Abivajav huviline

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
ökosohver
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 16.07.2007 14:29 15
Peamine sõiduk: mitsubishi sigma
Asukoht: harjumaa

Abivajav huviline

Postitus Postitas ökosohver »

Terv. Andke andeks kui ma nyd teema valesse kohta paigutasin aga abi oleks vaja. Oman 81a e28 tyypi 525i bmw ja ostul oli juba teada et masinal on m6ned vead. P6hja alla kiigates avastasin et käigukasti kahest padjast yhte polnudki ja komplektne kardaani vahelaager on omadega läbi. Padja sain ma omal j6ul sinna uued 2tk tagasi pandud ent vahelaagrit niiöelda p6lve otsas ma ei saa paigaldada uut. Ehk oskab nyd keegi asjatundja kel teema ja praktika selge öelda esimene koht kus ma soliidse raha eest oma isendil kolina p6hja alt ära saaks ja uue laagri alla...remondi kohani suure surmaga ehk mingi 60km tunnis ehk venitan aga seegi äärmisel juhul.
m6ni hea remondikoht soovitada ehk...Tallina lähiymbrus
ette tänades ja vabandan ette juba uustulnukana ära kui olen teema valesse kohta teinud v6i m6ne lessoni kahesilma vahele jätnud..
...eks nunn läheb ikka kloostri tagasi...ja ega munk ka parem pole
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Re: Abivajav huviline

Postitus Postitas ruut »

ökosohver kirjutas: öelda esimene koht kus ma soliidse raha eest oma isendil kolina p6hja alt ära saaks ja uue laagri alla...remondi kohani suure surmaga ehk mingi 60km tunnis ehk venitan aga seegi äärmisel juhul.
m6ni hea remondikoht soovitada ehk...Tallina lähiymbrus
Viimasel ajal olen ma käinud lihtsaid töid, a'la mootoripadja vahetus, tegemas Autopartneri peterburi tee remonditöökojas. Nende juurde saab löögile paaripäevase etteteatamisega. Siin foorumis reklaamitud bemmi remontijatel on suures osas järjekorrad kahest nädalast kahe kuuni.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
ökosohver
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 16.07.2007 14:29 15
Peamine sõiduk: mitsubishi sigma
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas ökosohver »

teeksin ise kui oleks aega ja kohta....kahjuks ei v6imalda...ja tahaks peale remonti ka kindlasti veel edaspidi s6ita:) mootori j6ul...
...eks nunn läheb ikka kloostri tagasi...ja ega munk ka parem pole
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Eks ta ole tõesti nii, et autoremondis on viimasel ajal järtsid pikad, aga eks neid autosi tuleb igapäev juurde ka.

tõstan teema õige koha peale ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
ökosohver
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 16.07.2007 14:29 15
Peamine sõiduk: mitsubishi sigma
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas ökosohver »

teema lukku. lõpuks sebisin uue tyki ja tegime naabriga asja ise korda:) masin liigub:)
...eks nunn läheb ikka kloostri tagasi...ja ega munk ka parem pole
Vasta