Abi: E60 multimeedia blokk

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
InLoveWithBMW
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 05.11.2014 19:01 51
Peamine sõiduk: BMW E38 730d

Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas InLoveWithBMW »

Bmw E60
Aasta: 2003-10-06
Vin: WBANC710X0B624524
Kas keegi oskab öelda E60 multimeedia bloki detaili numbri? Oleks vaja multimeedia blokk ära vahetada, kuna see jamab. Ehk mulle sobivad ka uuemate e60 multimeedia blokid.
Lisan pildi ka.

Pilt
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4346
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas PeeterA »

CCC makiga tegemist. Kui tahad panna facelifti CCC, siis tuleks ära vahetada ka maki kattepaneel(pildil vasakul) kuna sellele lisandus nuppude rida mis vanemal puudus.

Pre-facelift mudelile pandi CCC makke erinevate varuosakoodidega. Näiteks 65836987689. Samas nad sobivad pmst. kõik. Peale paigaldust vaja kodeerida lihtsalt.

Pilt
tel. 51 949 859
v-501
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 10.09.2014 11:41 53

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas v-501 »

Tartus digiled remondib ka neid üsna edukalt ja garantiiga.
Mrko
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 22.08.2012 20:04 29
Peamine sõiduk: E60 530d
Asukoht: Pärnu

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas Mrko »

Kas keegi midagi sellist ka omale sinna aretanud? Tundub kõvasti odavam, kui osta upgrade? https://www.aliexpress.com/item/New-arr ... st=ae803_5
Kasutaja avatar
allstarz
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: 15.02.2010 14:05 34
Peamine sõiduk: BMW E61
Asukoht: Tallinn

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas allstarz »

Android oleks vahva küll arvestades hinda aga mu meelest peab ka CCC töötama, et audio töötaks. Plus kõiksugu konfid- kell, kuupäev, kütusekulu nullimised, kliima käsitsi reguleerimine . Ja samuti ei suuda androidi navi kuvada head up displayle.
north
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 17.10.2015 11:50 56

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas north »

Mrko kirjutas:Kas keegi midagi sellist ka omale sinna aretanud? Tundub kõvasti odavam, kui osta upgrade? https://www.aliexpress.com/item/New-arr ... st=ae803_5
Mul küljes ja üks parimaid investeeringuid mis E61 peale tehtud sai. Oli väike ekraan ning see mis Android juurde andis on muljetavaldav. Kvaliteet hea ning järeleandmisi kusagilt ei ole - toimetab nii WiFi, Bluetooth, GPS, YouTube, TV, tagurduskaamera, handsfree, Apple Carplay, Android Auto jms. Eelnevalt ei olnud autol ei bluetoothi, GPSi, tagurduskaamerat, Apple Carplayd, Android Autot ega handsfreed - kõik tuli Androidiga :)

Lisaks säilib ka kogu eelnev funktsionaalsus, sest kui hoida Menu nuppu peal umb. 3 sek. siis lülitub ümber vanale originaalsüsteemile ja saab kõik kliimad ja muud asjad sätitud. See eeldab aga korrasolevat CCC plokki, sest vahetusse läheb upgrade puhul ainult ekraan, mitte plokk.

Mõni pilt ka - https://imgur.com/a/bR0Yyuf" onclick="window.open(this.href);return false;
Mrko
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 22.08.2012 20:04 29
Peamine sõiduk: E60 530d
Asukoht: Pärnu

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas Mrko »

north kirjutas:Lisaks säilib ka kogu eelnev funktsionaalsus, sest kui hoida Menu nuppu peal umb. 3 sek. siis lülitub ümber vanale originaalsüsteemile ja saab kõik kliimad ja muud asjad sätitud. See eeldab aga korrasolevat CCC plokki, sest vahetusse läheb upgrade puhul ainult ekraan, mitte plokk.
Kas paigaldasid ise, kaua aega võttis ja mis sul seal ennem oli: m-ask, ccc?
north
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 17.10.2015 11:50 56

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas north »

Mrko kirjutas:
north kirjutas:Lisaks säilib ka kogu eelnev funktsionaalsus, sest kui hoida Menu nuppu peal umb. 3 sek. siis lülitub ümber vanale originaalsüsteemile ja saab kõik kliimad ja muud asjad sätitud. See eeldab aga korrasolevat CCC plokki, sest vahetusse läheb upgrade puhul ainult ekraan, mitte plokk.
Kas paigaldasid ise, kaua aega võttis ja mis sul seal ennem oli: m-ask, ccc?
Paigaldasin ise, kokku ehk tunnike läks. Midagi lõikama ei pea juhtmetest - plug and play.

Ennem oli pisikese ekraaniga m-ask.
Mrko
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 22.08.2012 20:04 29
Peamine sõiduk: E60 530d
Asukoht: Pärnu

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas Mrko »

Ega mingit linki ei oska panna, millise täpselt ostsid, neid muidu mingi miljon erinevat. Tärkas suur huvi asja vastu ;)
north
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 17.10.2015 11:50 56

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas north »

Mrko kirjutas:Ega mingit linki ei oska panna, millise täpselt ostsid, neid muidu mingi miljon erinevat. Tärkas suur huvi asja vastu ;)
Minu täpne mudel siin https://s.click.aliexpress.com/e/chzj8PX6" onclick="window.open(this.href);return false; ning tagurduskaamera https://s.click.aliexpress.com/e/c2kPw0Dw" onclick="window.open(this.href);return false;

See jookseb Android 7.1 peal, aga nüüd juba 8.0 mudelid ka väljas ja ma pigem ostaks uuema :)

Samuti tulevad iga paari kuu tagant softi uuendused (viimane jaanuaris)
Mrko
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 22.08.2012 20:04 29
Peamine sõiduk: E60 530d
Asukoht: Pärnu

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas Mrko »

see CCC versioon sobib siis plugnplay nii ccc-le kui ka m-ask´ile :roll: ?
north
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 17.10.2015 11:50 56

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas north »

Mrko kirjutas:see CCC versioon sobib siis plugnplay nii ccc-le kui ka m-ask´ile :roll: ?
Just.
Kasutaja avatar
mihkel-m
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 05.08.2008 21:24 15
Asukoht: Elva

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas mihkel-m »

north, kui kaua sa seda kasutanud oled? Toimib siiani sujuvalt ja hästi? Olen päris kaua neid juba nillinud, aga mul on päris tugev foobia igasuguste odavate hiina androidikäkerdiste suhtes ning, nende hinda arvestades, ei julge päris huupi osta. Enamus yt reviewd nendest näitavad ka täpselt samu asju "siin on maps, siin on youtube, siin on settings, siit saab originaalpildi". :mrgreen:
F10 535i '11, R56 Cooper S '08, 9-3 Monte Carlo '99
north
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 17.10.2015 11:50 56

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas north »

mihkel-m kirjutas: 17.04.2019 17:11 19 north, kui kaua sa seda kasutanud oled? Toimib siiani sujuvalt ja hästi? Olen päris kaua neid juba nillinud, aga mul on päris tugev foobia igasuguste odavate hiina androidikäkerdiste suhtes ning, nende hinda arvestades, ei julge päris huupi osta. Enamus yt reviewd nendest näitavad ka täpselt samu asju "siin on maps, siin on youtube, siin on settings, siit saab originaalpildi". :mrgreen:
Kasutanud alates eelmise aasta augustist. Usu mind, mul oli sama mure nende hiinlastega ning ajan taga alati pigem kvaliteeti. Aga kuna heli käib ikka läbi auto enda süsteemi (siinkohal siis AUXi mooduli) siis helikvaliteet ei kannata karvavõrdki. Juhtimine toimib lisaks puutetundlikkusele ka läbi roolinuppude ja iDrive ning kasutuskogemus nagu originaaliga (seda vist varem välja ei toonud).

Siiamaani toimib hästi ja olen pidevalt ka tarkvara tal uuendanud, eelised kõik varasemates postitustes välja toodud. Et ainult mitte takka kiita, siis originaalekraan on otsese päikese pealepaistmisel eredam vs. Androidi omaga - muid miinuseid välja ei oskagi öelda :)
Kasutaja avatar
mihkel-m
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 05.08.2008 21:24 15
Asukoht: Elva

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas mihkel-m »

Vot jah, mul selle auxiga oli ka mure, kuna praeguses setupis on see heli läbi auxi ikka üsna mannetu (bassi pole ja volume ka üsna madal, ). Autol helipakett on see kus istme all juba woofrid on, aga logic7 veel pole, st ilma pagassis oleva võimendita. Aux on ise pandud maki külge (mitte minu poolt). Selle kohta olen ka lugenud fix'e, kuidas auxi kaablitel võetakse takistid vahelt ära jne. Ega sa juhuslikult Tallinnas asu? Vaataks hea meelega mõnihetk oma silmaga seda asja. :)
F10 535i '11, R56 Cooper S '08, 9-3 Monte Carlo '99
north
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 17.10.2015 11:50 56

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas north »

mihkel-m kirjutas: 18.04.2019 10:48 39 Vot jah, mul selle auxiga oli ka mure, kuna praeguses setupis on see heli läbi auxi ikka üsna mannetu (bassi pole ja volume ka üsna madal, ). Autol helipakett on see kus istme all juba woofrid on, aga logic7 veel pole, st ilma pagassis oleva võimendita. Aux on ise pandud maki külge (mitte minu poolt). Selle kohta olen ka lugenud fix'e, kuidas auxi kaablitel võetakse takistid vahelt ära jne. Ega sa juhuslikult Tallinnas asu? Vaataks hea meelega mõnihetk oma silmaga seda asja. :)
Arusaadav, endal AUXiga probleeme ei ole, heli väga hea ning bassi ning valjusust jagub küllaga. Igapäevaselt asun Pärnus, siin saan demoda ja näidata :)
MortenS
Huviline
Postitusi: 579
Liitunud: 26.04.2015 16:26 16

Re: Abi: E60 multimeedia blokk

Postitus Postitas MortenS »

north kirjutas: 17.04.2019 21:20 53 Aga kuna heli käib ikka läbi auto enda süsteemi (siinkohal siis AUXi mooduli) siis helikvaliteet ei kannata karvavõrdki.
Ârataks korraks vana teema üles

Endalgi plaan m-ask süsteemiga e60 sisse Android panna ja uuriks selle helikvaliteedi üle, saab seda ehk kuidagi parandada või mis lugu sellega on?

Mingit juttu kuulsin, et m-ask süsteemile android panna siis aux mooduli pârast on heli vâga vaikne ja pmts peab põhjas olema, et midagi kuulda oleks - see tõsi? kas mingit lahendust ka on?

Edit: Ise küsin ise vastan :D

Panin androidi sisse ja kõik toimib väga hästi, helikvaliteet hea ja seadistamisvõimalusi väga palju rohkem kui tavasüsteemil.
Alguses oli heli vaikne küll aga tuleb natuke Androidi heli seadeid muuta Settings>Volume alt ja korras
Vasta