E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
eXceed
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 20.09.2011 23:00 52

E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas eXceed »

Tere, jutuks tuleb 96a automaat e38 2.8 mootoriga. Asi algas sellest kui sai tehtud paar kiirendamist, pärast seda ei tahtnud enam kohapealt korralikult minema minna, hakkas nagu libisema, pöörded läksid üles aga edasi ei liikunud suurt midagi, pika kogumise peale sai hoo sisse, mõne aja pärast juba ei saanud praktiliselt üldse kohapealt minema, veeres kuskil 10km/h ja anna gaasi palju tahad. Kohapeal läks drive jõnksuga sisse ja R ikka väga suure jõnksuga, kui seisis mõnda aega, vahetas kohapeal eeskujulikult. Tundub olevat suht konkreetne sümptom, oskab keegi mingit nõu anda, kasvõi soovitada kedagi kes tasu eest asja üle vaataks Tallinnas? Enda tingimustes oleks isegi keeruline õli kontrollida..
Viimati muutis eXceed, 09.04.2015 11:52 54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
A.Karro
Klubiliige
Postitusi: 288
Liitunud: 24.10.2014 17:05 39
Peamine sõiduk: BMW 735i
Telefon: 53413027
Asukoht: Jõgevamaa, Mustvee vald, Piilsi küla, Karusoo-Joosepi
Kontakt:

Re: E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas A.Karro »

Mine käi mõne kasti mehe juurest läbi: Kuno; Ats.....vaba valik.
Kui kasti korralikult libisema saad siis sidurite surm üldiselt kiire tulema kastis. Ma arvan, et kas on õli vähe või tuleb maha võtta ja vaadata mis kastis juhtunud on.
Automaatkastide remont Jõgevamaal.
kivi420
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 21.03.2015 21:40 14
Peamine sõiduk: BMW 730i
Telefon: 57417842
Asukoht: Jõgeva

Re: E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas kivi420 »

Peaaegu samaprobleem ainult et R käik toimib ideaalselt teised käigud on samamoodi nagu libiseks. Lükati diagnost järgi ei öelnud midagi ja muud üle ei jäänud ostsin uue kasti.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas Eva »

Teemaalgataja atol mingit veateadet ei visanud ette nagu nt et käigukast on avariireziimis?
Kõlab sedamoodi sümptomid. Kõrgemad pöörded lubavad masinal rakendada kõrgema käigu. Madalad käigud lihtsalt ei toimi üldse või siis vähesel määral. Enda masinal alles läbi elatud. Ristmikul pööret sooritades kadus jõud tagant. Kast avariis, suutsin kuidagi oma sõidu koduni ära teha ja ka töökotta, kus kast alt võeti ja spetsialisti kätte remonti viidi. Nüüd tometab väga hästi (ptui, ptui, ptui).
Odavam on kast remonti viia kui järgmine vana kast osta mille elulugu sa ei tea, sest uut kasti... Ma ei tea kas saabki ja kui saab siis hinda ei taha ma kindlasti teada.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
A.Karro
Klubiliige
Postitusi: 288
Liitunud: 24.10.2014 17:05 39
Peamine sõiduk: BMW 735i
Telefon: 53413027
Asukoht: Jõgevamaa, Mustvee vald, Piilsi küla, Karusoo-Joosepi
Kontakt:

Re: E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas A.Karro »

kes remontis?
Automaatkastide remont Jõgevamaal.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas Eva »

Kuno Talima.
Soovitan soojalt. Kindlasti on inimesi veel, kes sellega tegelevad, soovitan konsulteerida kindlasti ja leida vajalikud kontaktid, ma usun et foorumiski sellest räägitud.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
A.Karro
Klubiliige
Postitusi: 288
Liitunud: 24.10.2014 17:05 39
Peamine sõiduk: BMW 735i
Telefon: 53413027
Asukoht: Jõgevamaa, Mustvee vald, Piilsi küla, Karusoo-Joosepi
Kontakt:

Re: E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas A.Karro »

Jäin mõtlema et, mure postitaja poolt võiks olla tagasiside, muidugi juhul kui teema lahenduse saanud on:
1: Kes aitas - remontis
2: positiivne - negatiivne kogemus
3: mis tehti
4: palju umbestäpselt maksis
5: rahul---või mitte

Lihtsalt minupoolne öine uitmõte.
Automaatkastide remont Jõgevamaal.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas Eva »

Uue vana ´juustu´(VEEL toimiva käigukasti) hind on milline?
Mina ei tea ja ei tundnud ka tooaeg huvi palju kasutatud käimar maksab. Neid, kel raha pole, neid huvitab.
Olgu aga siinkohal mõeldud ka seda, et jutt alles remonditud käimarist mis müüki lükatud ja üleüldse müügis olevad käigukastid.. kes garanteerib kaua see kestab? Maksan pooltuhat euri (näiteks) teise käigukasti eest ja kuu aja pärast on ta laiali. Ma parem maksan selle 1000 euri (ka näide) käigukasti paranduse eest ja ma võin rahuliku südamega magama minna.

Mu parandatud käigukast on kestnud juba aasta (2014 märts) ja kui kestab veel mõni aasta, on väga hästi. Läheb laiali, siis läheb ta uuesti parandusse. Selline vana käimari asemele panek on raharaiskamine sest keegi ei anna mulle paberit näpu vahele kindlustamaks selle käigukasti eluiga, veelvähem ei saa ma kunagi teada mismoodi seda käigukasti kasutatud on.
Thats my two cents.. :roll:
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
ändi
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 03.11.2006 21:16 26
Peamine sõiduk: X3
Asukoht: Autodoonor
Kontakt:

Re: E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas ändi »

Kasutatud kasti saab 100-300 euri eest. Kui on teada, et 100% töötas ilusti, siis ei näe probleemi kasutatud kasti alla panna. Kui on plaan autoga pensionini sõita, siis tasub jah remontida. On ka hetkel üks kast pakkuda 120e eest. Sobivuse kontrollimiseks võib ps saata.
tel 529 0267
730d ex,728 ex, E39ex, E53 ex
Kasutaja avatar
eXceed
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 20.09.2011 23:00 52

Re: E38 2.8 atm. käigukast ei toimi

Postitus Postitas eXceed »

Kindlasti saab tagasisidet, hetkel kast maas ja lahti. Täpsemalt kirjutan juba varsti kui kõik asjaolud selged ja auto liikumas
Vasta