E39 orienteeruv remondi maksumus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
silversillu
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 25.08.2015 01:44 05
Peamine sõiduk: e39
Telefon: 58740057

E39 orienteeruv remondi maksumus

Postitus Postitas silversillu »

Tervist,

Sooviks pisut infot E39 528 (pre-facelift) remondi kohta. Orienteeruv hind, kust osta varuosad, kus lasta remontida jne, kõik info on oodatud.

Vead, mis vajavad parandamist:

Käsipidur ei tööta, käib lihtsalt tühja.
Kõrvalistuja uks ei avane seestpoolt, sama lugu ühe tagumise uksega. Tagumisel link puudu.
Imelik login ees vasakul, eriti väljendub sõites läbi aukude. Oletame kõige hullemat, mis see olla võiks, palju maksab remont.
ABS anduri tuli põleb ning termomeeter ei tööta (ilmselt on mingi seos?)

Ootan igasugust infot nende vigade kõrvaldamisel,
Aitäh!
Kasutaja avatar
Jaanus_V
Klubiliige
Postitusi: 1266
Liitunud: 17.08.2010 12:05 03
Peamine sõiduk: BMW F11 530d xDrive 2012

Re: E39 orienteeruv remondi maksumus

Postitus Postitas Jaanus_V »

Uksed võta ise lahti. Polster maha ( youtube's piisvalt õpetusi ) ja vaata tross üle, mis ust avab. Tross käib seal mingi hargi taha ja sealt see ilmselt sul ära tulnud, mul vähemalt oli E39l. Lihtne töö mida ise teha. Ülejäänude kohta saada kiri töökodadesse, teevad sulle ise hinnapakkumised.
E39 3.0D 2001 --> E61 2.5B 2005 --> E60 3.0 2005 --> E61 3.0D 2004 --> F11 3.0D 2012 --> E46 320CI 2003 --> E46 328Ci Praegu: F11 3.0xD, E46 328Ci
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7837
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E39 orienteeruv remondi maksumus

Postitus Postitas arnis »

Kiri töökodadesse jah.
Käsipidur 2-3 tundi, uksed (kui pole lapselukk) 1h, sild pool tundi ühe kaika peale, ABS anduri vahetus 0,1-2h, termomeeter pool tundi.

varuosad võid sebida näiteks autoint või atlantvaruosad. Enda valik, kas hea või odav jupp.

Ma soovitaks arvuti külge panna, veendumaks, mis ABS andur ja kas on veel midagi huvitavat.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
silversillu
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 25.08.2015 01:44 05
Peamine sõiduk: e39
Telefon: 58740057

Re: E39 orienteeruv remondi maksumus

Postitus Postitas silversillu »

arnis kirjutas:Kiri töökodadesse jah.
Käsipidur 2-3 tundi, uksed (kui pole lapselukk) 1h, sild pool tundi ühe kaika peale, ABS anduri vahetus 0,1-2h, termomeeter pool tundi.

varuosad võid sebida näiteks autoint või atlantvaruosad. Enda valik, kas hea või odav jupp.

Ma soovitaks arvuti külge panna, veendumaks, mis ABS andur ja kas on veel midagi huvitavat.
v6ss kirjutas:Uksed võta ise lahti. Polster maha ( youtube's piisvalt õpetusi ) ja vaata tross üle, mis ust avab. Tross käib seal mingi hargi taha ja sealt see ilmselt sul ära tulnud, mul vähemalt oli E39l. Lihtne töö mida ise teha. Ülejäänude kohta saada kiri töökodadesse, teevad sulle ise hinnapakkumised.

Tänud info eest, saatsin hinnapäringud mitmele töökojale.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: E39 orienteeruv remondi maksumus

Postitus Postitas teet82 »

Arvan, et päris nii ei oska keegi sulle hinnapakkumist teha. Vahe on ikka suur, et kas koliseb stabika kont ja üks ABS andur on läbi, või koliseb roolilatt ja ABS aju on läbi. Tõde selgub kui auto remonti viid :D
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Kasutaja avatar
P2rnakas
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 18.02.2007 15:31 28
Peamine sõiduk: BMW 520iA 2003
Asukoht: Pärnu/Helsinki

Re: E39 orienteeruv remondi maksumus

Postitus Postitas P2rnakas »

Puusalt pakuks paarsada euri. Linkide jubinad saab siit samast või lammarist. Termomeeter ja Abs viimati minuteada ühest august sidet ei saanud. Usutavasti sul tempi andur tolkneb niisama, ABS- i puhul on usutavasti mingi andur läbi. (Õnneks neid vaid 4) Aga kui juba selline küsimus esitati siis soovitaks ka otse lukksepa juurde minna. Omal lihtsam ning antud tööd ei ole ka mingid ulmelised. Nokitsemine vaid. Hinda muidugi määrab iga meistrimees ise.
Milleks mulle autot vaja millel on pedaale rohkem kui inimesel jalgu?
Vasta