E39 6k manu kasti remont. Kus?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
7SunLike
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 21.03.2014 10:49 01
Peamine sõiduk: BMW 530d

E39 6k manu kasti remont. Kus?

Postitus Postitas 7SunLike »

Tere

Olemas 6k manu kast, seisukord pole kõige parem, tahaks teada saada, kas siin kuskil tehakse korraliku remonti ning adekvaatsete raha eest?
Või lihstsam uue kasti otsida...Samas raske kuskilt võtta, kuna kunagi ei tea mis sealt tuleb...

Olen avatud igasugustele soovidele. Tänud.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: E39 6k manu kasti remont. Kus?

Postitus Postitas Rain. »

Pole küll kastiremontija, aga pane kirja ka mis kastil viga?

Tegelikult pole antud Getragi kasti puhul remonti ette nähtud ehk siis kui miskit katki läheb ostad uue. Aga mul oli aastaid tagasi samuti vaja kahest kuuesest Getrag kastist (polnud küll M5-e kast, aga põmst on need samad) üks toimiv teha ja lõpuks KT ka seda tegi, kuigi ta on spetsialiseerunud rohkem automaatkastide remodile ja eriti selle Getragi kastiga tegeleda ei taha. Siin foorumis ta enam teatud põhjustel muidugi ei eksisteeri.

Samas pidi Eestis veel mõningaid kastimehi olema, kes sellisega kasti remondiga isegi hakkama saaksid - kunagi sain miski Tartu tegelease kontakti ka, aga tänaseks päevaks ei tea ma selle mehe kohta miskit enam. Seega loodetavasti on foorumis sellist rahvast, kes nende kontakte teavad ehk :)

Ahjaa, mul on päris korralik posu kuuese kasti juppe keldris - iseasi kas sealt miskit kasutada saab veel, sest pole nende seisukorraga kursis.
7SunLike
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 21.03.2014 10:49 01
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: E39 6k manu kasti remont. Kus?

Postitus Postitas 7SunLike »

Rain. kirjutas:Pole küll kastiremontija, aga pane kirja ka mis kastil viga?

Tegelikult pole antud Getragi kasti puhul remonti ette nähtud ehk siis kui miskit katki läheb ostad uue. Aga mul oli aastaid tagasi samuti vaja kahest kuuesest Getrag kastist (polnud küll M5-e kast, aga põmst on need samad) üks toimiv teha ja lõpuks KT ka seda tegi, kuigi ta on spetsialiseerunud rohkem automaatkastide remodile ja eriti selle Getragi kastiga tegeleda ei taha. Siin foorumis ta enam teatud põhjustel muidugi ei eksisteeri.

Samas pidi Eestis veel mõningaid kastimehi olema, kes sellisega kasti remondiga isegi hakkama saaksid - kunagi sain miski Tartu tegelease kontakti ka, aga tänaseks päevaks ei tea ma selle mehe kohta miskit enam. Seega loodetavasti on foorumis sellist rahvast, kes nende kontakte teavad ehk :)

Ahjaa, mul on päris korralik posu kuuese kasti juppe keldris - iseasi kas sealt miskit kasutada saab veel, sest pole nende seisukorraga kursis.
Tänud vastamise eest. Iseennasest sõidangi selle kastiga praegu ka. Probleem hetkel vb see et mõnikord 1 käik ei lähe sisse, tuleb 2 panna nt ja siis ueesti 1 le siis töötab. siis kus seda short shifteri panime siis paigaldajad ütlesid et see "hoob" mis tuleb kasti sisse mingi loksuga juba... ma saan aru, auto vana, kast ka sama vana, 540ga rahulikult sõidavad vb ummikutes:D
Aga saan aru juba jah, et taastada on omaette oopera, "uus" kast ka teadmata ettevõtte, kuid vist antud juhul parem lahendus, aga ei tea kus seda mingi väiksema läbisõiduga doonorit saada)
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: E39 6k manu kasti remont. Kus?

Postitus Postitas Rain. »

Tuli veel meelde, et Jõgeva poisid (praegu ei tea ka tema kasutajanime enam siin foorumis, aga veidi otsides vist leiaks üles), kes siin BMW-sid müüvad aegajalt varuosadeks. Neil oli mulle tookord pakkuda ühe Tartu mehe kontakt, aga ei tea kas antud inimene veel tegutseb või mitte.
7SunLike
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 21.03.2014 10:49 01
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: E39 6k manu kasti remont. Kus?

Postitus Postitas 7SunLike »

Rain. kirjutas:Tuli veel meelde, et Jõgeva poisid (praegu ei tea ka tema kasutajanime enam siin foorumis, aga veidi otsides vist leiaks üles), kes siin BMW-sid müüvad aegajalt varuosadeks. Neil oli mulle tookord pakkuda ühe Tartu mehe kontakt, aga ei tea kas antud inimene veel tegutseb või mitte.
Saad äkki vabal ajal uurida,?
Vasta