BMW E34 armatuuri tuled vilguvad

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Eku009
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 14.04.2011 20:02 52

BMW E34 armatuuri tuled vilguvad

Postitus Postitas Eku009 »

Tervist, mure on nimelt selles, et armatuuri tuled hakkavad lampi vilkuma ja hakkab juba vaikselt pinda käima :D olen netist otsinud ja soovitatakse kondekad näidikuplokis ära vahetada, aga mul on kolmanda generatsiooni näidikuplokk, kus on elektroonikaplaat needitud tagumise kaane külge, niiet selleks, et kondekatele ligi pääseda(eeldades, et need seal on ja nendes asi on) peab need plastikust needid läbi puurima, mida ma väga teha ei tahaks tegelikult, et äkki kellelgi on taolist probleemi esinenud või oskab midagi välja pakkuda. esimesel võimalusel, kui garaaži satun üritan tulede lüliti ja massipunktid üle vaadata. Veider on see, et vahest ta ei tee, aga vahest teeb päris hullusti. Samuti, kui see kuidagi seotud on, siis taustavalgustuse pirnid kaks tükki ka vahest kustuvad ära ja pihta andes hakkavad uuesti põlema ja külmalt hommikul tööle pannes on pooled pikslid puudu, soojaks minnes tulevad tagasi.

tegin ka väikse video sellest, mis ta teeb - " onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
anari
Huviline
Postitusi: 986
Liitunud: 22.01.2003 12:14 14
Asukoht: hiiumaa

Re: BMW E34 armatuuri tuled vilguvad

Postitus Postitas anari »

Pakun, et sul on see reostaat/rullik tuksis millest saab armatuuri tulede valgust muuta!
525i/3,0 stroker ???kw 90a e34
Mida rohkem gaasi vajutad,seda kiiremini liigub....
Kasutaja avatar
Eku009
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 14.04.2011 20:02 52

Re: BMW E34 armatuuri tuled vilguvad

Postitus Postitas Eku009 »

eeldades, et see on tuksis, siis ta töötab ikka, muutes heledust, aga ka kõige madalama heleduse peal vilkumine jätkub. eks peab proovima kuskilt teist juppi külge.
Viljar13
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 28.02.2016 23:48 58
Peamine sõiduk: BMW 530dM

Re: BMW E34 armatuuri tuled vilguvad

Postitus Postitas Viljar13 »

Heip!

Kas leidsid probleemile lahenduse?
Kasutaja avatar
Eku009
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 14.04.2011 20:02 52

Re: BMW E34 armatuuri tuled vilguvad

Postitus Postitas Eku009 »

Kahjuks mitte, pärast video tegemist on olnud täielik vaikus, ainuke asi, mis teinud olen, on see, et näidikuploki taustavalgustuses olid 5W pirnid, millest 2 pirni 3-est töötas, asendasin 3W pirnidega, mis peaks olema ja siis põles vaid üks pirn, aga viimasel kahel päeval, üks pirn järsku juurde tulnud, ei kujuta ette, mis teema on, peab vist näidikuplokki vahetama hakkama, aga mitte ei raatsi selle code-plug-iga jännata.
Kasutaja avatar
36sedaanv34unive
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 02.09.2016 20:59 28
Peamine sõiduk: E34 525i
Telefon: 53597987

Re: BMW E34 armatuuri tuled vilguvad

Postitus Postitas 36sedaanv34unive »

Tervist

Mul sama probleem, kui oled vea leidnud siis saaksid seda ka minuga jagad? :)
SaareMees
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 06.12.2015 10:14 27

Re: BMW E34 armatuuri tuled vilguvad

Postitus Postitas SaareMees »

Endal oli sama probleem armatuur tuledega. Minu E34 kadus see viga siis ära kui üks tulederegulaatori pistik lahti unus.
Kas siis mul lihtsalt joppas :D, või võibki viga tulede regulaatoris olla.
Kasutaja avatar
Bemarik
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 26.10.2011 18:13 33

Re: BMW E34 armatuuri tuled vilguvad

Postitus Postitas Bemarik »

sama n_ss mu 34´l kah. eriti jamab külmemate ilmadega. olen proovinud erinevaid kellaplokke, vahetasin ära tulede lüliti, suunatulede kangi(seda näppides hakkavad mured pihta)eimidagi. massijuhtmed üle käidud, aga sama k_pp käib ikka edasi. Peaks veel proovima otsida üles tulede reg. pistikud ja seda kontrollima(ei usu, et need omavahel seotud, aga never say never) ning siis reostaatlüliti. suht kopp ees juba.


Lahendus: reostaatlüliti.
Vasta