Kas E34 subuti pütad on asendatavad?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Villu147
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 22.11.2006 14:31 41
Asukoht: Tallinn, Pelgulinna

Kas E34 subuti pütad on asendatavad?

Postitus Postitas Villu147 »

Remontija ütles, et mu auto tagumine summuti pütt on täitsa õhtal omadega. Vene ajal sai nii tehtud, et pandud mõne teise auto pütt alla, mis oli oluliselt odavam. Keevitaja keevitas õige kõverusega torud kõlge. Põhiline oli, et selle suurus oli enam-vähem õige ja see kuskile vastu käima ei hakanud.
Küssa 1: On keegi seda meetodit rakendanud? Mis pütt sinna istub?
Küssa 2: Kust TLN piirkonnas oleks võimalikult odav osta uus õige pütt?
Autoks nagu öeldud 1995, E34; 518i.
Tänud neile, kes võtavad vaevaks vastata.
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

Põhimõtteliselt istuvad sinna kõik pütid, mis on nö ühe sisendiga tagant poolt. Püti suurust saad sa ise juba valida. Oleneb ju, mille püti sa sinna paned.

Mina omal ajal panin odava sportsummuti(suht hea sai).Algul olin väga rahul, sest see undas vähem kui mu originaal.Nüüd 2.5 aastat hiljem, liiguvad mõttes plaanid, et lähen UM-i ja toon terve uue ringi, aitab sellest mõrinast, kuigi see on väga minimaalne :P
E82
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

reino kirjutas:Põhimõtteliselt istuvad sinna kõik pütid, mis on nö ühe sisendiga tagant poolt. Püti suurust saad sa ise juba valida. Oleneb ju, mille püti sa sinna paned.

Mina omal ajal panin odava sportsummuti(suht hea sai).Algul olin väga rahul, sest see undas vähem kui mu originaal.Nüüd 2.5 aastat hiljem, liiguvad mõttes plaanid, et lähen UM-i ja toon terve uue ringi, aitab sellest mõrinast, kuigi see on väga minimaalne :P

eks nad ikka ole samuti on asendatavad nagu ka katalysaatorid universaalidega mis hoivad rahakoti paksemana.

To Reino


rahakoti peale oled kuri ve? ma vaatasin endale summuti hindasid otsast lõpuni päris kaameks tõmbas korra :D
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

Ei ole kuri :D aga mul hakkab igasuguste universaalide vastu allergia tekkima, need kunagi ei taha ilusti sobida(minu puhul vähemalt) ning endal pole eriti muid tööriistu ka peale tungraua ja veljevõtme.
E82
Vasta