E34 520 elektri probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
capri_e34
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 13.01.2007 19:44 18

E34 520 elektri probleem

Postitus Postitas capri_e34 »

Autoks on 520 touring, 92 aasta, manuaal, m50.

Täna hommikul oli siis igasuguseid probleeme, äkki oskate ütelda kust viga otsima hakata ja kas kõik võib olla põhjustatud ühest asjast.

1. Esimeseks ei töötanud näidukid, ei kiirus, pöörded, temp, kütus, kütusekulu. Aga tulukesed põlesid ja taustavalgus oli ka alles, varem on olnud sellist jama et kiirusenäit ei taha alati töötada korralikult aga muidu pole teistega ühtegi probleemi olnud.

2 Teiseks oli siis klaasipuhastajaga jama, kui kasutasin seda intervalliga kiirust siis see paus seal vahepeal oli väga kõikuv, kohati pühkis isegi kolm korda reas enne kui pausi hakkas pidama. Varem on olnud tagaumise pühkimisega selline asi et ise hakkas heast peast pühkima ja mingi hetk jäi seisma.

3. Kolmandaks on siis kesklukkustus, puldist kõik uksed enam lahti ei tule ja kinni ei lähe. JA ka niisamma võtmega keerates ei saa kõiki uksi kinni ja lahti.

E34 520 92a.
Nii et probleeme kül, paar päeva tagasi kõik töötas ja täna hommikul siis üllatus.
Oskab keegi aidata?

Ma ise eeldan et probleemiks võiks niiskus olla, sest öösel sadas korralikult vihma aga kuhu ta nii siis ligi võib pääseda.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Kontrolli kõik massiühendused üle mootori ja kere vahel, viitab nagu sellele. Ja see, et juhtmed on küljes silma järgi, pole kontroll. Võta ükshaaval otsad lahti ja puhasta ära.
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
capri_e34
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 13.01.2007 19:44 18

Postitus Postitas capri_e34 »

äää, ma suht võhik sel alal, ma põhimõtteliselt tean mida otsida aga sealt mootori juurest on neid suht raske leida, äkki mõned vihjed.
Vasta