e34 juhipoolne esiots

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Allan_K
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 16.01.2004 16:51 31

e34 juhipoolne esiots

Postitus Postitas Allan_K »

hiljuti panin tähele,et mu autol on juhipoolne esiosa madalam parempoolsest,milles probleem,kas amort tahab vahetust või on vedru väsinud?
Kunagi pole piisavalt kilowatte ,on lihtsalt vähe kütust.
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3555
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: e34 juhipoolne esiots

Postitus Postitas Marko S »

Allan_K kirjutas:hiljuti panin tähele,et mu autol on juhipoolne esiosa madalam parempoolsest,milles probleem,kas amort tahab vahetust või on vedru väsinud?

vedru võib pehme olla,kuid samas viska pilk peale..mul e28'l olid näiteks mõlemad juhipoolsed vedrud puruks :roll:
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

eesti tingimustes võib põhjustada mõlema juhipoolse vedru purunemise see, et juhid püüavad sõita yle "lamavate politseinike" ainult yhtede ratastega... ise ka samamoodi
Kasutaja avatar
Allan_K
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 16.01.2004 16:51 31

Postitus Postitas Allan_K »

võtsin ennast kokku ja piilsusin inna alla.Panin asiotsa tungi peale ja vinnasin juhipoolse ratta ülesse,võtsin ratta alt ning haarasin kõigest sealsest kinni ning suutsin käsitsi mingi sendi jagu kogu seda kupatust sealt liigutada üles-alla.Vedru puruks pole ja amort on igast nurgast nagu kuiv - ei tea mis krt sel nüüd nii äkki hakkas,kõige targem oleks ikka vist stendi minna.
Kunagi pole piisavalt kilowatte ,on lihtsalt vähe kütust.
hotwing
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.10.2003 00:43 52

Postitus Postitas hotwing »

Esiteks mõõda ka tagumine ots üle, seal peaks siis ka juhi pool natuke madalam olema. Kui taga on võrdne siis on kere kõver :cool:
Kasutaja avatar
Allan_K
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 16.01.2004 16:51 31

Postitus Postitas Allan_K »

kui kere oleks kõver siis oleks vast ju seda näha ka mingitest tiibade ja uste vahetest-võib-olla eksin aga......
Kunagi pole piisavalt kilowatte ,on lihtsalt vähe kütust.
Vasta