e34 540, 95.a automaat manuaaliks

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

e34 540, 95.a automaat manuaaliks

Postitus Postitas MuiduMees »

tean et selliseid teemasid juba varemgi olnud, aga kõike infot, mis vaja oleks, ei leidnud. Sellest ka uus teema.
Nimelt lendas isa autol automaatkast laiali ning ta palus uurida et mis oleks vaja et seda tööd teostada.
ise leidsin, et tuleks leida järgmised asjad: käigukast, hooratas, siduriketas, korv, survelaager, Kardaani esimene jupp, kastitalad: esimene ja tagumine, piduri ja siduri pedaal, siduri peasilinder ja töösilinder, nende vaheline õlitoru, voolik piduriõli reservuaarist peasilindrisse, käiguhoovastik, käiguhoovastiku tagumine kinnitus, kanginupp,nahk ja plate, tagurpidikäigu lüliti juhe.
Et kas midagi veel äkki ?ja kuidas elektriga on, et kas aju ei pea vahetama jms.
Sellest nimekirjast olekski paar küsimust:ärge siis lööge aga suht võhik selles asjas.
1.need hooratas, siduriketas, korv ja survelaager- et kust ja milliste masinate pealt oleks võimalik leida sellised asjad nii võimsale masinale?
2. kardaani esimene jupp- täpselt sama küsimus et millise masina pealt saaks sellist asja?
3. kastitala kohta jällegi sama küsimus

tänud!!
2000 a. 320d, e46
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

asi vist minus aga kuda ma seda kasutan ? :oops:
EDIT- juba sain :)
2000 a. 320d, e46
sass85
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 26.01.2005 12:23 01
Asukoht: tallinn

Re: e34 540, 95.a automaat manuaaliks

Postitus Postitas sass85 »

väntvõlli sisse käib ka üks laager ja neid torusi läheb rohkem kui üks.
üldiselt oleks mul tulnud odavam ja väiksema närvikuluga tulnud teha kasti remont kui hakata ümber ehitama.
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Re: e34 540, 95.a automaat manuaaliks

Postitus Postitas MuiduMees »

sass85 kirjutas:väntvõlli sisse käib ka üks laager ja neid torusi läheb rohkem kui üks.
üldiselt oleks mul tulnud odavam ja väiksema närvikuluga tulnud teha kasti remont kui hakata ümber ehitama.
kust sa vajalikud jupid leidsid muidu- mõtlen just neid siduriketast, korvi, hooratast,survelaagrit, kardaani ?
2000 a. 320d, e46
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Seigo »

vaata kui paned nüüd manuaali alla, siis vaata kas selle võlli otsas kuhu läheb kas sisse, on olemas ka laager, kui ei siis kappa esindusse ja osta sealt hind 120 eeku, mina endal ehitasin automaadist manuaali, ja siis hea oli et kasti alla ei toppinud, sest automaadil pole seda laagrit seal, ja manuaalil on ...töö iseenesest lihtne, 4 h tööd ja korras!
Vasta