E32 salongi valgustus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
karl1
Huviline
Postitusi: 2472
Liitunud: 08.10.2008 17:33 14
Peamine sõiduk: E65 FL
Telefon: 56997849
Asukoht: Jüri

E32 salongi valgustus

Postitus Postitas karl1 »

Nii, panin täna makki sisse, kõik ilus, peale selle ,et istmealune 30a kaitse oli läbi, okei, makk toimib ka kõik ilus, aga vist peale seda (vb kokkusattumus, aga ei usu) ei kustu enam kella ja el akende nuppude tuled ära salongis, mis viga on ? Ei olene selles, kas uksed lahti või kinni, võti lukuaugus vms, lihtsalt koguaeg põlevad.... Ajasin makki vahetades mingid juhtmed segamini vms ?

Tänud ette.

Samas võib ka juba rääkida keskluku/signa puldi programmeerimisest, mul olid patareid tükk aega tühjad, LED võtmel vilgub, aga auto ei reageeri.... Peab vist kuidagi võtme tuttavaks tegema autole uuesti ?

edit: proovisin selle järgi
Istu autosse, juhiuks kinni, ja süütevõti 0-asendist korraks (mitte üle 5 sek) raadioasendisse keerata ja tagasi 0-i
- hoia all võtmehoidjapoolset nuppu (kandilise kujuga)
- samal ajal vajuta kolm korda järjest bemmi logoga nuppu (ümar, millest kesklukku avad-sulged)
- lase nüüd ka esimene nupp lahti, LED võtmel vilgub 10 sek
- suuna võtme silm tahavaatepeegli poole, soovitavalt u 15cm kauguselt ja vajuta bemmi märgiga nuppu
- kesklukk peaks kinni-lahti liikumisega märku andma, et sai asjast aru.
ma jõudsin kuni neljanda punktini, edasi ei midagi.... Sinnamaani tegi võti kõik nii, nagu oli vaja, vilgutas 10 sek tuld, aga peegli poole suunates ei toimu midagi...
karl1
Huviline
Postitusi: 2472
Liitunud: 08.10.2008 17:33 14
Peamine sõiduk: E65 FL
Telefon: 56997849
Asukoht: Jüri

Re: E32 salongi valgustus

Postitus Postitas karl1 »

Valgustuse asja sain korda, autole ei meeldinud millegipärast, kui tahtsin makki ühendada nii, et saan ilma võtmeta kuulata.... Aga teine mure on õhus veel.
Kasutaja avatar
oggy
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13.05.2006 00:40 33
Asukoht: tallinn

Re: E32 salongi valgustus

Postitus Postitas oggy »

karl1 kirjutas:Nii, panin täna makki sisse, kõik ilus, peale selle ,et istmealune 30a kaitse oli läbi, okei, makk toimib ka kõik ilus, aga vist peale seda (vb kokkusattumus, aga ei usu) ei kustu enam kella ja el akende nuppude tuled ära salongis, mis viga on ? Ei olene selles, kas uksed lahti või kinni, võti lukuaugus vms, lihtsalt koguaeg põlevad.... Ajasin makki vahetades mingid juhtmed segamini vms ?

Tänud ette.

Samas võib ka juba rääkida keskluku/signa puldi programmeerimisest, mul olid patareid tükk aega tühjad, LED võtmel vilgub, aga auto ei reageeri.... Peab vist kuidagi võtme tuttavaks tegema autole uuesti ?

edit: proovisin selle järgi
Istu autosse, juhiuks kinni, ja süütevõti 0-asendist korraks (mitte üle 5 sek) raadioasendisse keerata ja tagasi 0-i
- hoia all võtmehoidjapoolset nuppu (kandilise kujuga)
- samal ajal vajuta kolm korda järjest bemmi logoga nuppu (ümar, millest kesklukku avad-sulged)
- lase nüüd ka esimene nupp lahti, LED võtmel vilgub 10 sek
- suuna võtme silm tahavaatepeegli poole, soovitavalt u 15cm kauguselt ja vajuta bemmi märgiga nuppu
- kesklukk peaks kinni-lahti liikumisega märku andma, et sai asjast aru.
ma jõudsin kuni neljanda punktini, edasi ei midagi.... Sinnamaani tegi võti kõik nii, nagu oli vaja, vilgutas 10 sek tuld, aga peegli poole suunates ei toimu midagi...[


See koht mis võtit loeb on ikka armatuuri peal olev väike punane tuluke,see keskkohas oleva õhuvärgi tipus.Kui eksin siis sorry!!! Mul oli sama värk ja võtit peeglile näidata pole sellisel juhul suurt mõtet:)
oggy
karl1
Huviline
Postitusi: 2472
Liitunud: 08.10.2008 17:33 14
Peamine sõiduk: E65 FL
Telefon: 56997849
Asukoht: Jüri

Re: E32 salongi valgustus

Postitus Postitas karl1 »

No tavapeeglil ei ole jah seda, aga mul on täisautomaatne peegel, klouninaga, isetumenev ja esimesel poolel on ka silm, mis peakski siis võtmelt infot võtma.
Kasutaja avatar
oggy
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13.05.2006 00:40 33
Asukoht: tallinn

Re: E32 salongi valgustus

Postitus Postitas oggy »

karl1 kirjutas:No tavapeeglil ei ole jah seda, aga mul on täisautomaatne peegel, klouninaga, isetumenev ja esimesel poolel on ka silm, mis peakski siis võtmelt infot võtma.
Mul on ka täisautomaatne peegel:)
oggy
Kasutaja avatar
Martin740
Huviline
Postitusi: 762
Liitunud: 07.06.2010 19:45 57
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Pärnu

Re: E32 salongi valgustus

Postitus Postitas Martin740 »

mul oli sama nali. et kui panin uue maki sisse siis spidoka tuled põlevad nagu võti on syytelukus väga huvitav. ma arvan

NB mul on ka täisautomaaatne peegel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
E32 740, E34 530, E32 740, E46 318d ja E34 540 :)
Mauro
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 01.02.2008 22:55 48

Re: E32 salongi valgustus

Postitus Postitas Mauro »

Tere. See samune peegli esimene silm peaks minu mäletamist mööda nüüd küll olema valguste võrdlemiseks!
Pane sinna näpp kasvõi ette ja vaata, kuis peegel tumedaks läeb! :roll:
BMW on maitseasi! Minul kahjuks, või õnnex on BMW veres!!
joffe
Huviline
Postitusi: 1992
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: E32 salongi valgustus

Postitus Postitas joffe »

Peegel peaks tumeneva TAGASÕITJA laternate valguse mõjul. :|
Kasutaja avatar
Cert85
Huviline
Postitusi: 2274
Liitunud: 28.03.2007 17:52 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E32 salongi valgustus

Postitus Postitas Cert85 »

Jah, peegel tumeneb siis, kui tagasõitva auto tulede valgus peeglile langeb. Kui sa vaatad peeglit, siis selle (oli vist paremas servas) on üks ümmargune laik. Seal on siis fotosilm. Kui sinna lambiga valgust näidata, peab peegel tumenema.

Hmmmmm....... Ma nüüd ei mäleta aga enda masinal oli vist puldi vastuvõtja ( IR pult oli) seal armatuuuri keskel. Seal ribide vahek, millest õhku esiklaasile puhutakse.

E:Andke andeks! :mrgreen:
Olen 7da alafoorumis. Kirjeldasin 5dat.
Enda 7sel oli aftermarketi alarm, mis juhtis ka kesklikku ja peegel oli tavaline.
E36 325i 92; E32 730iA 91(läinud) | E34 525tdsA 95 (läinud)
E46 330Ci 01 (läinud) Ei tasu kõike mu juttu uskuda!
Vasta