E39 523i mootori pöörete liiga aeglane langemine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Yello
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: 10.12.2006 12:52 46

E39 523i mootori pöörete liiga aeglane langemine

Postitus Postitas Yello »

ühesõnaga, on küsimus järgmine: vajutad näiteks kohapeal gaasipedaali -> pöörded tõusevad, kuid lased kähku gaasi juba lahti uuesti, siis pöörded ikka veel nats tõusevad ja tulevad aeglaselt alla. kas lihtsalt mulle tundub et see gaasipedaal on kuidagi uimane ja mitte nii tundlik või ongi bmw-del niimoodi? või on mingi viga küljes? (jalamatt ei jää gaasipedaalile ette, seda juba kontrollisin)

näiteks eelmisel autol (mazda 626) langesid pöörded hoopis kiiremini alla kui gaasipedaali lahti lasid. sellessuhtes oli nagu oluliselt parem tunnetus pedaali.

on veel kelleli selline fenomen?
Kasutaja avatar
melx
Huviline
Postitusi: 159
Liitunud: 23.04.2006 10:24 47
Asukoht: Võru/Tartu

Postitus Postitas melx »

Umbes sama asi, ...2000 rpmmist lähevad pöörded alla väga aeglaselt.
http://www.carrating.org/car.php?11919" onclick="window.open(this.href);return false; Müüdud
http://www.carrating.org/car.php?19514" onclick="window.open(this.href);return false; Müüdud
Uus liikur e39 530d M-pakett
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1767
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Roland325 »

Mul oli enne 86a. e30 325 ja nüüd 92a. 525 ja algul tundus ka, et põõrded lähevad kaua alla(harjub ära ja pärast ei pane tähelegi). Tegelikult mõne teise auto roolist tulles tundubki, et m50 mootori põõrded langevad kaua, ei teagi milleks, äkki raske hooratta tõttu?
Kasutaja avatar
Sebastian
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 01.03.2006 16:55 05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sebastian »

Selle lühikese kirjelduse peale võiks öelda, et mul oli/on sama asi.
Diagnostika järgi peitub lahendus kui teha autole ära täishoole, ning mul üks lambda ei tööta korralikult-tänu sellele et summuti laseb läbi. Kui hoole ja summuti korda teha, peaks asi olema korras.
Kõik muu oli korras.
Olen autoga ca 1,5 nädalat sõitnud, enne seda 2 kuud masin seisis.

Ikkagi soovitan pöörduda diangostikasse, Tallinnas Truumu nimeline mees Soo 10.
328 CIA
Vasta