E34 touring 92a nivooamortide õli

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

E34 touring 92a nivooamortide õli

Postitus Postitas nemps »

Selline mure siis, pikk metallist õlitoru kõhu alt tagasillani ussitas läbi. Auk sees ja kui auto käima panna lendab torust õli nagu süstlaga. Iseenesest toru kallis pole kuna voolikuid sees ei ole, UMis mingi paarsada krooni aga laoseisu ei näita. Seega vaja tellida, aga autoga vahepeal sõita ikka tahaks. Lapiks niivõrd kuivõrd asja ära aga siit küsimus, mis ajutiselt sisse panna, originaalis oli CHF11S, seda aga kallis niisama maha lasta, roolivõimu paak hetkel tühi kah. Otsingus selgus et osad sõidavad rõõmsalt ATFiga, seda mul garaazis paar liitrit muidu olemas ka. Mis
paha võiks juhtuda kui praegu ATF sisse panna ja sõita kuni torud vahetatud saab? Hüdroakud tahavad muidu samuti ilmselt lähiajal vahetamist, nii et süsteem tuleks nagunii pulkadeks kiskuda.
BMW E34 525i touring
laur84
Huviline
Postitusi: 894
Liitunud: 01.03.2007 23:27 27
Asukoht: Kohila-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas laur84 »

mul on ka olnd mõni kuu ajutiselt punane sees, kuna lekib regulaator taga (pole leidnud kuskilt). Miskit juhtund nagu pole ja hydroakud ka toimetavad
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas nemps »

probleem lahendatud, uued torud tellitud, hetkel vanale toru lekkele jupp lõhkilõigatud bensuvoolikut peale tõmmatud ja nelja voolikuklambriga kinni tõmmatud. Enam ei tilgu :cool: . Garaazist leidsin vana chf11si potsiku ka üles. Eelmine aasta sai chf vahetatud aga kuna kurjam oli nii kallis siis ei raatsinud vana õli igaks juhuks ära visata, samuti olin õnneks taibanud potsikule pentosin ka peale kirjutada nii et vana õli läks uuesti sisse. Natuke alla normi jäi aga pole probleemi, vahel on natuke igasuguse vana kola korjamisest kasu kah :D
BMW E34 525i touring
Vasta