e39 kompuuter näitab aiateibaid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tafkinmeez
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 16.07.2006 22:07 10
Asukoht: Tallinn/Rapla

e39 kompuuter näitab aiateibaid

Postitus Postitas tafkinmeez »

Kellade blokis näitas algul suht korralikku kirja nüüd aga täitsa aiateibaid. Õnneks raadio all olev pikk ekraan näitab samu näite, kuid ikkagi tahaks ka seda läbisõidu juures olevat ekraani korda saada. Kas aitab mingi rohi või tuleb uus osta? Palju maksab? Enda autot otsides jäi mulle mitu silma millel sama probleem..
528>323ci>accord
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Re: e39 kompuuter näitab aiateibaid

Postitus Postitas Pirx »

tafkinmeez kirjutas:Kellade blokis näitas algul suht korralikku kirja nüüd aga täitsa aiateibaid. Õnneks raadio all olev pikk ekraan näitab samu näite, kuid ikkagi tahaks ka seda läbisõidu juures olevat ekraani korda saada. Kas aitab mingi rohi või tuleb uus osta? Palju maksab? Enda autot otsides jäi mulle mitu silma millel sama probleem..
Otsi teemat: almatuuri pikslit läbi.
BMW 525 td E39
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

westland vist remontis ka neid.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

selle sama asja kohta küss, kui nüüd lasta need pixlid korda teha siis
kaua see kestab kuni uuesti kustuma hakkavad?
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Ma kuskilt UK lehelt lugesin, et teevad korda ja ei kustugi enam ära, igaks juhuks anti 2a. garantiid ka tööle.
Seda ei tea kuidas westlandis asi käib.
Samas, kodanik patrik kunagi rääkis, et töö ei ole ise keeruline, ainult mingi spets tööriist puudu, et need seierid võlli vms otsast kätte saada.
Keegi võiks talle ju helistada või PS -i saata ja küsida. Kui tegema on hakanud, siis võiks siia ka kirjutada, mis hinnaga seda teeb, endal oleks ka vaja seda teha, kui aus olla :oops:
Vasta