E39 tuledega jama...

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
sv-en
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 12.12.2005 21:34 42
Asukoht: Kuressaare

E39 tuledega jama...

Postitus Postitas sv-en »

tegemist 96a. autoga.
kompuuter näitab et tagumine parem pirn läbi, paar päeva põles ja siis vahetasin ära aga ikka kompuutris tuli põleb...tõstsin kõik pirnid ümber aga ei aita see ka...kui viga oleks pirnis siis oleks löönd teiese poolt põlema aga ei tea, asi hakkas üldse sellest pihta kui xenonid paigaldati autole(universaalsed), pidevalt tuledega mingi jama aga päris nii pikalt pole veel kunagi põlema jäänud.
äkki oskab keegi aidata ??? tänud
523 AT '96
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

lõhnab tulede mooduli vea järele
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Re: E39 tuledega jama...

Postitus Postitas Pirx »

sv-en kirjutas:tegemist 96a. autoga.
kompuuter näitab et tagumine parem pirn läbi, paar päeva põles ja siis vahetasin ära aga ikka kompuutris tuli põleb...tõstsin kõik pirnid ümber aga ei aita see ka...kui viga oleks pirnis siis oleks löönd teiese poolt põlema aga ei tea, asi hakkas üldse sellest pihta kui xenonid paigaldati autole(universaalsed), pidevalt tuledega mingi jama aga päris nii pikalt pole veel kunagi põlema jäänud.
äkki oskab keegi aidata ??? tänud

Kas suunatuled ka jupsivad.Ma mõtlen, et vahepeal vilguvad kiiremini?
BMW 525 td E39
sv-en
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 12.12.2005 21:34 42
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas sv-en »

suuna tuled töötavad ideaalselt...
523 AT '96
Kasutaja avatar
523
Huviline
Postitusi: 121
Liitunud: 12.03.2006 16:48 55

Re: E39 tuledega jama...

Postitus Postitas 523 »

Pirx kirjutas: Kas suunatuled ka jupsivad.Ma mõtlen, et vahepeal vilguvad kiiremini?
Mis siis viga oleks?

Mul nimelt vasak suunatuli vilgub kohati algul umbes 4-6 plõksu kiirelt ja siis hakkab normaalselt vilkuma.
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

sv-en kirjutas:suuna tuled töötavad ideaalselt...
sa rääkisid midagi tulede vahetusest.Kas sa vahetasid ära ka tagatuled, panid dioodtuled? Kui mina vahetasin,siis jäeti minul eelmiste tulede kaks pirni väljaspoole tuld põlema, et kompuuter ära petta.Ja kui üks nendest pirnidest läbi läheb, annabki komuuter vea, kuigi kõik tuledes olevad pirnid on korras.
BMW 525 td E39
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Re: E39 tuledega jama...

Postitus Postitas Pirx »

523 kirjutas:
Pirx kirjutas: Kas suunatuled ka jupsivad.Ma mõtlen, et vahepeal vilguvad kiiremini?
Mis siis viga oleks?

Mul nimelt vasak suunatuli vilgub kohati algul umbes 4-6 plõksu kiirelt ja siis hakkab normaalselt vilkuma.
sul on ka tuled vahetatud? Sama jutt, et kõik normaalselt töötaks, peab väljaspoole tuld kaks pirni põlema jätma.
BMW 525 td E39
Kasutaja avatar
523
Huviline
Postitusi: 121
Liitunud: 12.03.2006 16:48 55

Re: E39 tuledega jama...

Postitus Postitas 523 »

Pirx kirjutas:
523 kirjutas:
Pirx kirjutas: Kas suunatuled ka jupsivad.Ma mõtlen, et vahepeal vilguvad kiiremini?
Mis siis viga oleks?

Mul nimelt vasak suunatuli vilgub kohati algul umbes 4-6 plõksu kiirelt ja siis hakkab normaalselt vilkuma.
sul on ka tuled vahetatud? Sama jutt, et kõik normaalselt töötaks, peab väljaspoole tuld kaks pirni põlema jätma.
xenonid paigaldatud juba tehase poolt ja ega ma sellest vastusest suurt midagi aru ei saanud mis viga mida tegema peaks, jamab ainult vasakpoolne.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Niipalju kui mina tean, ei kontrolli tulemoodul suunatulesid ja nende kohta ka Check-Controlis veateadet ei ole. Läbi põlenud suunatulepirnist annabki märku 2x kiirem vilkumine (ka armatuuri märgutuled).
Selle lambipirni pagasiruumis võiks asendada töökindlama ja hooldusvaba takistiga.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
sv-en
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 12.12.2005 21:34 42
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas sv-en »

tagumised tuled vahetasin ka ära jah, panin need mis jätavad mulje et on LED aga tegelt pole, seal pole midagi muud tehtud kui aint vanad võeti ära ja pandi uued külge ja pirnude plokk uuesti sisse.
aga ma ei saanud aru mis väljapoole põlema, mis modi seda tegema peaks?
523 AT '96
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Lihtsalt jätad kuskile algse pirni alles (elektriliselt samas vooluringis, kus ta ennegi oli), ainult et ta valgus ei paista enam välja. Kui see koormus ahelas alles on, siis tuledemoodul ei pahanda. Aga nagu öeldud, on lollikindlam lambipirni asemel tavaline takisti panna, sama suure takistusega muidugi.
Vt siia: http://www.750i.de/d/backlight.htm
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Tonnk
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 07.10.2004 11:43 37

Postitus Postitas Tonnk »

oli ka sama probleem ja sai proovitud pirne küll yhtepidi vahetada küll teisipidi aga lahendus oli piinlikult lihtne, nimelt tagaklaasil oleva piduritule pirn oli saba andnud ja seda nagu ei märganud kontrollida.
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Pirx »

priitv8 kirjutas:Niipalju kui mina tean, ei kontrolli tulemoodul suunatulesid ja nende kohta ka Check-Controlis veateadet ei ole. Läbi põlenud suunatulepirnist annabki märku 2x kiirem vilkumine (ka armatuuri märgutuled).
Selle lambipirni pagasiruumis võiks asendada töökindlama ja hooldusvaba takistiga.
"Targad" mehed rääkisid mulle, et ei ole mõtet pirne takistitega asendada, sest need pidid liiga kuumaks minema. Ja mul põlevad siiani ees ja taga pirnid-aastas korra tuleb kõik välja vahetada.
BMW 525 td E39
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

Postitus Postitas pihv »

endal siis selline jama et taga ka need diood tuled, peaksid olema juba tehasest ja pidurit vajutades näitab et kontrolli piduritulesid, kuigi kõik toimivad.
sv-en
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 12.12.2005 21:34 42
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas sv-en »

Tonnk kirjutas:oli ka sama probleem ja sai proovitud pirne küll yhtepidi vahetada küll teisipidi aga lahendus oli piinlikult lihtne, nimelt tagaklaasil oleva piduritule pirn oli saba andnud ja seda nagu ei märganud kontrollida.

SUURED TÄNUD :D

täpselt nii oligi aga ise ei oska seda vaadata...
523 AT '96
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Mul oli ka sama jama. Ja kui üksi oled on seda suht raske kontrollida. Lõpuks testisin telliskivi abil ja nii ta oligi.
Vasta