O/ E34 kere keevitust

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Kassups
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 08.11.2013 00:14 48
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Pärnu

O/ E34 kere keevitust

Postitus Postitas Kassups »

Mure järgmine. Oleks vaja leida kultsete kätega keevitaja kes oleks suuteline s**tast saia tegema.

Masin on 88a e34 sedaan. Masin oli kuni 2014 aastani sõidu ja ülevaatluse pill. 1 peres olnud ja tänaks uunikumi ja pereliikme staatuse saavutanud. Aastate pikkune **** suvi ja rohke sool on jätnud varsti 30neseks saavale autole tugeva jälje.

Suurimad probleemid on :
1. Tagumise silla kinnitused+juhi poolne karp.
2. Esimeste koobaste pidurivoolikutte sisenemis kohad
3. Üldine põhja korras olek jube aga mitte nii hull et kohati tõsta ei kannataks
4. Pagasi põhi ja kunde poolne tagumine amordi pea ümbrus
5. Võimalusel vahetaks taga silla ära.

Hetkel masin kuivas ja paugu pill. Pakun välja kaks võimalust: 1. Toon auto kohale nii nagu ta täis komplektis on.
2. Võin auto täielikult juppideks võtta, uksed(need on korras ja üle värvitud) kapot, taga luuk, pamperid, salongi vaip, istmed, liistud, plastikud. Seega kohale tooks ainult kere.

Otsin inimest, kes selle töö enda kanda võtaks, sest mul keevitus kogemus puudub täielikult ja sossepal ma seda autot teha ei lase.

Loodan foorumi heale võimalusele leida see inimene siit või kellegi tuttava tuttava tuttava kaudu.

Auto asub pärnus, treilaga saan tuua üle kogu eesti. Rahanumbrist räägime pakkumise korral, see pole hetkel küsimus.

Helistada võib tel: +372 53 40 16 59 aga hetkel olen norras ja lihtsam ja odavam vestelda kirja teel.
Vasta