E34 radika ees olev elektriline kliima vent ei jää seisma

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

E34 radika ees olev elektriline kliima vent ei jää seisma

Postitus Postitas Olari525 »

terv. probleem on selles, sai peale mõningast sõitmist auto ära pargitud, mootor seisma ja signa peale. aga radika ees olev elektriline kliima vent jäi tööle. hommikuks oli auto aku nii kottis, et kesklukk ei töötanud. kutsusin sõbra appi ja proovisime krokotillidelga teise aku pealt särtsu anda, nii kui kaablid ühendasime hakkas jälle vent tööle ja aku särtu mootori käivitamiseks ei jätkunud. aitas see kui ühendasin venti pistikust lahti ja natukese aja pärast saingi käima auto. aga nüüd on jama autoga sõita, kuna ei saa kliimat kasutada.
sellest küsimus, milles võiks viga olla, et radika ees olev elektriline kliima vent ei jää seisma ? ma ise arvan, et äkki see andur, mis venti käima ja kinni paneb jamab. kas keegi teab kus see asub ja kui lihtsalt sinna ligi pääseb.
autoks siis e34 525tds
tänud ;)
Jõudu annab 2.5 TDS
consentrino
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 24.01.2008 15:27 05
Asukoht: viljandimaa

Re: E34 radika ees olev elektriline kliima vent ei jää seisma

Postitus Postitas consentrino »

mul sama jama. e34 tds. auto jätad seisma siis see vent jääb käima ja käib senikaua kuni aku tyhi. aitab sist see kui auto uuesti käima panna ja nats tuuri anda ja uuesti seisma jätta siis on ok. ma mõtlen ka et mingi andur jamab aga kus see asub?
JiMMYWasHere
Kasutaja avatar
iaanek
Huviline
Postitusi: 976
Liitunud: 02.05.2007 18:02 50
Asukoht: tallinn

Re: E34 radika ees olev elektriline kliima vent ei jää seisma

Postitus Postitas iaanek »

Relee kokku põlenud ehk? Asub ees kaitsmekarbis, mälu järgi kuskil keskel.
..
skiev
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 24.05.2007 19:43 55
Asukoht: Võrumaa

Re: E34 radika ees olev elektriline kliima vent ei jää seisma

Postitus Postitas skiev »

mul oli ka selline mure aga kuna mul kont ei tööta siis tõmbasin kaitsmed välja ja korras.
Milleks mulle mõistus, kui mul on BMW!
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Re: E34 radika ees olev elektriline kliima vent ei jää seisma

Postitus Postitas nemps »

Antud juhul vist see variant ei ole, aga mul peale E34 kondi täitmist jäi ka vent tööle. Läksin siis tagasi ja täitja ütles et kondi rõhk sai natuke suur, lasi veidi gaasi välja ja asi hakkas uuesti toimima. Seega surveklapp ja selle ühendused äkki ?
BMW E34 525i touring
rynno300
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 14.02.2006 13:01 50
Asukoht: Tartu

Re: E34 radika ees olev elektriline kliima vent ei jää seisma

Postitus Postitas rynno300 »

Nii, ilmad kuumaks läinud ning endal sama jama. Peale kliima täitmist ja proovimist algselt ei käivitunud vent. Vaatasin kaitsmeid ning nägingi, et üks puudu. Nii kui see sisse sai lükatud hakkas vent tööle ja kui ma ei eksi, siis täisvõimsusel. Kaitsmekarbist sai releesid ükshaaval välja võetud, kuid ikkagi seisma ei jäänud. Kust kala otsida?
Rõhu viga arvatavasti ei ole, kuna süsteem oli täiesti tühi, aga kaitse oli ikkagi välja võetud.

Autoks küll E36 kliimaautomaatikaga, aga ehitus neil vist sama.
Esivedu on lastele Nelikvedu on naistele Tagavedu on meestele
Vasta