K:525TDS Defa ja kardaani kolks

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
jarko
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 07.12.2006 12:58 02

K:525TDS Defa ja kardaani kolks

Postitus Postitas jarko »

Tekkis soov paigaldada Defa ellsoojendus element jahutussärki, millisesse "külmakorki" see asjandus käib, juhendit kaasas pole.

Teine küsimus puudutab automaatkasti, foori all seistes tõmban ikka N asendi peale ja kui minema hakkan siis D peale kangi lükates käib mõnus kolks läbi. Kanalist vaadates kardaaniristides ja tagasilla poolses osas lõtku pole, tundub nagu käigukasti poolt oleks see lõtk kardaanivõllile.
Kas seda kuidagi kõrvaldada annab ilma, et peaks kasti maha võtma?
priitb
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 24.11.2005 23:13 46
Peamine sõiduk: F31 325d
Asukoht: Paide

Postitus Postitas priitb »

Mölla veel rohkem selle kangiga, sellest need kolksud tekivad.
BMW f31 325d 160kw 2014a
bogdan
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 13.11.2006 20:08 49

Postitus Postitas bogdan »

to priitb !

Tundub et sa nagu teaks sellest midagi , mul samuti 525d ja automaat on ka kohati sellist jama ette tulnud eriti kui tagukäigult drivele lükata ja kohe gaasi anda käib selline õrn kolks läbi !! Oleks ka huvitatud selle vea kõrvaldamisest !
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Ma ise olen ikka oodanud käigu rakendumise enne ära ja alles siis kaasi andnud. Ei usu, et kastile hea on kui sa kohe R´ilt D´le tõmbad ja lapatsit. Kannata see sekund ja usun, et kast kestab ka kauem.
525 TDS´a EXECUTIVE
ferdinand
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 08.07.2005 10:08 43
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ferdinand »

Olen aru saanud, et sellised jõnksud viitavad kasti väsimisele ja reeglina pole lihtsalt kõrvaldatavad. Samas mis üldse sunnib ristmikul N'i kasutama? Ikka sõitu alustades käik sisse ja lõpetades välja?! Miks vabatahtlikult iseenda autot retsida?

Soojenduse paigaldamise juhendi saad autoosad.ee või ladu24.ee lehelt.
Vasta