E39tds ei käivitu

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
lyuty
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 25.08.2013 17:15 13

E39tds ei käivitu

Postitus Postitas lyuty »

Autoks siis 525tds,mis käivitub nii soojalt kui külmalt väga hästi.
Kuskil nädal tagasi suri auto hoo pealt välja, ei käivitunud kuid ei näidanud ka eelsüüte tuld, mängisin süütega sisse-välja, kuni näitas eelsüüte tuld, ootasin ära ning auto läks käima.
Järgnevatel hommikutel olen süüte sisse pannud, eelsüüte tuld ei põle, samamoodi süütega sisse-välja mängides on eelsüüte tuli põlema hakanud, ja auto läks käima.
Nüüd siis enam süütega mängimine ei aita, ei lähe eelsüüte küünla tuli põlema, auto ei käivitu ka slepis, on kellelgi häid mõtteid :)? Süüte sisse keeramisel kuulen 2 relee klõpsu teineteise järel.
Kasutaja avatar
steves
Huviline
Postitusi: 86
Liitunud: 12.02.2014 11:46 54
Peamine sõiduk: BMW E46 318i
Telefon: 53840257
Asukoht: Nõo vald

Re: E39tds ei käivitu

Postitus Postitas steves »

Mul oli ka TDS kunagi ja see eelsüüteküünla tuli viitab,et elektriline etteandepumba klapp on õhtule minemas või juba koostöö lõpetanud. Nööriotsas vedades tööle ei lähe sul siis on kindlalt etteandepumba elektrilise klapiga midagi väga valesti. Samas kogemus enda TDSga vigu võib veel mujalgi varjatult olla seega ole valmis rohkem raha välja käima.
Etteandepumba kohta peaks ka ajusse veakood jääma, tasub ka seda uurida. Peast ma ei mäleta, mis oli konkreetne koodinumber.
Vasta