E39 ´96 elektri aken ja nõme uks

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
dic
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 20.08.2007 12:56 39

E39 ´96 elektri aken ja nõme uks

Postitus Postitas dic »

Paar väikest jama autol...
Esitex ei lähe lukku esimene vasak uks autol...ei võtmega ei kuidagi... teised uksed toimivad korralikult....
teine probleem on parem esimene ukseklaas....see ei taha ka kuidagipidi liikuda... nuppu vajutades nagu mingi klõps käib läbi aga aken ei liigu...
oleks hea kui keegi oskaks vähegi nõu anda
Rakvererax22
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 10.03.2007 12:30 31

Postitus Postitas Rakvererax22 »

ukse kohta ei oska öelda, kuid aknakohta oli mul vähemalt nii. Kuigi tagumine parem, aga siiski, liikus ka korra, siis ei liikund ja käis aint klõps, või jõnks kui kuulata. Proovisime panna teist mootorit aga ei leidnud päris sama ukse oma ja nii sai siis see sama mis küljes oli lahti tehtud ja seda seest uuritud. katki pold midagi nagu. Seal sees oli mingi paks Õli( mingi tavoti taoline määre) seda sai nagu määrida vintide peale ja lasta natuke käia ilma et trossi osa külge paneks. Paar korda siis nii ja kokku ja proovitud, töötab siiani.
Kasutaja avatar
dic
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 20.08.2007 12:56 39

Postitus Postitas dic »

ma kisun siis asja lahti ja uurin mis jama on...kuigi uks on minu suurim mure....jube kehv kui eestis olles see lukus ei seisa....õnnex ei liigu eriti kohtades kus on väga vaja lukustada aga parem karta kui kahetseda
Rakvererax22
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 10.03.2007 12:30 31

Postitus Postitas Rakvererax22 »

aga kui seest poolt lukku panna kuidagi, st et kui vajutad selle tillukese nupu alla või siis üld nuppu mis suleb kõik uksed ei lähe siis ka lukku? kui ei siis arvan et luku seest miskit katki või siis keskluku jama, kui isegi võtmega lukku ei saa.
Kasutaja avatar
dic
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 20.08.2007 12:56 39

Postitus Postitas dic »

ta ei lähe kuidagipidi...
ma kardan et seest midagi sodi kuna nupp käib kahtlaselt kergelt alla
Vasta