e39 põhja all kägin?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
rgz
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 20.05.2006 09:54 31
Asukoht: Tallinn

e39 põhja all kägin?

Postitus Postitas rgz »

tere

ma muidugi kahtlustan, et sellest on ka varem juttu olnud, kuid kuigi ei osanud panna otsingusse õiget sõna, siis tegin igaksjuhuks uue teema - võib vabalt mind suunata muidugi varem lahatud teemasse ja selle siin sulgeda :)

nimelt autoks e39 ja olen tähele pannud, et minu eksemplar ei ole ainuke, kel selline viga..

asi selles, et kui nn kõigutada paremat tagapoolt, siis miski asi hirmsasti kägiseb, nagiseb seal all...

olen tähele pannud, et ka teistel e39 on olnud sama jura... olen kõrvalt kuulnud, et kui aeglaselt kulgeda ebatasasel teel, siis on neetud vali ebameeldiv heli...

mis see küll on mis seal all nagiseb.. amordid vms????

tänud ette!
Veiken
Huviline
Postitusi: 179
Liitunud: 21.02.2006 13:27 38
Peamine sõiduk: BWM 745i
Telefon: 3725091997
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Veiken »

mul olid silikoonpuksid läbi. Kontrolli neid.
mike1
Huviline
Postitusi: 708
Liitunud: 15.09.2003 15:04 12
Telefon: 56052094

Postitus Postitas mike1 »

ise lootsin ka silikonide vahetusest abi saada, nüüdseks juba pool aastat tagasi silikonid vahetatud, krigin ära ei kadunud, ei oska mingit seisukohta võtta. kuu lõpuks sain um-i veermikukontrolliaja, äkki seal tuleb midagi ilmsiks.
rgz
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 20.05.2006 09:54 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rgz »

mhh, siis shokiteema.. tundub, et tegu mingi nn. tüüpveaga siis?

.. kuskil on siiski kindlasti peidus tõde.. ehk keegi avaldab :)
laurts
Huviline
Postitusi: 1155
Liitunud: 05.05.2006 01:25 37
Asukoht: Tallinn/Keila

Postitus Postitas laurts »

Kas kägin on väljast ka kuulda,või ainult salongist?
Oma nahal kogetud selline asi,et samuti taga kägises midagi,kuid väljast kuulda polnud midagi,silikoon puksid alles hiljuti vahetatud ja nende viga ka ei saaks nagu olla.Üks päev siis võtsin ette ja hakkasin asju täpsemalt uurima,sai sõidetud eriti konarlike teid pidi,aken lahti-aken kinni,väljast käginat ei tule,aga salongis on.Kuna tagumised istmed käivad autol alla,sai ka need lahti tehtud,et äkki siis paremini kosta.Pärast seda kui istmed olid alla lastud oli salongis vaikus ja viga hetkega tuvastaud,seda käginat tegid seljatoes olevad lukud,kui nii võib neid nimetada.Sai siis karvane teip tömmatud ümber naga mis lukku läheb ja peale seda autos vaikus.
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Re: e39 põhja all kägin?

Postitus Postitas kimmo »

rgz kirjutas:mis see küll on mis seal all nagiseb.. amordid vms????

tänud ette!
kägiseda/nagiseda võivad ka õõtsapuksid.
rgz
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 20.05.2006 09:54 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rgz »

minu isendil on sedasorti kägin, et salongi pole midagi kuulda!!

.. piisab ühe käega õrnalt tagumist nurka autol üles-alla kõigutada .. ja no siis tulebki kohe see kägin kuuldavale (aukudest sõitmisest rääkimata) - hirmsasti nagu oleks miskine amordivärk?!
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

stabilisaatorikont võib kah kägiseda ;)
Kasutaja avatar
Aivar
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 28.03.2004 15:43 10
Asukoht: Tallinn - Viimsi

Postitus Postitas Aivar »

Kui ise oma E39 ostsin, siis peale ostu (03.2006) mingi 2 kuud hiljem, hakkas päris karm kägin ja just tagaosast. Lõpuks panin nii 4 kuud hiljem (või tsipa varem) UM-is aja kinni ja tehti veermiku remont ära. Vahetati silikoonpuksid, üks tagumine öötshoob, veel mingid puksid (kaasaantud lehte pole hetkel nimekirjaga kohe võtta). Vahetati veel esiamordid (üks lekkis, lasin paari vahetada), mingi Ca 12000 maksis (kampaaniahinnad!). Kohe vaikus ja nüüd väga harva (aga, noh, siiski) minimaalne juhuslik kägin kostub (pole võrreldav selle räige käginaga, mis enne oli), aga see kostub pigem esiosast. Üldiselt vaikus.

Ega vist väga informatiivne ei pruukinud see postitus olla, aga igaks juhuks panin kirja.
E39 528I fjordgrau met.
Vasta