E34 bensiinipump

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
J.R
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 17.08.2006 17:43 46

E34 bensiinipump

Postitus Postitas J.R »

Sai ostetud auto eelmise nädala teisipäeval. Kuni pühapäeva lõunani sõitis ideaalselt. Tegu siis Bmw 525i 94a. Pühapäeval siis hakkas järsult tõrkuma(jõud kadunud), enne ei olnud ühtegi märki et midagi viga. Täpselt selline tunne et bensiin nagu otsas aga ei, bensiini oli piisavalt. Täna sai siis vahetatud bensiinifilter ja õhufilter. Need ei aidanud midagi. Siis sai uuritud bensiinipumpa. Selgus et bensiinipumbal pikk mõra sees. See on selge et see tuleb ära vahetada aga jah tahaks teada kas tõrkumise viga võib olla siis selles? Ise nagu ei oska arvatagi et kuidas selline mõra sinna pumpa tekkinud üldse..
Kasutaja avatar
Metsamees
Huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 02.06.2005 09:06 05
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Metsamees »

Metall korpuses mõra? Pumppa saab ju kontrollida. Mul 2 E34 old ja mõlemal sai pump vahetatud, suht nõrk koht... :cool:
J.R
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 17.08.2006 17:43 46

Postitus Postitas J.R »

Plast korpuses mõra, suht pikk. Kontrollida?
Kasutaja avatar
erx168
Huviline
Postitusi: 743
Liitunud: 13.05.2005 19:52 43
Asukoht: Tõrva/Tartu, Valgamaa.

Postitus Postitas erx168 »

Mingi määral peaks saama kontrollida jah.
Ma oma mäletamist mööda lasin enda omal kontrollida testriga mingid otsad,kas üldse voolu tuleb,aga noh oli ise suht kindel,et mul pump läbi.
Uue pumpa panin ja pistik otsa ning süüde sisse,siis hakkas kohe bena pilduma,ta polnud mul siis veel päris paaki paidaldatud.
J.R
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 17.08.2006 17:43 46

Postitus Postitas J.R »

Hetkel probleem jälle kadunud.(kuigi jõuda pole nagu ikka piisavalt) Ja pump töötab ilusti, peab viga mujalt vist otsima. Uuesti jama tekib siis diagnosti pöörduma.
Vasta