Mure E65 raadioga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
KIX69
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 20.03.2010 15:15 11
Peamine sõiduk: BMW 745i E65
Asukoht: Viimsi

Mure E65 raadioga

Postitus Postitas KIX69 »

Tere,

Väike mure raadioga. Kas e66 raadiomakk sobiks e65-le? Esipaneelid on välimuselt erinevad, kuid mõõtmetelt sama. Kas taga olev pistiku pesa on üks-ühele või on mingi vahe?

Mul algul kadus paremal poolne heli ära ja nurgataguse töökojas öeldi, et parema poolne kanal on läbi ja ühendati mingi vaheplokiga. Mul endale see ei sobi, kuna kui telefoniga rääkin autos, siis kostub kõlaritest sahin. Nüüdseks on aga vasak pool kutu.
Äkki keegi soovitaks kvaliteetset maki parandajat?

Ette tänades,
Kristian
BMW S1000 RR, BMW Z3 E36, Chevrolet Tahoe K1500

"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
Kasutaja avatar
Cert85
Huviline
Postitusi: 2274
Liitunud: 28.03.2007 17:52 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Mure E65 raadioga

Postitus Postitas Cert85 »

Kirjuta probleemist siia, ehk leidub inimene, kes selle nõus ülevaatama ja võimalusel ehk remontimagi.
http://www.elfafoorum.ee/forums/34-T%C3 ... use-foorum
E36 325i 92; E32 730iA 91(läinud) | E34 525tdsA 95 (läinud)
E46 330Ci 01 (läinud) Ei tasu kõike mu juttu uskuda!
bjorn
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 11.09.2009 19:31 46

Re: Mure E65 raadioga

Postitus Postitas bjorn »

e65 ja e66 - vahe on kere pikkuses. e66 on nimelt pikem
CD mängija erinevus võib olla sellest et alates 2005 mudelitel on mõned nupud seal juures.
Viga võib olla CD Mängijas/ASK'is või Logic7 võimendis mingi tark kõige lihtsam on sul lasta mingi raha eest näiteks UM'il või mõnel muul diagnosti tegeval kohal selgeks teha mis puruks ja siis osta kas siit foorumist või ebayst õige pulk (logic7 võimendid näiteks just keegi pakkus siin samas foorumis täitsa mõistliku hinnaga)
Kas parem pool käi korraga tummaks, või alguses kadus woofwer ja siis tavalised kõllid?
E65 M67
KIX69
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 20.03.2010 15:15 11
Peamine sõiduk: BMW 745i E65
Asukoht: Viimsi

Re: Mure E65 raadioga

Postitus Postitas KIX69 »

Tänud vastuste eest!

Ma uurisin järgi ja ongi probleem ASK-s. E66 oma ei istu sisse, kuna sein on liiga lähedal. UM soovitas osta uue maki. Masendav on see, et kasutatud e65-le on raske leida. Mõni müüb, kuid juba sama probleemidega.
Nurga tagune elektrik vaatas yle ja ütles, et seda ei ole mõtet remontida, kuna on põlenud üks kanal läbi ja ühendatud on teise kanalisse. Ta ka soovitas muretseda uus või kasutatud, kuna teine kanal oli ka juba väsimas ja neid varuosi ei ole võimalik saada kätte. Ainus variant on see, mis juba oli tehtud mul algeliselt ühelt kanalilt teisele.
Algul parem pool ülemine ja keskmine kadusid korraga ära ning enam ei tulnud tagasi. Peale remonti pool aastat kadus ees vasak, kuid külma ilmaga tuleb ja kui salong soojeneb, siis kaob üht äkki ära. Täna hommikul oli sama olukord. :(
Woofrid töötavad mõlemalt poolt.

Kristian.
BMW S1000 RR, BMW Z3 E36, Chevrolet Tahoe K1500

"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
Vasta