E32 roolilõtk

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Suur
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 25.06.2005 21:04 37

E32 roolilõtk

Postitus Postitas Suur »

Parajasti siis E32 ostmine käsil, aga kõigil masinatel, mida vaatamas olen käinud, on seisva mootoriga 20-45 kraadi roolilõtku. Kahel masinal sai kindlaks tehtud, et rooliotstest see viga ei tule, tõenäoliselt siis roolilatist. Samas sõidu ajal ei pannud ujumist eriti tähele, äkki on see lõtk siis loomulik nähe :shock: ?
Kasutaja avatar
Dfh
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 10.08.2004 15:32 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Dfh »

E32 ja ka E34 puhul suht tavaline nähe see pisike lõtk. Enamasti tuleb roolikarbist. Kuid võimatud ei ole ka rooliotsade, pendelhoovapukside või paralleelvarda pukside lõtkud. Kuid enamasti ikka üle 10a vanustel autodel roolikarbid läbi. See nii kallis laks, et seda ei paranda omanikud enamasti isegi Saksas ;) Seda et ta 20-45 kraadi on seda ei tahaks nagu hästi uskuda :lol: Siis juba nagu sild suht laiali ja sõites oleks päris hästi tunda. Pigem ehk ikka sinna 10-15 kraadi kanti.
Nothing beats cubic inches!!!
Suur
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 25.06.2005 21:04 37

Postitus Postitas Suur »

Aga kui kiiresti see viga süveneb? Kui ma lepin selle pisiasjaga ja ostan endale roolilõtkuga masina, millal ma siis roolikarbi (eeldusel et viga peatub selles) laialiminekuga pean arvestama?
Kasutaja avatar
Dfh
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 10.08.2004 15:32 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Dfh »

No see oleneb konkreetsest isendist. Seda niimoodi lambist öelda ei oska. Arvan, et ega ta päris laiali ei lähe. Kui see väike loks ei häiri, siis pole vast väga hullu aga kui väga häirib siis roolikarbi vahetus sinna 30k kanti tegemine (päris täpset hinda ei tea). Lisaks veel see, et kui masinal roolikarbis ikka väga arvestatv loks sees, siis suht kindel, et leiad sealt mõne aja pärast veel üllatusi. See ja ka muud pisiasjad vihjavad üldisele auto tehnoseisukorrale ;) Aga ega päris "mint" e32 eestis vist müügist ei leia, niiet oleneb hinna kvaliteedi suhtest ostu mõtekus. Plus lisandub veel see "ma tahan seda saada" faktor, mis tihti määrav :lol:
Nothing beats cubic inches!!!
Suur
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 25.06.2005 21:04 37

Postitus Postitas Suur »

Suur tänu vastamast, eks ma jätkan otsinguid siis veidi leebemate kriteeriumide järgi.
Kasutaja avatar
Ailer
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 01.10.2003 13:38 37
Asukoht: Lõunamaa

Postitus Postitas Ailer »

töötava mootoriga kaob loks ära :!: Aga kui karp läbi siis väiksemaks.
F01 :)
Vasta