katalüsaatorit

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Villil
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 20.01.2012 16:57 17

katalüsaatorit

Postitus Postitas Villil »

Kus kohast saab e38 le katalüsaatorit ja mis hinna klassi need jäävad ?
Auto aastaks siis 95 ja bensiin
th00
Huviline
Postitusi: 303
Liitunud: 26.08.2005 00:10 04
Peamine sõiduk: BMW 725tds

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas th00 »

Kas raske täpsustada, et mitu kw masin ja mis mootriga usun et vahe , kas v12 vüi v8 või hoopis r6 ??
OPEL MONZA 1980
BMW 525tds
HONDA CRV
Villil
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 20.01.2012 16:57 17

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas Villil »

`Vabandust ebatäpsuse pärast
160 kw v8
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas Veljo_V »

Villil kirjutas:`Vabandust ebatäpsuse pärast
160 kw v8

Ainuke ja vastupidavam variant on Lakiauto sportkatid.

http://www.lakiauto.ee/templates/race.p ... &KatID=101" onclick="window.open(this.href);return false;
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas fiziks »

miks ta ainuke variant on??? vastupidavuselt on parim kindlasti tehasekatt.

neid lakikaid läheb muide 2tk alla, et kui ostma hakkad siis tead arvestada. mina küll selliseid ei paneks, eriti 3liitrisele, aga noh eks igaüks ise otsustab.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas Veljo_V »

fiziks kirjutas:miks ta ainuke variant on??? vastupidavuselt on parim kindlasti tehasekatt.

neid lakikaid läheb muide 2tk alla, et kui ostma hakkad siis tead arvestada. mina küll selliseid ei paneks, eriti 3liitrisele, aga noh eks igaüks ise otsustab.
Vabanda väga mind aga olen ise MUIDEKS olenud kolme V8 bmw-ga sellise probleemi ees ja katsetanud ka muid variante nii et sorry aga tean millest räägin aga valik on muidugi sinu :)
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas fiziks »

ei, valik ei ole minu...valik on teemaalgataja :lol: aga fakt on see, et sinu väljapakutu EI OLE kaugeltki mitte see üks aja ainuke võimalus V8'ga ülevaatuselt läbi saada. ma ei hakka siin kellegi ega millegi ees vabandama, kuid ka minul on mõni V8 olnud, rääkimata muudest erinevatest buumeritest. kattidest tean ka natuke rohkem kui average joe kuna olen lisaks lihtsalt katsetamisele ka päris palju lugenud ja uurinud.

sinna võib toppida lisaks sellele uhkele "sportkatile" veel muid tavalisi universaale, võib panna mõne kasutatud aga korras 4.4, 4.0, 3.5, 3.0 tehasekati, võib panna 2.8 mootori originaalkatid. võimalusi on nagu öeldakse tohhuijaa.
Jan320
Huviline
Postitusi: 1069
Liitunud: 30.04.2005 20:58 47

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas Jan320 »

fiziks kirjutas:ei, valik ei ole minu...valik on teemaalgataja :lol: aga fakt on see, et sinu väljapakutu EI OLE kaugeltki mitte see üks aja ainuke võimalus V8'ga ülevaatuselt läbi saada. ma ei hakka siin kellegi ega millegi ees vabandama, kuid ka minul on mõni V8 olnud, rääkimata muudest erinevatest buumeritest. kattidest tean ka natuke rohkem kui average joe kuna olen lisaks lihtsalt katsetamisele ka päris palju lugenud ja uurinud.

sinna võib toppida lisaks sellele uhkele "sportkatile" veel muid tavalisi universaale, võib panna mõne kasutatud aga korras 4.4, 4.0, 3.5, 3.0 tehasekati, võib panna 2.8 mootori originaalkatid. võimalusi on nagu öeldakse tohhuijaa.
Lugenud ja uurinud ja soovitad ikka tavalisi universaale , kas vähe l ll otsus ei ole!
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas fiziks »

no **** küll, lugeda ei mõista??? tood äkki selle tektsilõigu minu jutust välja, kus ma SOOVITAN universaali?

jutt käis võimalustest, valikutest. ja ka see laki "racing" kat on põmst universaal.

otsus oleneb sellest kui palju autoga sõidetakse, kui palju hetkel raha välja laduda on jne. universaal teeb samuti tööd mõnda aega, kui otsus on teadlik siis pole seal midagi lolli. fakt on samas ka see, et uut tehase katti just paljud vennad omale alla keevitada ei suuda rahalises mõttes!
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas Veljo_V »

fiziks kirjutas:no **** küll, lugeda ei mõista??? tood äkki selle tektsilõigu minu jutust välja, kus ma SOOVITAN universaali?

jutt käis võimalustest, valikutest. ja ka see laki "racing" kat on põmst universaal.

otsus oleneb sellest kui palju autoga sõidetakse, kui palju hetkel raha välja laduda on jne. universaal teeb samuti tööd mõnda aega, kui otsus on teadlik siis pole seal midagi lolli. fakt on samas ka see, et uut tehase katti just paljud vennad omale alla keevitada ei suuda rahalises mõttes!

Sai küsitud kunagi tehas kati hinda, kuna üldjuhul on see bosali toodang.
Vanas rahas oli selle hind (special price- ühe kordne pakkumine) oli 7000 eeku tk.
Minul kogemused teiste kattidega keraamilise-sisuga-kestsid kaks nädalat ja pilpad taga.

Aga nagu eelpool mainitud oleneb see inimese rahakotist.
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas fiziks »

no siis oli isegi odav hind, mina uurisin oli 10k eeku tükk või isegi natuke rohkem. võibolla siis ka natuke erinev katt, aga see selleks. fakt on see, et pole just väike väljaminek, eriti kui 2tk on vaja.

olen ka ise nö. keraamilist universaali kasutanud ja kestis kuskil 2 aastat enne kui ÜV'l läks natuke mängimiseks juba, siis sai ka veel normi piiresse aga pidi korralikult kuuma andma. universaal tuleb panna korraliku varuga ja ei lenda ta kuhugi. või noh, ei tea mis hirmsat asja sinu auto mootorist tuli, et pilpad lendasid...tundub küll rohkem nagu muinasjutu moodi või siis töötas moto ikka VÄGA valesti.

tasuks mõelda ka sellele, et kui need universaalid tõepoolest NII viletsad oleksid nagu sina siin väidad, siis ei oleks väga võimalik ju selliseid asju üldse müüa.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas Veljo_V »

fiziks kirjutas:no siis oli isegi odav hind, mina uurisin oli 10k eeku tükk või isegi natuke rohkem. võibolla siis ka natuke erinev katt, aga see selleks. fakt on see, et pole just väike väljaminek, eriti kui 2tk on vaja.

olen ka ise nö. keraamilist universaali kasutanud ja kestis kuskil 2 aastat enne kui ÜV'l läks natuke mängimiseks juba, siis sai ka veel normi piiresse aga pidi korralikult kuuma andma. universaal tuleb panna korraliku varuga ja ei lenda ta kuhugi. või noh, ei tea mis hirmsat asja sinu auto mootorist tuli, et pilpad lendasid...tundub küll rohkem nagu muinasjutu moodi või siis töötas moto ikka VÄGA valesti.

tasuks mõelda ka sellele, et kui need universaalid tõepoolest NII viletsad oleksid nagu sina siin väidad, siis ei oleks väga võimalik ju selliseid asju üldse müüa.

Ei hakka sinuga vaidlema põhinen faktil, minu auto mootorid pole kunagi töötanud valesti ega halvasti.
Lõpuks siis härra Renaldo Sumpsimees Oü tegi asjad korda. Ehk siis ka sport katid.

Need originaal katid , nagu enne ka kirjutasin, hind oli eripakkumine.
Sport universaal katte on paigaldanud siin foorumis ka teised kasutaja (Ivari, rain530 jne.) pole kellegi probleeme olnud veel.
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas fiziks »

jälle mingi laest võetud eeldus, et ma nagu oleksin kuskil öelnud, et selle sportkatiga peaks probleeme olema? ei, ma ütlesin, et see pole minumeelest ei ainuke ega ka alati mitte kõige mõistlikum lahendus...sina aga vaidled vastu millelegi, mida ma pole isegi kuskil väitnud.

ma räägin, et kõige vastupidavam on tehase originaal sest seal sees on kõige kvaliteetsem sisu. seepärast on see ka kõige kallim.


äkki kirjeldad ka, mida see 2 nädalaga pilbasteks siis täpsemalt tähendab? tundub nagu, et oled hästi kursis. kui sa muidugi kati kuskile otsa puruks sõitsid siis nii ütlegi.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas Veljo_V »

fiziks kirjutas:jälle mingi laest võetud eeldus, et ma nagu oleksin kuskil öelnud, et selle sportkatiga peaks probleeme olema? ei, ma ütlesin, et see pole minumeelest ei ainuke ega ka alati mitte kõige mõistlikum lahendus...sina aga vaidled vastu millelegi, mida ma pole isegi kuskil väitnud.

ma räägin, et kõige vastupidavam on tehase originaal sest seal sees on kõige kvaliteetsem sisu. seepärast on see ka kõige kallim.


äkki kirjeldad ka, mida see 2 nädalaga pilbasteks siis täpsemalt tähendab? tundub nagu, et oled hästi kursis. kui sa muidugi kati kuskile otsa puruks sõitsid siis nii ütlegi.
Tere

Ei taha siis vaielda ega kakelda. Rahu.
Räägin oma kogemusest lihtsalt, minul oli lihtsalt mõlemal katalüsaatoril (universaalil) keraamika puruks seest ja kolisest peale kahte nädalat.

Parimat,
Veljo
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas fiziks »

ma olengi rahulik, lihtsalt jama on see kui inimesed loevad minu jutust välja selliseid asju, mida ma tegelikult kunagi kirjutanud ei ole :D

ja vaidluses selgub tõde nagu öeldakse, seega pole selles midagi halba. keraamika puruks võib tulla sellest, et kat sai näiteks liiga palju tuld või oli äkki pandud liiga väike universaal suurele mootorile...või siis oli juba algusest peale praak kaup. igatahes kui nii siis nii, aga mina küll ei tea, et see oleks mingi üldine trend, et universaal 2 nädalaga ära pudeneks kõigil..seega ei tasu ikka üritada jätta sellist muljet nagu nii olekski.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Re: katalüsaatorit

Postitus Postitas Veljo_V »

Tere

Nagu ütlesin paigaldas mull need katid Sumpsimees Oü ja ütles kohe et ega need kaua vastu pea.
Ja kogemusi ma arvan et teaml jätkub. Aga olen nõus et igasugu variante on olemas-aga lihtsalt antud juhul minul kestsid need kaks nädalat. Lihtsalt räägin oma kogemusest. :D

Parimat,
Veljo
Vasta