E34 TDSa Touring 1993 Diferentsiaali lõpp

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
munxman
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 30.01.2006 20:44 24
Asukoht: Tartu-Tallinn-Lahti

E34 TDSa Touring 1993 Diferentsiaali lõpp

Postitus Postitas munxman »

Tere.

Probleem selline, et autol (E34 TDSa Touring 1993) tagumise silla juures käib häiriv ragin/jõmin/ümin aeglasel kiirusel pööramise ja tagurdamise ajal.
Viisin auto UM'i, kus ilmnes, et vaja diferentsiaal vahetada, see maksab 32 000 krooni ehk rohkem kui auto turuhind (mitte väärtus :)).
Olen otsingust uurinud, et müüakse diferentsiaali ka ~2000 krooni eest lammutuskodades jne, kuid kas see on sama asi (mul tõepoolest puudub ülevaade auto sedavõrd tehnilisest poolest niiet vabandan võimaliku rumala küsimuse pärast)?
Probleem siis ongi selles, et juhul kui ma peaksin autosse investeerima selle 32 000, siis vist loobun autost, sest (kuigi seni on sinna investeeritud reeglina läbi UM'i juba ~50-60000, siis) kunagi ei tea millal järgmine komponent üles ütleb ja jälle rahakoti kallale hakkab. Ma olen küll "maksevõimeline", kuid mingil hetkel tuleb ehk piir ette mõistlikuse aspektist...
Et mida Teie lugupeetud asjatundjad arvate - kas on võimalik odavamalt (kuid mitte palju kvaliteedis järgi andes) asjale läheneda või oleks see 32 000 ainuke variant?

Täname.
Ingmar
Kena päeva.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Aga sa võid kasutada www.carmasters.ee teenust!
Idee poolest nad toovad ise just selle õige osa lammutuskodadest, nii et sinul jääb isegi see vaev ära ja võimalus ämbrisse astuda, et ostja asjatundmatusest antakse vale asi kaasa.


Selle 32 tuhande eest võid juba teise E34 TDSa touringu varuosadeks omale kõrvale osta.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Vasta