E34 525 TDS '93 jahutusvedelik kaob

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Imre323
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 31.05.2006 16:57 21
Asukoht: Võru Wermo
Kontakt:

E34 525 TDS '93 jahutusvedelik kaob

Postitus Postitas Imre323 »

Probleemile oleks vaja lahendust.Auto ostsin siin mõned kuud tagasi.esialgu nagu ei tähendanud et jahutusvedeli kaob aga enne norra tulekut kallasin liitri peale,norras avastasin et mahub jälle üks liiter peale.Kuskilt ei tilgu,õli on nagu peab aga ei saa aru kuhu ta kaob.samas võtab auto mingil määel ka öli,aga seda vaid norras oldud ajal,Arvatavasti mäed jne.
autol iseenesest ka selline viga,et pool soojalt ei taha eriti käivituda.Kas võib olla et plokikaanetihend on läbi or msf?
Muidu küll ei saa öelda et minek oleks halb või midagi.tartus raadil käisin yhel nightracel kus sõitsin välja päris häid aega ning 520 110kw bw-d olen selja taha jätnud.
Oskab keegi aidata?
Kasutaja avatar
teet3
Huviline
Postitusi: 383
Liitunud: 21.02.2006 13:24 49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas teet3 »

Mul hakkas samuti jahutusvedelik kaduma ja natukene õli võttis kah juba, minekul vahet ei olnud. Mingi aeg ei käivitunud enam nii nagu peab ning hakkas jubedalt tahmama.
Saaremaal olles läks mootor keema ja enam vedelikku sees ei hoidnud.
Praegu seisab plokikaan õnnetuna laual- kuus suurt pragu sees.
Lase kellelgil asi üle vaadata, katsu kas lõdvikud on kõvad ja vaata ega tagant vahelveearu ei aja.
http://www.matrix-salong.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Roger10
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 23.06.2003 08:57 57
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Roger10 »

mul on sama esinenud. Mingil määral sai süüdistada olukorda kus paisupaagi kork oli umbes ja tekkis rõhk mis surus ülejooksus vee välja (parema esiratta koopas see voolik. Kui kork sai puhastatud ja läbi puhutud asi paranes kuid pead veel ei saa anda kuna kõrgsurvepump praegu tegemisel.


Samas on minu omal õli ploki ka mingist minule eelnevast Saksa ajast (ise tassisin Eestisse) nii et keegi ei saa välistada et sealt mingi kala tuleb. Õnneks autol õli kadumist ei ole.

Rohkem kahjuks ei oska kaas-traktoristi aidata! ;)
525dt touring 93a
Kasutaja avatar
teet3
Huviline
Postitusi: 383
Liitunud: 21.02.2006 13:24 49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas teet3 »

Roger10 kirjutas: Samas on minu omal õli ploki ka mingist minule eelnevast Saksa ajast (ise tassisin Eestisse) nii et keegi ei saa välistada et sealt mingi kala tuleb. Õnneks autol õli kadumist ei ole.
Mul oli kah eelnevast Saksa ajast õli plokis, lase parem kaan kohe ära teha, muidu hiljem tam,bid nii mis kole.
http://www.matrix-salong.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
ivo525tds_e34
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 14.12.2005 22:04 26
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas ivo525tds_e34 »

no mull hakkas ka sama moodi algul!m6tlesin ka igast variante aga jah l6pux lasin plokikaane ära vahetada,pragu oli sees ja ilmselt olin ta juba ise k6veraks ka veel kuumutanud!kas keema läheb ka kui suur koormus taga v6i kui pikalt korralikult minna annad?
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Re: E34 525 TDS '93 jahutusvedelik kaob

Postitus Postitas Viljar »

Imre323 kirjutas:Probleemile oleks vaja lahendust.Auto ostsin siin mõned kuud tagasi.esialgu nagu ei tähendanud et jahutusvedeli kaob aga enne norra tulekut kallasin liitri peale,norras avastasin et mahub jälle üks liiter peale.Kuskilt ei tilgu,õli on nagu peab aga ei saa aru kuhu ta kaob.samas võtab auto mingil määel ka öli,aga seda vaid norras oldud ajal,Arvatavasti mäed jne.
autol iseenesest ka selline viga,et pool soojalt ei taha eriti käivituda.Kas võib olla et plokikaanetihend on läbi or msf?
Muidu küll ei saa öelda et minek oleks halb või midagi.tartus raadil käisin yhel nightracel kus sõitsin välja päris häid aega ning 520 110kw bw-d olen selja taha jätnud.
Oskab keegi aidata?
Ei taha tõesti uskuda, et viga on ainult kaanetihendis, aeg on näidanud, et on kaanes ikkagi pragu-praod sees.
Pragu ei pruugi olla veel nii suur, et tekkiks jahutusprobleeme ja tosool ei seisa sees, aga vaikselt pressib silindirisse ja kaob ära.
Mercedes EQS 450+ 2022
Vasta