E38 ei lähe käima

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
sipelgas
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 29.11.2010 21:44 04

E38 ei lähe käima

Postitus Postitas sipelgas »

Probleem selline-740, 94a.e-38.õhtul sõitsin,jätsin auto seisma ja hommikul enam käima ei läinud,ringi vedas aga käima ei läinud.eelmine päev ei tulnud sooja õhku salongi,kontrollisin tosooli,see oli vähenenud,aga õli oli puhas.Öeldi et bensiinipump läbi,keerasin pumba lahti,käivitasin,ei töötanud,andsin otse aku pealt voolu,siis töötas,pump läks tööle juba siis kui ainult pluss juhtme külge panin.kaitsmed on korras,aga vool pumbani ei jõua,kontrollisin ka seda.kuna ise ei ole asjatundja,siis ei tea omapeaga midagi rohkem teha,ja jama on see et olen autoga soomes.äkki oskab keegi öelda mida veel teha või proovida
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4370
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: e-38 ei lähe käima

Postitus Postitas PeeterA »

Kütusepumba releed võiksid kah kontrollida, kui vool pumbani ei jõua. Asub see relee paremas tagatiivas kaitsmete juures. Konkreetne relee on pagasniku seest vaadatuna paremalt poolt teine.
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e-38 ei lähe käima

Postitus Postitas teet82 »

Peab olema väga ettevaatlik pumbale otse voolu peale andmisega, suht lihtsalt võib tuld võtta juhtmete säristamisel :D
Kui sillata relee klemmid 30 ja 87, peab pump ka ilma süüteta tööle hakkama. Kui sellel viisil toimib, siis järelikult relee vigane või aju ei lülita releed sisse või puudub pinge klemmil 86 süüte sissekeeramisel...
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
325Cutt
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 04.07.2005 15:00 01

Re: e-38 ei lähe käima

Postitus Postitas 325Cutt »

Olen sellise asjaga ka veidi kokku puutunud. Pumbale oli otse vool peale lastud nii, et auto pistik oli ka järgi, ning selle tagajärjel lõpetas töö mootori aju. Teine pump ja aju lahendasid probleemi.
sipelgas
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 29.11.2010 21:44 04

Re: e-38 ei lähe käima

Postitus Postitas sipelgas »

Suured tänud abi eest.Siit saadud info järel kontrollisin samal õhtul releed,oligi viga seal.Hommikul tööle,peale tööd ostsin uue relee,vahetasin ära ja kohe sõitu,ja olin 40 minutit enne broneeritud laeva väljumist sadamas.
Vasta