E32 sureb välja.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Rxx
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 03.08.2010 22:39 12
Peamine sõiduk: E39 530D

E32 sureb välja.

Postitus Postitas Rxx »

Tervist, on siis selline mure ,et kui ma pidurdan , siis tuleb ette kiri "transmission" ja auto hakkab puperdama ja katkuma ning kui ma koha peale jään , siis võib isegi auto välja surra. Vahel on isegi selline asi olnud , et auto nagu teeks poole sõidu pealt "restardi" sekund pärast seda kui "transmission" on oma kirja ette löönud. "Restart " näeb siis välja nagu selline ,et terve autol kõik elektrisüsteemid jäävad umbes pooleks sekundiks lülituvad välja ja siis uuesti sisse tagasi. Kohe kui on sisse lülitanud lööb alugses keeleks saksa aga see muutub ise mingi natukese aja pärast ingliseks.

Lugesin siit foorumist, et ühel on oli peaaegu analoogne probleem ja tekitajaks olid odavad pidurid anduriteta. Ka mul on odavad piduridklotsid millel pole andureid. Kas see kõik võib selle viga olla ?

Tänan. Loodan ,et tekst on arusaadav :)
Meti
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 12.05.2008 19:13 33
Asukoht: Tallinn

Re: E32 sureb välja.

Postitus Postitas Meti »

vaevalt se pidurite viga on! Nuka andur äkki! Ja tänu sellele hakkab kast ka vigast panema! mine diagnosti!
Neid mida te hobusteks nimetate, neid on mul s..aks=D
Kasutaja avatar
Cert85
Huviline
Postitusi: 2274
Liitunud: 28.03.2007 17:52 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E32 sureb välja.

Postitus Postitas Cert85 »

Arvad, et nuka pärast kustub kõik ära?
Saaksin aru, kui mootor puterdama kukub või ära sureb ( mille tulemusena võib ka kast avariisse minna).
Aga kas ka spidomeeter ja kõik muu kustub ära korraks?
E36 325i 92; E32 730iA 91(läinud) | E34 525tdsA 95 (läinud)
E46 330Ci 01 (läinud) Ei tasu kõike mu juttu uskuda!
Kasutaja avatar
Rxx
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 03.08.2010 22:39 12
Peamine sõiduk: E39 530D

Re: E32 sureb välja.

Postitus Postitas Rxx »

Cert85 kirjutas:Arvad, et nuka pärast kustub kõik ära?
Saaksin aru, kui mootor puterdama kukub või ära sureb ( mille tulemusena võib ka kast avariisse minna).
Aga kas ka spidomeeter ja kõik muu kustub ära korraks?



Täpselt kõik see nii see on. Aga seda ei juhtu alati, nüüd on kaks päeva möödas ja mitte midagi pole jällegi juhtunud. Vot spidomeetrit ma ei tea kas see langeb ära. Aga kõik muu elekter läheb küll korraks nulli. Makk, tuled( interjööri) , selline tunne , nagu aku pealt käiksid korra juhtmed maha.

Täna juhtus veel midagi eriti huvitavat. Keskkonsooli kompuuter on inglisekeelne ja armatuur on itaaliakeelne :D

Oskab keegi veel midagi pakkuda lahenduseks? Diagnostist peaks läbi käima küll , aga hetkel ei ole selleks võimalust.
Kasutaja avatar
Rxx
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 03.08.2010 22:39 12
Peamine sõiduk: E39 530D

Re: E32 sureb välja.

Postitus Postitas Rxx »

See ka veel ,et kui nuka andur on , siis ju peaks tühikäigul pöörded jamama vms. Aga mul töötab ilusti.
Kasutaja avatar
Marko
Huviline
Postitusi: 1431
Liitunud: 18.06.2006 22:43 37
Asukoht: Tallinn

Re: E32 sureb välja.

Postitus Postitas Marko »

Kirjutab mootori kubatuuri ja käigukasti ka ;)

Kirjad saad õigeks tagasi kui võtad klemmid maha siis nullib kõik ära, kuid see on küll imelik, et spidos on ing. ja komp. itaalia, siis saaks aru kui oled neist kummagi korra järelt ära ühendanud :roll:

Vaata igaks juhuks ka aku juhtmed üle niipalju kui võimalik, ei pruugi sellest olla aga paha ei tee :roll:
Kui sul pole 3.0 liitrist BMW-ed, siis sa pole mitte mingi mees (nali)
E32 740iA
Kasutaja avatar
Rxx
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 03.08.2010 22:39 12
Peamine sõiduk: E39 530D

Re: E32 sureb välja.

Postitus Postitas Rxx »

Keele ma sain tagasi, valisin uuesti inglise keele ja nüüd on mõlemad inglisekeelsed jälle. Mul selline jama ka ,et vahel lööb igast tulede kirju ette nagu näiteks : F/left light , licence plate light , brake light , low beam. Vahel on tõesti tuled kustus aga siis vahel jälle põlevad. Et kas see võib olla sellest, et pistikud on lihtsalt halvas kontaktis ?
Kasutaja avatar
Rxx
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 03.08.2010 22:39 12
Peamine sõiduk: E39 530D

Re: E32 sureb välja.

Postitus Postitas Rxx »

Nii ma jõudsin nüüd nii kaugele , et F/side light ja üks tagumine tuli läheb kustu aeg ajalt ja viga tundub olevat seal LKM-i kõrval asuvas kollases relees. Et kui ma liigutan seda , siis lähevad parem park ja parem tagumine tuli jälle põlema.Et mis ma siis tegema peaks , kisun selle relee sealt küljest ära ja uurin edasi ?
Kasutaja avatar
Cert85
Huviline
Postitusi: 2274
Liitunud: 28.03.2007 17:52 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E32 sureb välja.

Postitus Postitas Cert85 »

Tasuks vaadata, et kuidas siis pinid selle on, et kas korras.
Võib mõni külmjoode seal relees olla.
E36 325i 92; E32 730iA 91(läinud) | E34 525tdsA 95 (läinud)
E46 330Ci 01 (läinud) Ei tasu kõike mu juttu uskuda!
Vasta