E38 98 725 tds kapott ei avane!!!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

E38 98 725 tds kapott ei avane!!!

Postitus Postitas Veljo_V »

Tere

Kas on kellegi olnud juhust et kapott on kinni ja ei avane kui tõmbad salongi hoovast!
Vaja kapotti lahti saada kuna natuke juppe tahaks vahetada kapoti all.
Kui hoovast tõmbad ei juhtu midagi, kuigi hoob nagu käituks samamoodi, mitte just eriti kergelt, kapoti (sõidusuunast vaadates) parempoolne lukusti tuleb lahti, kui üks mees kapotti liigutab ja teine hoovast tõmbab, aga see hoob, mis on neerude juures ülesse ei tule ja vasakpoolne lukusti ei avane!

Palun abi kui on kellelgi sellist probleemi olnud!
IPSU
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 21.07.2007 18:11 21
Asukoht: Tartu

Re: E38 98 725 tds kapott ei avane!!!

Postitus Postitas IPSU »

Veljo_V kirjutas:Tere

Kas on kellegi olnud juhust et kapott on kinni ja ei avane kui tõmbad salongi hoovast!
Vaja kapotti lahti saada kuna natuke juppe tahaks vahetada kapoti all.
Kui hoovast tõmbad ei juhtu midagi, kuigi hoob nagu käituks samamoodi, mitte just eriti kergelt, kapoti (sõidusuunast vaadates) parempoolne lukusti tuleb lahti, kui üks mees kapotti liigutab ja teine hoovast tõmbab, aga see hoob, mis on neerude juures ülesse ei tule ja vasakpoolne lukusti ei avane!

Palun abi kui on kellelgi sellist probleemi olnud!
sul on trossi keskmine ühendus koht trossi sisse tõmmanud, ma tegin nii et keerasin salongis hoovalahti ja tõbasin trossist nii kaua kuni lahti tuli, kui keskmise kruvi lahti teed siis saad üle keerata nii et trossi tõmbad rohkem
BMW 750 iLA 1995; 5218284
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Asi korras, tross oli lihtsalt välja veninud, sai peale pingutatud!
Kapott avanes Ipsu õpetuste järgi!
IPSU
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 21.07.2007 18:11 21
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas IPSU »

Veljo_V kirjutas:Asi korras, tross oli lihtsalt välja veninud, sai peale pingutatud!
Kapott avanes Ipsu õpetuste järgi!
no nii vahest olen minagi kasulik :cool:
BMW 750 iLA 1995; 5218284
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2404
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

ei hakanud uut teemat tegema.. mul e38'l sama probla, kapotti ei saa lahti. aga olen suutnud niipalju tuvastada, et tross on kõrvalistuja poolse kinnituse/lukusti küljest kapoti all lahti tulnud. on kellelgi ideed, kuidas asja lahendada ? kas neeru saab eest ilma katki tegemata kätte ? või peab pampri maha võtma ?
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2404
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

SiilV12 kirjutas:ei hakanud uut teemat tegema.. mul e38'l sama probla, kapotti ei saa lahti. aga olen suutnud niipalju tuvastada, et tross on kõrvalistuja poolse kinnituse/lukusti küljest kapoti all lahti tulnud. on kellelgi ideed, kuidas asja lahendada ? kas neeru saab eest ilma katki tegemata kätte ? või peab pampri maha võtma ?
ise küsin, ise vastan :)
sai eile õhtul koos Martiniga nokitud (siinkohal suured tänud talle ;) ). protseduur oli lühidalt järgmine: neer tuleb ettevaatlikult tõmmates eest ära, mõned kinnitused läksid küll katki, aga sinna pole midagi parata - plast läheb ju aja jooksul rabedaks. ja siis käsikaudu pika jäiga vardaga, millel konks otsas, sudides kapotilukusti tagant õnnestus tabada lukustushooba ja kapott avada :)
Vasta