatud see,et pidin raadiohäirete filtri vahele panema kuna muidu tuli vilin kõlaritesse.
Tellisin ka selle yatour jublaka ja mul on sellega mingi jama, töötab natuke aega ja,siis lülitab ennast välja ja kohe tööle ei hakkagi vb siis kui raadio seisma jätta ja mingiaeg uuesti tööle panna. Ja mingil põhjusel hakkasid armatuuris spidoka pikslid vilkuma kui see seade ühendatud oli. ja tegu oli siis selle variandiga mis käis pagassi cd boxi juhtmete otsa.
Bensiiniga pestakse pintsleid!!!
Vasta