K: Aidake tööle saada 728 tahhomeeter !?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
disjoll
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 13.08.2007 22:17 20
Asukoht: Tartu

K: Aidake tööle saada 728 tahhomeeter !?

Postitus Postitas disjoll »

Mul selline mure autoks oli algselt 728 automaat siis tehti see manuaaliks ning siis veel omakorda diisliks! Peale pandi e34 2.5tds ja siis veel omakorda mehaaniline pump 2.4td-lt. Kõik on super luks ja töötab spido, küte ja temp.näidik. Kõik töötab nagu peab kuid ainult tahhomeeter on jäänud lahendamata. Kas oleks kellelgil ideid või mingit skeemi kuidas asi lahendada. Minu idee on signaal saada hoorattast või nn. pöörete andurist. Otsisin isegi juhtmestiku karbist välja(aju juurest) selle anduri juhtmed kollane ja must mis on omakorda varjestatud ja kaetud musta isolatsiooniga. Selle anduri juhtmed lähevad koheselt ajusse. Kas on kuidagi võimalik lihtsalt see mootori pöörete signaal viia tahhomeetrini või....... Milline juhe võiks olla sidoplokis pöörete signaali vastuvõtmiseks? Igasugused soovitused, hea nõu teretulnud!

Ettetänades!!!
disjoll
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 13.08.2007 22:17 20
Asukoht: Tartu

Re: K: Aidake tööle saada 728 tahhomeeter !?

Postitus Postitas disjoll »

Okei! Egas midagi siit ei saa abi ega mõu kunagi!
Mr.Black
Huviline
Postitusi: 380
Liitunud: 08.12.2007 14:02 39
Asukoht: Harjumaa

Re: K: Aidake tööle saada 728 tahhomeeter !?

Postitus Postitas Mr.Black »

Egas mina pole ka siit kunagi mõu saanud. Aga sa arvad, et kui tuled siia mingi verepilastuse läbiteinud autoga, siis kõik kohe jagavad laksust, mis teema on? Kui ta sul nagunii hübriid on, siis võid ju tahoka kella voltmeetri omaga ära vahetada, aga seieritaguse jätad tahoka oma. Siis võtad sigarisüütajast voolu kellale ja voila, annad Kaasi ja seier tõuseb... Või kui tõsiselt rääkida, suhtle PriitV8-ga foorumist, või uuri AutoData-st el.skeemi. Ära solvu, aga selline suhtumine, ei aita sind isegi teeninduses mitte.
Kogenud fordimees võtab poodi vana jupi kaasa!
Mess with the best and u die like the rest...:)
Vasta