E39 peeglite kokkuklappimine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
IvoMei
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: 29.05.2007 09:31 16

E39 peeglite kokkuklappimine

Postitus Postitas IvoMei »

tere, enne kui ma proovima hakkas küsiks siis sellist värki et kas e39 saab käsitsi peegleid vastu kere ka suruda või on mingi muu nipp, sest mul elektrilist funktsiooni pole ,elektri peeglid on külla aga klappimist elektriliselt pole, et kui jõuga painutada kas siis käib raks ja peegel lännu või läheb ta vastu kere
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Loomulikult annab käsitsi kokku klappida, ka elektriliselt klapitavaid.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
IvoMei
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: 29.05.2007 09:31 16

Postitus Postitas IvoMei »

aa selge, suured tänud
Kasutaja avatar
Ise
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 14.02.2008 15:52 18
Asukoht: Tallinn

Re: E39 peeglite kokkuklappimine

Postitus Postitas Ise »

Tere asjatundjad!

Olen siit ja sealt leidnud huvitavaid infokilde sellel kokkuklappimise teemal, aga äkki keegi oskab vastata järgnevatele küsimustele:
- Kuidas saab peegli nõnda lahti harutada, et pääseks kokkuklappimise hammasratastikku puhastma ja määrima?
Ma sain mootoril selle plastikust katte maha, aga see kate, mille küljes on mootor, see ei mahu kuidagi vahelt välja (Nr 1).

http://picasaweb.google.com/lh/photo/Uk ... directlink

Peegli küljes olev (ümber mootori ja hammasrataste) välimine plastik näib olevat kinni altpoolt kahe kruviga (Nr 2), aga välja neid keerama ei mahu
- Mingil kombel õnnestus mul vahepeal peeglit käsitsi kokku/lahti klappida, aga enam ei õnnestu, mis nipp seal on?
- Millist määret sinna hammasratastele panna, et plastikule halvasti ei mõjuks?
- Mingi mälestus on, et keegi tegi endale sinna pronksist hammakad, kahjuks ei leia teemat üles. (See teema muidugi võis ka kuskil mujal olla)

Parimat!
Härmo
Härmo / 530d Touring Exclusive 2001
Vasta