E34 armatuuri tuled?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Dreamon
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 11.07.2007 19:40 00

E34 armatuuri tuled?

Postitus Postitas Dreamon »

Kõigepealt vabandan et teen siia uue sellise teema,kuna otsingust midagi tarka ei leidnud ja asjaga on kiire sest kiirust ei näe ju pimedas :(
Üks päev panin auto tööle ja tuled kõik põlema ja järsku vaatasin et armatuuris tuled ei põle ja keskkonsoolis samamoodi just eelmine päev oli kõik korras:evil:
Vaatasin kõik kaitsmed üle sealt karbi alt ja mitte midagi kõik olid korras.
Kas siis armatuuri tagant mingi juhe lahti?
tmoms
Huviline
Postitusi: 205
Liitunud: 05.05.2006 00:30 41

a

Postitus Postitas tmoms »

kui on 500-ne bmw siis peaks armatuuri kaitse olema tagumise istme all :D
kindel pole kuid vaadata võib :D
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas nemps »

armatuurivalgustuse reostaati ehk siis heleduse reguleerimis nuppu, tasuks ka kontrollida kui kaitsmed korras.
BMW E34 525i touring
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

nemps kirjutas:armatuurivalgustuse reostaati ehk siis heleduse reguleerimis nuppu, tasuks ka kontrollida kui kaitsmed korras.
No see muid valgustusi armatuuris ei tohiks mõjutada ja täiesti valguseta ei jäta see spidokat samuti.
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

lauri91 kirjutas:No see muid valgustusi armatuuris ei tohiks mõjutada ja täiesti valguseta ei jäta see spidokat samuti.
Oled kindel ?
Mina soovitan samuti teemaalgatajal kontrollida reostaati.
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

H_Margus kirjutas:
lauri91 kirjutas:No see muid valgustusi armatuuris ei tohiks mõjutada ja täiesti valguseta ei jäta see spidokat samuti.
Oled kindel ?
Päris pead ei anna aga eks paistab.
Kasutaja avatar
Dreamon
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 11.07.2007 19:40 00

Postitus Postitas Dreamon »

Aga siis oleks ainult armatuur tuled pimedad,aga keskonsoolis ei põle ka ühtegi tuld kas siis see reostaat,pean kontrollima need istme alused kaitsmed ära kahtlustan neid,võis siis armatuuri tagant midagi lahti :mad:
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Dreamon kirjutas:Aga siis oleks ainult armatuur tuled pimedad,aga keskonsoolis ei põle ka ühtegi tuld
Konsooli valgustust mõjutab reostaat samamoodi, kontrolli ära ..
Veiks010
Huviline
Postitusi: 137
Liitunud: 12.08.2007 18:40 58

Postitus Postitas Veiks010 »

mul juhtus ükskord nii et hakkasin vahetama taganumbrimärgi tuld ja kogemata läks lühisesse peale seda kustus kah armatuurlaual tuled ära aga siis oli viga et kapottiall kaitsme lõi läbi, neil vist ühine kaitse !! vähemalt mul on nii !!
E39 523iA
lauriiii
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 11.11.2007 11:39 09
Asukoht: Soome

Postitus Postitas lauriiii »

endal sama probleem, armatuuris kustus valgus ära ja keskkonsoolis. kus täpselt nende kaitse asub? kuigi kõik kaitsmed nii kapoti all, kui ka istme all paistsid terved olema
rehv
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 11.07.2007 01:21 09

Postitus Postitas rehv »

mul oli sama jama, et armatuuris ja keskkonsoolis oli pime. põhjuseks oli mul see, et üks tagumine tagatuli oli läbi mis selle põhjustas. panin uue pirni ja valgus tagasi armatuuris
Kasutaja avatar
Dreamon
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 11.07.2007 19:40 00

Postitus Postitas Dreamon »

JAH viga leitud taga numbri tuli lühistas ära :D nüüd asi korras!
Vasta