E39 touring '00 tagaluugi akna lukk

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
ksao
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 03.03.2006 12:07 41
Asukoht: Kouvola

E39 touring '00 tagaluugi akna lukk

Postitus Postitas ksao »

Mure järgmine, sai soetatud nädal tagasi selline kena isend ja nüüd kui vaikselt autoga tutvust teeb, avastasin et autol veel selline mõnus varustus et saab (universaal kere) tagaluugi akna eraldi avada! :) Okei - avaneb-avaneb aga kinni enam ei saanud! Esimese nõksu teeb ära, et võtab nagu luku peale aga lõpuni kinni ei "ime". Sõita kohe kole, koliseb hirmsasti, sajaga vajutades kaob ära aga see pole ju lahendus! :) Kas äkki mingi sisemine mootor läbi või on kellelgi kogemusi, pole veel lahti jõudnud võtta..
Tänud

Timo
Viimati muutis ksao, 07.10.2007 22:03 32, muudetud 1 kord kokku.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Akent ei imetagi kinni ... pead kas kõvemini lööma või siis klaasi küljes olevat aasa väljapoole keerama - see on keeratav, kontramutriga fikseeritud.
Indrek
Kasutaja avatar
ksao
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 03.03.2006 12:07 41
Asukoht: Kouvola

Postitus Postitas ksao »

Selge, proovime homme järgi!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Ja üleüldse peaks sul armatuuris kogu aeg mingi gong käima ja teavitatama, et BOOTLID OPEN.
Indrek
truumu

Postitus Postitas truumu »

Indrek_M kirjutas:Akent ei imetagi kinni ... pead kas kõvemini lööma või siis klaasi küljes olevat aasa väljapoole keerama - see on keeratav, kontramutriga fikseeritud.
Imetakse küll, vähemalt minu omal "imeb" nii suure, kui klaasluugi kinni
Tuleb lihtsalt harjutada sulgemistugevust :cool:
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

truumu kirjutas:
Indrek_M kirjutas:Akent ei imetagi kinni ... pead kas kõvemini lööma või siis klaasi küljes olevat aasa väljapoole keerama - see on keeratav, kontramutriga fikseeritud.
Imetakse küll, vähemalt minu omal "imeb" nii suure, kui klaasluugi kinni
Tuleb lihtsalt harjutada sulgemistugevust :cool:
Tegelikult jah - meenub, mingi mootori hääl luugi kinni löömise peale järgneb :) Ja selles osas on sul absoluutselt õigus - tuleb harjutada sulgemistugevust :)
Indrek
Kasutaja avatar
ksao
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 03.03.2006 12:07 41
Asukoht: Kouvola

Postitus Postitas ksao »

Ma nagu mäletasin kaa et kui sõbra auto (identne) oli kasutuses siis tuli proovitud sama asja ja selline "imemine" järgnes sulgemisel. Aga võta näpust, minu oma ei lihtsalt tööta, sulge nii vaikselt kui tahad ja päris akent eest ära lüüa ka ei tahaks, et see sellest sulgemis tugevusest! ;)

Ja selletõttu viga - BOOTLID OPEN - ei ilmugi arvatavasti kui esimese nõksu siiski teeb..
Kasutaja avatar
ksao
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 03.03.2006 12:07 41
Asukoht: Kouvola

Postitus Postitas ksao »

Esmaspäev. Asukoht Helsinki Vanha Saunalahden tie. Vihma kallas kõvasti. Ootasin autos üht seltsimeest ja meel oli must. Ja siis, lihtsalt hüppasin autost välja vihmakätte, kõndisin tagaluugi juurde, avasin poolkinnise akna ja virutasin selle kerge hooga kinni - ja ... USKUMATU!!! Kinni see läkski! :) Nii sai minu mure murtud, peale seda tõsi pole seda avanud.. Et eks mõistatuseks ta jääb! :)
Edu

Timo
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Natuke OT aga vaheta avatar ka ära kui E39 muretsesid, see pilt küll 39 moodi ei paista :D Edu!
ei taha teist autot
gsm +358401771916
Vasta