E32 salongi soojendus plokk

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Sten
Huviline
Postitusi: 996
Liitunud: 02.07.2007 16:55 24
Peamine sõiduk: Trafic
Asukoht: Linn
Kontakt:

E32 salongi soojendus plokk

Postitus Postitas Sten »

Probleem siis selline et puhuril on 2 variantti kas töötab või ei tööta :(
temperatuuri reguleerib suht suure intervalliga st. temperatuur kõigub
Kopsiku olen ise lahti võtnud - reostaadid nuppude taga on kahtlased ...
Siit siis küsimus kas keegi äkki teab kes võiks selist asja remontida või aidata uue leidmisel (ise olen kasutand ost/müük `i tulemust ei ole samuti ei ole kuskil lammaris ja UM is öeldi et see vigur maksab mellkä milljoona )
et kopsik siis ise selline http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=64&fg=20
tsonnyboy
Huviline
Postitusi: 287
Liitunud: 03.04.2006 00:54 03
Peamine sõiduk: BMW 525i
Asukoht: Aravete

Postitus Postitas tsonnyboy »

kontrolli MÕÕK üle,mul sama jama,otsin uut mõõka,on küll toimiv olemas,kuid see on teistsugune kui minu 7-mesele vaja on...
viewtopic.php?f=4&t=195006" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Sten
Huviline
Postitusi: 996
Liitunud: 02.07.2007 16:55 24
Peamine sõiduk: Trafic
Asukoht: Linn
Kontakt:

Postitus Postitas Sten »

Mõõk ??? kuidas seda kontrollida ??? Kus asub ???Kust saab?? Mis asi see üldse on ??
:oops: :oops: olen selle koha pealt veel veits juhm..... :?
Kasutaja avatar
Sten
Huviline
Postitusi: 996
Liitunud: 02.07.2007 16:55 24
Peamine sõiduk: Trafic
Asukoht: Linn
Kontakt:

Postitus Postitas Sten »

Niisiis sai uuritud kus , mis, kes on mõõk- ja voilaa , käes armatuuri alt välja kistud ja uuritud -- tegemist siis siemensi tootega .
Ja imeline asi see internet - selles peidus tohutu teadmiste pagas , isegi see kirjas kuidas mõõka sam kompunn remontida ja mis seal siis ikka , mõõk tuppa lauale ja ise Oomi poodi uue transistori järgi endal nägu nalja täis , et saab peavalust lahti 60ne krooni ja poole tunni tööga ...
Ja siis saabus tõe hetk , transistor vahetatud ja omale paigale tagasi installitud, keeran süütevõtit ja oh mis imet ``it´s alive´´.Niisiis viis kruvi omale kohale tagasi ja omade toimeetuste juurde sõitma ise nautimas tasast salongi ventileerimist, kuid äkki umbes pool tundi hiljem hakkab tuppa levima sellist kirbet skeemi kärssamise haisu ja silme ette kerkib pilt kuidas skeemil rajad mulinal üles keevad.... kiirelt soendus välja ja kodu poole tgasi , aken alla et lastuna et ei jääks tuppa haisu sisse , mis muidugi natukene siiiski jõudis jääda.
Ja nüüd ma siis siin istun laua taga käes järgmisest kohast kärssand mõõga skeem ja mõistus otsas ja näppude küljes vastik lehk , seda vist ei saa enam parandada isegi mitte mõni meistrimees ...
Äkki keegi pakub midagi välja sellel teemal et kust saada uus mõõk.....
Kasutaja avatar
Sten
Huviline
Postitusi: 996
Liitunud: 02.07.2007 16:55 24
Peamine sõiduk: Trafic
Asukoht: Linn
Kontakt:

Postitus Postitas Sten »

Uus mõõk käes ja toimib.......
Kasutaja avatar
bemm730
Huviline
Postitusi: 774
Liitunud: 30.10.2007 21:15 16
Peamine sõiduk: MB w221 s63 amg
Asukoht: Tallinn,Õismäe

Postitus Postitas bemm730 »

oleks ka samat mõõka vaja,kas keegi oskab öelda kus kohast neid leida võib :lol:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4226
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

oo, mina pakun sellist asja juba aastaid
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta