Re: K: e39 webasto

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
meego
Huviline
Postitusi: 418
Liitunud: 12.03.2006 02:01 23

Re: E39 webasto

Postitus Postitas meego »

estliiga kirjutas:
Maximaator kirjutas:
estliiga kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema postitan siia küsimuse.
Autoks on 520d 2001 FL, asjal on peal webasto Z/c ja business cd raadio. Proovisin sellega jamada ja panin timeri pealt tööle aga ta pani lihtsalt ventika undma kas kuidagi saaks webasto enda mootori ka käivitada, et hakkaks jahutusvett soojendama ja tsirkuleerima, või oleneb see välis temperatuurist millal hakkab seisusoojendi tööle?
Pakun et sa panid sealt taimerilt tööle aux ventilation-i, mitte aux heating-u. See ventilation panebki ainult ventika tööle, et nagu siis kuumade suvepäevade jaoks või midagi sellist.

Ja pakun et sul on seal ainult üks taimer mida saad määrata. Kui nii siis vaja arvuti taha panna ning ka aux heating aktiivseks teha, siis ilmub sul ekraanile ka taimer2. See siis eelsoojendi jaoks. Vot nii peaks olema.
Taimereid on 2 aga webasto jaoks peab olema AUX HEAT. Tavaliselt on ainult AUX VENT.
Ma ise olen ka midagi sellist kuskil lugenud, et selle peab aktiveerima, kuigi mul on seal kaks taimeri kohta kus saab erinevaid kellaaegasid panna, üks on timer 1 teine timer 2 aga nigunii läheb auto diagnostiku juurde, siis saab täpsemalt uurida asja!
skulldevil
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 18.08.2013 11:56 34

Re: E39 webasto

Postitus Postitas skulldevil »

Kas leidub kedagi, kes saaks tartus webasto ümber programeerida aux heatingule?
Vasta