K: E 39 originaal radaripüüdja

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Diiler
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 31.08.2004 23:59 34
Peamine sõiduk: 530 XI

K: E 39 originaal radaripüüdja

Postitus Postitas Diiler »

Üks tuttav rääkis, et e39- pidi teatud navi tüübiga (õigeid nuppe vajutades) olema sisseehitatud radar.
Kas keegi teab sellest midagi, või on see bullshit jutt.
Viimati muutis Diiler, 20.12.2006 12:39 29, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
AndresS
Huviline
Postitusi: 776
Liitunud: 21.03.2003 11:52 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AndresS »

Kas näitab fööniga politseiniku pilti? :lol:
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Just...õigeid nuppe vajutades lööb tagant raketi ka välja kui ikkagi on oht vahele jääda ;)

Ütle sellele tuttavale, et tegelikult on iga auto tehasest juba koos radaripüüdja valmidusega, aga see on suure saladuskatte all. Kõigepealt tuleb tikksaega armatuurist korralik tükk välja lõigata ja sinna paigaldada suur malmist pann (alates 40cm diameetriga), näoga sõidusuunas. Panni vars tuleb ühendada auto antenniga ja kui keegi radariga üritab kiirust mõõta hakkab raadio piiksuma. Pann töötab ka automaatse radarisegajana, politsei näeb kiiruse asemel radaril kolme tähte: WOK.

:P
Trax
Huviline
Postitusi: 152
Liitunud: 30.10.2005 11:15 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Trax »

Ilves kirjutas:Just...õigeid nuppe vajutades lööb tagant raketi ka välja kui ikkagi on oht vahele jääda ;)

Ütle sellele tuttavale, et tegelikult on iga auto tehasest juba koos radaripüüdja valmidusega, aga see on suure saladuskatte all. Kõigepealt tuleb tikksaega armatuurist korralik tükk välja lõigata ja sinna paigaldada suur malmist pann (alates 40cm diameetriga), näoga sõidusuunas. Panni vars tuleb ühendada auto antenniga ja kui keegi radariga üritab kiirust mõõta hakkab raadio piiksuma. Pann töötab ka automaatse radarisegajana, politsei näeb kiiruse asemel radaril kolme tähte: WOK.

:P
Hea tekst. :D Aga äkki on ees kiri Tefal?

Tegelikult selliseid "õpetusi" ei tohiks jagada, äkki mõni hull teebki ära.. :D
Patsu kah! :)
Villu147
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 22.11.2006 14:31 41
Asukoht: Tallinn, Pelgulinna

Postitus Postitas Villu147 »

on ju telkust see saade..."müüdipurustajad".. (vist),,,seal minu meelest oli mingi myyt, et kui auto katta kinni millegagi..pagan, ei mäleta, mis see oli...kas hõbepaber...vms...siis poliis ei "näe". Kuid minu mäletamist mööda see "müüt" ei "töötanud" ja sai nende pootl ymber lükatud.
Ise olen ma mõelnud seda, et kui see radaripüüdja paigaldada statsionnarselt kuhugule,,noh,,,näiteks ette iluvõre taha,,,vms kohta, kust teda kätte ei leia. Ning see sisselülimise nupp ning tulukesed tuua ette. Et kui actioniks läheb, lüitad radari lihtsalt välja,,,ning kui hästi on see ära pandud...siis ei leita kätte ka. Aga see mõte on jäänud mõtteks. Radaripyydja on olemas, aga selle skeemi ei ole. Et kuidas sealt need tuluksed ära tuua. Pole ka ühtegi tuttavat poliisi, kelle radaripüüdja abil seda aretust siis testida saaks.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Villu147 kirjutas:Ise olen ma mõelnud seda, et kui see radaripüüdja paigaldada statsionnarselt kuhugule,,noh,,,näiteks ette iluvõre taha,,,vms kohta, kust teda kätte ei leia.
Parim meetor radaripüüdja avastamiseks - Jälgi autode piduritulesid.

jJanno
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: K: E 39 originaal radaripüüdja

Postitus Postitas Veljo_V »

Diiler kirjutas:Üks tuttav rääkis, et e39- pidi teatud navi tüübiga (õigeid nuppe vajutades) olema sisseehitatud radar.
Kas keegi teab sellest midagi, või on see bullshit jutt.
:lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

õige jutt, mul tuleb ekraanile lahter kuhu saan ise kirjutada, mis kiirus politsei radarile jääb :lol:
amino
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 03.11.2006 20:15 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas amino »

olen kuulnud , et ka roolijoodikutele on tehtud eraldipakett kus on katapulteeruvad istmed juhuks kui ment peaks kinni pidama :D
525tdsa touring
Villu147
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 22.11.2006 14:31 41
Asukoht: Tallinn, Pelgulinna

Postitus Postitas Villu147 »

to-jjanno! Jah, seda meetodit ma kasutan pidevalt.
Kuskil ladina-am (?) riigis pidi olema selline seadus, et sel juhul trahvi ei saa, kui püsid ühtlaselt liiklusvoolus. s.t. kui kõik sõidavad 140-ga,,,,,siis mina võin ka! Kahjuks ma ei mäleta, kas trahvitaks eka neid, kes liikulsvoolust aeglasemalt sõidavad ning nimelt sel põhjusel, et nad taksitavad teiste sõitmist...aga loogiline ju oleks. ...mingid 80-ga sõitvad tropid kurvilisel teel...ajavad täitsa närvi mind.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Minu aastatetagune kogemus radaripüüdjaga on üsna vähelubav. Sai usast suht kalli raha eest korralik agregaat ostetud ja ainuke lisaväärtus, mida ta pakkus oli see, et peale piiksu võisid trahvisumma juba enne politseiga dialoogi laskumist välja arvestada.

Siis laenasin sõbrale ja tema autost see ka ära virutati.

Peale püüüdjast ilma jäämist olen oluliselt vähem kulutanud trahvidele kiiruse ületamise eest ja hulka rahulikum on ka sõita. Enne olin nagu rikutud närvidega laborirott seal rooli taga, iga piiksu peale pidurdad ja skännid horisonti.

Avastasin, et palju mugavam on 15 minutit kodust varem välja minna ja rahulikult kiirusepiirangute sees kruisata :) Soovitan kõigile.
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Et uuematel mõõteriistadel pidavat ka juba ära näitama kui kellelgi püüdja peal on. Suht kalliks läheb kui politsei peale kiiruse ületamise ka radaripüüdja autost leiab.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

M.P kirjutas:Et uuematel mõõteriistadel pidavat ka juba ära näitama kui kellelgi püüdja peal on. Suht kalliks läheb kui politsei peale kiiruse ületamise ka radaripüüdja autost leiab.
Veel kallimatel radaripüüdjatel jälle selle tuvastaja vastane süsteem peal.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
amino
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 03.11.2006 20:15 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas amino »

Villu147 kirjutas: Kahjuks ma ei mäleta, kas trahvitaks eka neid, kes liikulsvoolust aeglasemalt sõidavad ning nimelt sel põhjusel, et nad taksitavad teiste sõitmist...aga loogiline ju oleks. ...mingid 80-ga sõitvad tropid kurvilisel teel...ajavad täitsa närvi mind.
Igastahes, tegelikult on v6imalik ka eestis liigaaeglaselt sõitmise eest maanteel trahvi v6i hoiatuse saada! Omad kogemused kunagi :D Ja LE ytleb ka et aeglasem s6iduk kes s6idab piirkiirusest aeglasemalt peab laskma kiiremad mööda ja vajadusel ka teepeenrale selleks seisma jääma. vot siuksed lood peaks minu meelest olema :P
525tdsa touring
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

Vanasti rekkamehed hakkasid kasutama ette akna külge riputatud CDplaati, mis ringi kõikudes pidavat radaripüüdjat segama. Nüüdseks on see idee vist müüdina ainult liikvel. Edu müüdipüüdjad.
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
priitv8 kirjutas:
M.P kirjutas:Et uuematel mõõteriistadel pidavat ka juba ära näitama kui kellelgi püüdja peal on. Suht kalliks läheb kui politsei peale kiiruse ületamise ka radaripüüdja autost leiab.
Veel kallimatel radaripüüdjatel jälle selle tuvastaja vastane süsteem peal.
Igavene võitlus, mis ei lõppe kunagi. Kui keegi suudaks teha 100% kindla süsteemi selles vallas, oleks ta sõjanduses väga kõva tegija.

jJanno
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

siim_s kirjutas:Vanasti rekkamehed hakkasid kasutama ette akna külge riputatud CDplaati, mis ringi kõikudes pidavat radaripüüdjat segama. Nüüdseks on see idee vist müüdina ainult liikvel. Edu müüdipüüdjad.
Sellest müüdist ma oma panniloole inspiratsiooni sain ;)
truumu

Postitus Postitas truumu »

Linnas liigeldes peab lihtsalt teadma, kus onud ootavad ja paremat jalga kergitama
Neil kindlad kohad välja kujunenud

Muidugi kõige õigem oleks liikuda lubatud kiirusega, kuid siis satud heal juhul imelike pilkude risttule alla
Halvemal juhul pead auto plekude juurde viima, kes su taguotsa parandama hakkavad :D
Vasta