Värske E38 omaniku mured

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kalest
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 06.06.2016 17:12 38
Peamine sõiduk: 750
Telefon: 57877791

Värske E38 omaniku mured

Postitus Postitas kalest »

Tere!

Sai ka endale E38 soetatud ning kohe tekkis rida küsimusi. Olen elu aeg Audidega ringi sõitnud ning seetõttu BMW on uus maailm.

1) Võti on kulunud ja vist patarei on tühi - keskluku nupp töötab keskkonsoolis ning kõik nupud ja luugid sulguvad. Kas viga võib patareis olla? Kus/Kes pakub uued nupud võtmele ja paneb uue patarei sisse ning kas siis on vaja võtit autole uuesti tutvustada et immo jamasid ei tekiks?

Võti on mul selline, aga ilma punase täpita üleval vasakul

2) Parkimisandurid ei tööta - kas saab ühekaupa ka vahetada või kõiki peab koos vahetama?

3) Suur 4:3 ekraan virvendab vahest, teinekord töötab ilusti. Kas on tüüpviga ja kas kuidagi saab midagi parandada, enne kui üldse ei tööta enam?

4) Mul on MK1 navi, kas sellele mingit CD'd on, kus Eesti kaart ka peale käib?

5) Kas on mingeid probleeme kõrvalistujapoolse kapotitrossiga E38'tel? Keegi eelmine on ühe poole luku ära kruvinud küljest. Mõtlen kas panna tagasi(osta kuskilt lammarist) või hoiab juhipoolne lukusti piisavalt?

6) Vahest viskab brake lining teadet, kuid klotsid on silmaga vaadates okeid - kus asub andur vmt?
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: Värske E38 omaniku mured

Postitus Postitas patrik »

kalest kirjutas:Tere!

Sai ka endale E38 soetatud ning kohe tekkis rida küsimusi. Olen elu aeg Audidega ringi sõitnud ning seetõttu BMW on uus maailm.

1) Võti on kulunud ja vist patarei on tühi - keskluku nupp töötab keskkonsoolis ning kõik nupud ja luugid sulguvad. Kas viga võib patareis olla? Kus/Kes pakub uued nupud võtmele ja paneb uue patarei sisse ning kas siis on vaja võtit autole uuesti tutvustada et immo jamasid ei tekiks?

Lukuabi madara 31


Võti on mul selline, aga ilma punase täpita üleval vasakul

2) Parkimisandurid ei tööta - kas saab ühekaupa ka vahetada või kõiki peab koos vahetama?


Ühekaupa. Võimalik juhtmete viga

3) Suur 4:3 ekraan virvendab vahest, teinekord töötab ilusti. Kas on tüüpviga ja kas kuidagi saab midagi parandada, enne kui üldse ei tööta enam?

Romulast uus. Kontrollida juhtmestik

4) Mul on MK1 navi, kas sellele mingit CD'd on, kus Eesti kaart ka peale käib?

Foorumis navi teema olemas, kasuta otsingut

5) Kas on mingeid probleeme kõrvalistujapoolse kapotitrossiga E38'tel? Keegi eelmine on ühe poole luku ära kruvinud küljest. Mõtlen kas panna tagasi(osta kuskilt lammarist) või hoiab juhipoolne lukusti piisavalt?

Uus tross ei maksa palju

6) Vahest viskab brake lining teadet, kuid klotsid on silmaga vaadates okeid - kus asub andur vmt?
Ees vasakul, taga paremal. Juhtmete viga
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
kalest
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 06.06.2016 17:12 38
Peamine sõiduk: 750
Telefon: 57877791

Re: Värske E38 omaniku mured

Postitus Postitas kalest »

Suured tänud vastuste eest!
Ekraani kohta - kas ikkagi virvendamine on "sureva" ekraani tunnusmärk või võib juhtmestik ka virvendama teda panna? Ütleme nii, et kümnest käivitusest 7-8x on pilt OK! Jamad hakkasid, kui ühendasin helivõimendi ka kõlarite külge (enda arust korrektselt).

Trossi kohta - tross on olemas, kuid lukusti on auto küljest ära kruvitud. Kas lukustitega (see mis tule kõrval on) on mingeid jamasid E38'tel või on kunagi see "sõbra autole müüdud"?
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Värske E38 omaniku mured

Postitus Postitas paradiisivares »

Suur ekraan on 16:9 väike 4:3.... ekraanidega tavaliselt ei juhtu midagi, kärvama kipub see MK ise. Patareid ja nuppe on vanal võtmel ülilihtne vahetada, taga on luuk kruviga kinni.... kruti see lahti ja vaheta ära. Kui siva teed, (20 sek vist oli see aeg mis võis patarei max väljas olla.....võin eksida) siis tutvustada vaja pole. Kui ka on vaja tutvustada, siis see on ka lihtne protsess....sellest kõigest muide on siin 7 seeria alateemas juttu.....viitsi natuke otsida.
" onclick="window.open(this.href);return false;
tutvustatakse nii
there is no replacement for displacement
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: Värske E38 omaniku mured

Postitus Postitas Heix »

paradiisivares kirjutas:Suur ekraan on 16:9 väike 4:3.... ekraanidega tavaliselt ei juhtu midagi, kärvama kipub see MK ise. Patareid ja nuppe on vanal võtmel ülilihtne vahetada, taga on luuk kruviga kinni.... kruti see lahti ja vaheta ära. Kui siva teed, (20 sek vist oli see aeg mis võis patarei max väljas olla.....võin eksida) siis tutvustada vaja pole. Kui ka on vaja tutvustada, siis see on ka lihtne protsess....sellest kõigest muide on siin 7 seeria alateemas juttu.....viitsi natuke otsida.
" onclick="window.open(this.href);return false;
tutvustatakse nii

Ja puldi patarei peaks olema CR2032 kui ma ei eksi.
E36 m50b20
Kasutaja avatar
Hiis
Huviline
Postitusi: 1319
Liitunud: 22.08.2004 15:00 12
Peamine sõiduk: Bmw F02 730 ld
Asukoht: Tallinn

Re: Värske E38 omaniku mured

Postitus Postitas Hiis »

Minu võtmel on isegi hoiatav tekst veel sees ja sell on küll 30 sek .patarei vahetuseks antav aeg.
Kapottilukk minul pole see minu 12a käes olemise ajal veel kordagi jamanud ,see ei tohiks nüüd küll palju maksta kasutatuna et selle pealt säästa :roll: . Kui sul monitor hakas viirvendama peale selle võimendi ühendamis siis te ise järeldus sellest .7 On palju asju omavahel ühenduses . Huvitav on see et Mk 1 ei suuda suurele üldse normalselt pilti edastad kumb suurus sul siis siiski on.Väikesd monitorid ikka surevad küll ega muidu mul neid 3 tk riiulis ei oleks valgus kaob neil just pahatihti pilt on ees aga sa ei näe seda lihtsalt. :D .
]Datsun 120>E30 318i>E30 320i>E30 325i>E34 525I>E34 fl525i>.E-38 725tds>E-65 730D faclift.
Kasutusel ☺F02 730 ld , E-30 325i M-technik 1, Tööloom Opel Omega Caravan 2,5td.
mihkel_111
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 16.08.2016 16:15 16
Peamine sõiduk: BMW 740i
Telefon: 5100791

Re: Värske E38 omaniku mured

Postitus Postitas mihkel_111 »

Need võtme kulunud nupud saab ära vahetada. Mina tegin seda kaks aastat tagasi Eedeni keskuses, kus neid müüdi ühes võtmekohas.

Kui sealt ei saa, siis - ebay.de:

http://www.ebay.de/itm/2-Stuck-BMW-Schl ... SwD0lUh42a" onclick="window.open(this.href);return false;

Tastenfeld :)

10 EUR koos kohaletoomisega, millest paraku enamuse moodustab Eestisse saatmise kulu
Vasta