Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
blackjack
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 25.10.2010 00:09 38
Peamine sõiduk: BMW E65; BMW E38

Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas blackjack »

Selline mure et pagassi sisteema on vist ära külmunud ja ei tule lahti. Aku on kutu ja auto käima ei lähe, esimesed uksed on lahti aga tagumised mõlemad lukus lisaks pagassile. Kas võib mõni kaitse või miskit läbi olla äkki? Ees kapoti all pole ka sel isendil pluss klemmi, et sealt käivitada. Kas on mingeid muid lahendusi peale aku kuhu klemmid külge panna? Või mismoodi saaks pagassi lahti et akule ligi pääseks? Hetkel ta sellises poolkinnises asendis ja loksub, see mootor mis ta kinni peaks tõmbama teda kinni ei imenud. Hetkel viskasin puhuri salongist läbi suuusakoti pagassi, siiani veel tulemust pole!
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas Rain. »

Mis autoga täpsemalt tegu? Tegid küll teema seitsmenda seeria alajaotusesse, aga auto täpset marki ei kirjutanud, seega millise seitsmekaga tegu on?
blackjack
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 25.10.2010 00:09 38
Peamine sõiduk: BMW E65; BMW E38

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas blackjack »

Autoks 725 TDS 96 aasta. Nüüd siis aku juba nii tühi et kesklukk ei tee teisi uksi ka lahti. Kuhu võiks klemmid külge lükata et süsteemi voolu lasta?
Kasutaja avatar
portos
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 13.01.2008 19:34 10
Asukoht: tartu

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas portos »

keset mootorit on pluss klemm ja lansaka juurse miinus
blackjack
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 25.10.2010 00:09 38
Peamine sõiduk: BMW E65; BMW E38

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas blackjack »

portos kirjutas:keset mootorit on pluss klemm ja lansaka juurse miinus
Nagu ma ka kirjutasin et kapoti all pluss klemmi pole. Tuli kaitsekarp lahti kiskuda ja sealt miski punase juhtme külge täku aparaadi klemm ja voilaa sain pagassi lahti.

Krt ikka ei saa seda sara käima. Tahaks lasta eetrit kuhugile aga krt täitsa tume maa selle kohapealt kus sellel pillil õhufilterv võiks olla? Või kuhu seda eetrit veel lasta võiks?
Villil
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 20.01.2012 16:57 17

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas Villil »

Ma ei hakka uut postitust tegema aga mul on sama mure.
ka 96 a. 730, aku nii tühi et ei sa uksigi lahti.
ja võtmega ka ei sa lahti, lasin küll lukusula lukuauku, aga arvatavasti süütelukk on ära vahetatud.
Öeldi et läbi starteri saan voolu anda , aga starteri asukohast ei tea ma mitte midagi.
blackjack
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 25.10.2010 00:09 38
Peamine sõiduk: BMW E65; BMW E38

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas blackjack »

Villil kirjutas:Ma ei hakka uut postitust tegema aga mul on sama mure.
ka 96 a. 730, aku nii tühi et ei sa uksigi lahti.
ja võtmega ka ei sa lahti, lasin küll lukusula lukuauku, aga arvatavasti süütelukk on ära vahetatud.
Öeldi et läbi starteri saan voolu anda , aga starteri asukohast ei tea ma mitte midagi.
Mina sain nii voolu taha, et kiskusin kaitse karbi lahti ja sealt panin boosteri juhtme taha nii et voolu taha võttis, siis sain pagassi lahti ja aku kallale Aga nüüd ei taha ikka käima minna! :(
Villil
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 20.01.2012 16:57 17

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas Villil »

no ma ei pääse autosse sissegi, et hetkel olen mõelnud millega kapotil seda trossi sikutada annab , et kuidagi kapott lahti saada ja sealt mootori juurest voolu anda,
Aga keegi võiks täpsema asukoha öelda kus see starter asub et sealt pidi ju ka saama voolu anda , peasi et uksed lahti saan
Heimdal
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 03.04.2005 16:56 24

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas Heimdal »

Villil kirjutas:no ma ei pääse autosse sissegi, et hetkel olen mõelnud millega kapotil seda trossi sikutada annab , et kuidagi kapott lahti saada ja sealt mootori juurest voolu anda,
Aga keegi võiks täpsema asukoha öelda kus see starter asub et sealt pidi ju ka saama voolu anda , peasi et uksed lahti saan
proovi udukas kätte saada.
Villil
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 20.01.2012 16:57 17

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas Villil »

ja mis sisi on kui uduka kätte saan ? ja milline udukas?
Villil
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 20.01.2012 16:57 17

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas Villil »

Nonii, alguses kakusin kapoti eest võred ära et proovisn kapoti lahti saada.
Aga suht mõttetu tegevus oli seda trossi sikutada, viskasin uuesti pilgu autoalla, ja nägin starterit( mis ei olnudki juhupool vaid kunde istuja all pm)
panin plusi külge ja sain piisavalt voolu lastud et sain keskluku lahti aga nüüd järgmine mure, kapott ei avane kuna tross on paigast ära liikunud ja pagass ka ei avane kuna vist pole piisavalt voolu veel .
Kasutaja avatar
gert83
Huviline
Postitusi: 1195
Liitunud: 03.03.2004 18:27 15
Asukoht: Põhja-Tallinn
Kontakt:

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas gert83 »

:evil: Kari lambaid määgivad,kasu ei midagi.
Sõita tahate kõik aga siis võiks õigelajal aku vahetada ja lukud korda teha.Mitte takkajärgi joosta ja aretada.
Voolu saab anda nt tiiva suuna alt, genekalt,põhja all peaks ka pluss klemm olema.
Pagassi saab ka nii lahti kui nr. aluse taha õigesse kohta auk puurida-see viimane hädavariant.
E30 320i coupe manu 400NM
Kasutaja avatar
Hiis
Huviline
Postitusi: 1319
Liitunud: 22.08.2004 15:00 12
Peamine sõiduk: Bmw F02 730 ld
Asukoht: Tallinn

Re: Tahaks "täkku" anda aga pagass ei tule lahti.

Postitus Postitas Hiis »

sellel pillil õhufilterv võiks olla?
Õhufilter on eest vaadates selle pikka plastiku all,millese tuleb tiivast üks jäme plastik toru.
Lae parem aku korralikult täis või osta uus ja kui kõik on ok siis peaks ilusti käima minema.Ma ei usu et sellest eetrist kuigi palju kasu on.
]Datsun 120>E30 318i>E30 320i>E30 325i>E34 525I>E34 fl525i>.E-38 725tds>E-65 730D faclift.
Kasutusel ☺F02 730 ld , E-30 325i M-technik 1, Tööloom Opel Omega Caravan 2,5td.
Vasta