E39 tulede moodul

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Gristo
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 01.12.2002 21:30 34
Asukoht: Pärnu

E39 tulede moodul

Postitus Postitas Gristo »

Küsimus siis selles et arvatavasti tulede moodul on omadega läbi, parem kaugtuli jäi põlema ning nüüd avastasin et nii park,kui udu ja tagatuled ka õrnalt vilguvad(alguses arvasin et geneka tablett, kuid kuna mul salongis tuled ei vilgu siis ei pidavat geneka viga olema) Lisaks veel viskab iga käivitusega veateadet,et 1 piduri tuli ei põle, kuigi põleb.
Kuna olen Pärnus ja Tallinna ei satu väga, siis ei saa ka kuskile targemate juurde minna selle probleemiga ja masinat on vaja kasutada igapäev,kuna teen tööd sellega. Pärnus pole inimest kes remondiks seda, samuti ei hakkama UM-s välja käima seda pea 5000.- uue juppi jaoks.
Küsida tahan seda et kui ma nüüd ostan endale kasvõi Sauelt lammarist kasutatud mooduli siis kas võib tekkida probleeme eri aastaarvude ja eri varustusega mudelite suhtes. Või ei oma see vahet? Masinaks on mul e39 2,5tds 97a.
Ja kas see et mul need teised tuled vilguvad võib olla põhjustatud ka sellest samast moodulist :?:
Viimati muutis Gristo, 14.11.2007 12:38 57, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Gristo
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 01.12.2002 21:30 34
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Gristo »

teab keegi infot jagada :?: :?:
DiaLAB
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 05.11.2006 20:46 43
Asukoht: Tartu, Tähe 127 Boks 16
Kontakt:

Postitus Postitas DiaLAB »

Kui teise auto LCM'i kasutada, siis VIN kood on ju vale ja ka läbisõit.
1500.- EEK on remont meie juures.
Tinavile
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 07.09.2006 09:48 19
Asukoht: Päälinn

Postitus Postitas Tinavile »

DiaLAB kirjutas:Kui teise auto LCM'i kasutada, siis VIN kood on ju vale ja ka läbisõit.
1500.- EEK on remont meie juures.
Mis see VIN ja läbisõit LCM-i puutuvad ? Ole nüüd. :roll:
E39, 523i Touring '97
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8273
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Tinavile kirjutas:
DiaLAB kirjutas:Kui teise auto LCM'i kasutada, siis VIN kood on ju vale ja ka läbisõit.
1500.- EEK on remont meie juures.
Mis see VIN ja läbisõit LCM-i puutuvad ? Ole nüüd. :roll:
Seal hoitakse mõlema duplikaati.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
DiaLAB
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 05.11.2006 20:46 43
Asukoht: Tartu, Tähe 127 Boks 16
Kontakt:

Postitus Postitas DiaLAB »

Ma ju poleks niisama seda ütlend, nii öelda "suusoojaks". Kui eriti kursis pole, siis sõna ei võta :)
tramtram
Huviline
Postitusi: 655
Liitunud: 15.09.2007 14:40 24

Postitus Postitas tramtram »

aga kuidas siis asendatakse vigaseid LCM'e ja teisi jubinaid kus samuti hoitakse VIN ja läbisõidu duplikaati ja mida remontida enam ei ole võimalik?
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

uutega, mis automaatselt andmed salvestavad.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

samas tuleb ka arvestada, et kui oled ostnud auto, mis liigitatakse kõrg-keskklassi alla ja mis uuena maksis pea mill, siis ostes temale varuosi, maksavad need rohkem kui mõne madalama ja odavama klassi autol. samuti sisaldavad need rohkem elektroonikat kui odavamad autod.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
DiaLAB
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 05.11.2006 20:46 43
Asukoht: Tartu, Tähe 127 Boks 16
Kontakt:

Postitus Postitas DiaLAB »

Tänapäeval on enamus LCM'is kasutavaid protsessoreid (Motorola) võimalik kopeerida ehk teha vanast sw 1:1 koopia. Seega kui raud on rikutud on alati võimalik sw vajalik osa vahetada.
Kasutaja avatar
Gristo
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 01.12.2002 21:30 34
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Gristo »

DiaLAB kirjutas:Kui teise auto LCM'i kasutada, siis VIN kood on ju vale ja ka läbisõit.
1500.- EEK on remont meie juures.
Jama on selles et see rem. on sul Tartus, ise olen Pärnus ja masinat on igapäevaselt vaja. Selle mooduli sinna saatmine, remont ja tagasisaatmine, pakun et mingi nädal läheb ära,niikaua aga masin seisab ja pole millegiga tööd teha. Sellepärast uuringi et kas on võimalik kasutada teise masina küljest võetud plokki. Sauelt saaks teise ploki 750.- ja nad annavad mingi garantii ka sellele.
Ühesõnaga mis siis saab kui asendada see plokk teise masina omaga, kas kõik seadmed töötavad endiselt edasi? Mis see tesise masina VIN kood seal muudab?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8273
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kõik töötab, aga armatuuris läbisõidu kõrval põleb nn. "manipulatsioonitäpp".
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Gristo
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 01.12.2002 21:30 34
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Gristo »

Ok, aga küsin veelkord üle et kas see nn. tulede vilkumine ja piduritule veateade võib olla tingitud sellest samast moodulist?
tramtram
Huviline
Postitusi: 655
Liitunud: 15.09.2007 14:40 24

Postitus Postitas tramtram »

priitv8 kirjutas:Kõik töötab, aga armatuuris läbisõidu kõrval põleb nn. "manipulatsioonitäpp".
ja kui hiljem vahetada see asendusjupp uue vastu, kas siis on juba midagi totaalselt sassis, et vahepeal teise masina kasutatud jupp seal oli?
Rax
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 17.07.2005 17:31 00

Postitus Postitas Rax »

mina käisin UM-is oma e39-le päevatuld panemas (et siis pole vaja seda lülitit näppida vaid tuled süttivad automaatselt) ja sain teada, et kuna minu autol on seesamune moodul vahetatud teise auto mooduliga siis UM seda automaatselt põlema panna ei saa ja muidugi nendepoolne lahendus, et osta uus moodul ja siis saab tööle...
tramtram
Huviline
Postitusi: 655
Liitunud: 15.09.2007 14:40 24

Postitus Postitas tramtram »

Rax kirjutas:mina käisin UM-is oma e39-le päevatuld panemas (et siis pole vaja seda lülitit näppida vaid tuled süttivad automaatselt) ja sain teada, et kuna minu autol on seesamune moodul vahetatud teise auto mooduliga siis UM seda automaatselt põlema panna ei saa ja muidugi nendepoolne lahendus, et osta uus moodul ja siis saab tööle...
vot ma ei saagi nüüd enam aru, kas selline suhtumine on lihtsalt mingi müüginipp, või ongi nii, et juppe vahetada saab vaid puhaste toorikutega?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8273
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

tramtram kirjutas:vot ma ei saagi nüüd enam aru, kas selline suhtumine on lihtsalt mingi müüginipp, või ongi nii, et juppe vahetada saab vaid puhaste toorikutega?
Esinduse tehnigaga saab kodeerida ainult "süütuid" plokke! Ja see pole esinduse süü. BMW AG annab sellised töövahendid ette.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

priitv8 kirjutas:
tramtram kirjutas:vot ma ei saagi nüüd enam aru, kas selline suhtumine on lihtsalt mingi müüginipp, või ongi nii, et juppe vahetada saab vaid puhaste toorikutega?
Esinduse tehnigaga saab kodeerida ainult "süütuid" plokke! Ja see pole esinduse süü. BMW AG annab sellised töövahendid ette.
mul oli autol see täpp kui ta sain, esinduses käisin diagnostikas ja selgus, et see moodul on vahetatud (selle kohta on ajus veateade ka siis), palusin siis kodeerida aga diagnostika tegija arvas, et see ei lähe läbi. aga proovis ning täpp kadus. ju siis oli süütu, vahetatud aga kodeerimatta.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8273
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kes täpselt teada tahab, kuidas see käib, siis siit saab lugeda. Lk 44
http://www.bmwmotorsports.org/BMW_docs/ ... verino.pdf
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
zaruljom
Huviline
Postitusi: 621
Liitunud: 25.01.2007 08:47 21

Postitus Postitas zaruljom »

mida see mooduli remont endast kujutab?

:arrow: Niisiis...? kuidas remonditakse :?:
Vasta