E60 Dynamic Drive Failure.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

E60 Dynamic Drive Failure.

Postitus Postitas kalavees »

Tere, autoks 2004a 545 ja viimasel ajal viskab pea iga päev dynamic drive failure ette? Tundub et järsema kiirenduse või ka järsema kurvi võtmise pealt. Ja kui viskab kirja ette siis igal käiguvahetusel teeb raadio sekundilise mõttepausi. Taaskäivitamisel error kaob. Õli on anumas u 0,5-1cm vähem kui maksimum et selles ei usu et viga on,või on see võimalik? Kuskilt lugesin ka et kui aku vilets siis võib sellist vigurit teha,mul hästi lühikesed otsad ka(5km tööle ja 5km tagasi).Pole nagu teab mis tähtis detail auto juures kuna on naguinii sportvedruga,üldse ei anna tunda kas töötab või mitte aga hakkab vaikselt närvidele käima. Kui kellelgi mõtteid soovitusi siis ootan nõuandeid. Tänan tähelepanu eest
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: E60 Dynamic Drive Failure.

Postitus Postitas Slava_323 »

Aku tõesti võib trikke teha, aga arvatavasti hakkab surema aktiivstabikas. Kas kurvi minemisel auto kallutab nüüd rohkem? Samuti kas kõik rehvid on ok, kas sillastendi pole vaja minna, rool otse?
F31 320d M Performance
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

Re: E60 Dynamic Drive Failure.

Postitus Postitas kalavees »

Kuidas seda aktiivstabikat kontrollida saab? Muidu rool otse ,rõhud normis ja kurvides ei anna ka miskit tunda.Stabikal isegi tegelt puksid vahetatud.
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

Re: E60 Dynamic Drive Failure.

Postitus Postitas kalavees »

Upitaks veidi teemat ja lisaks juurde et raadio hakkab ennem pausidega vahele jätma ja siis võib enamvähem kindel olla et järgmise nelja- viie käiguvahetusel viskab errori ette?
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: E60 Dynamic Drive Failure.

Postitus Postitas ttsys »

Moodulid autol kõik kuivad? Näiteks kommunikatsiooni viga ja seda siin foorumis pelgalt näpunäidetega ei lahenda.
kalavees
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 09.04.2014 10:58 28

Re: E60 Dynamic Drive Failure.

Postitus Postitas kalavees »

Kuskil auto eesosas allpool on küll mingisugune õli lekkinud aga ei tuvastanud ära kuskohast kuna ventikas kenasti laiali hajutanud. Kuskilt pole ka mingi õli puudujääki märgara,olen sõitnud u 5000km ja pole kuskile yhtegi vedelikku juurde pannud. Võibolla mootoripesuga tuleks lekkekoht välja aga veidi kahtlane aastaaeg selle tegemiseks. Kas ma ise kuskilt midagi kuivatada ja nokkida prooviks saan?
Teijo
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 17.10.2011 22:30 54

Re: E60 Dynamic Drive Failure.

Postitus Postitas Teijo »

https://www.google.ee/search?q=e60+dyna ... Hnr1SGM%3A" onclick="window.open(this.href);return false;

Mul ka dynamic drive ja lekib sealt keskelt.võtsin alt ära äkki saab tihendit vahetada aga kahjuks see nii tehtud et ei saa vahetada ise midagi vaid tuleb uus osta( üle 1000 euri) või terve kasutatud. Hetkel ootan korralikku kasutatud seda juppi, üsna raske saada ikka. Mul kadus roolivõimuõli ka 2-3 päevaga miinimum taseni.
Vasta