Istmete ümber tõstmine e61

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Tagnar
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 07.03.2018 15:17 15

Istmete ümber tõstmine e61

Postitus Postitas Tagnar »

Tervist!
Tahaks panna comfort istmed oma autole. Kul endal on prefacelift ja täiesti tavalised istmed. Puudub istme soojendus. Ja plaan panna comfort istmed suure peatoega. Kas on lihtsalt plug and play või mis nüansse võib ette tulla? Istmesoojendust ma taga ei aja see võib olemata olla aga kõik muu võiks ju toimida. Ja kas keegi tartu kandis on sellega kokku puutunud ja saaks mul need istmed ise ümber tõsta.
alexalex
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 21.03.2020 23:09 51
Peamine sõiduk: 530d

Re: Istmete ümber tõstmine e61

Postitus Postitas alexalex »

Kui ma olen õieti facebooki järgi arusaanud sa soovid, e60 Facelift istmeid Pre-fli panna, soovitan panna prefl comfort istmed prefl nii on peavalu vähem ja protsess kiirem. Nägin teie postitust Facebookis ja lasin sõbral teile kirjutada sest ta vaevleb vastupidise käes PRE fl istmed FL-i, soovitan vahetuse ära teha saate mõlemad lihtsamalt. muidu peab 2 süsteemist kokku klappima. Kui sul puudub istmesoojendus ja on pool elektrilised siis oleks vaja keskkonsooli plokk uus panna istmesoojendus nuppudega, siis vedeada pagassist 2 toitejuhet ja 2 massi juhet vedada istmete mati alla ja siis keskkonsoolist pin 3 keskmine pistik teha 1 juhe 2ks et keskkonsooli PIN 3 jõuaks istmes Pin 2. Aga Fl istmetega Süsteem teine, juhi turavöö padrun ei istu, airbag juhe ei istu.
Vasta