e65 n62 Kas moto laiali v mitte võtta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
s0ul
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 19.05.2008 21:22 29
Asukoht: tartu

e65 n62 Kas moto laiali v mitte võtta

Postitus Postitas s0ul »

Nii siis võtan ette selle klapisääre tihendite vahetuse. Üks pakkumine olemas sellele tööle ja teised hämavad ja ei tea kas saab jne. Et kallis töö.
Küsiks siis kes sellega kokku puutunud v on lasnud teha seda. Kas mootor võeti laiali pulkadeks et vahetada neid klapisääre tihendeid ja ka seda jahutusvedeliku toru siis juba mis mootori keskel v kasutati neid spets tööriistu et ei peaks mootorit laiali võtma ja ka jahutusvedeliku toru vahetuseks on alternatiivid olemas.

Ja teine küsimus kui ise teha ja osta need tööriistad. Kas sellised vidinatega kannatab yldse miadgi teha v mitte? Kuna AGA komplekt on nii kallis et ühekordseks kasutamiseks pole seda mõtet osta siis siin on alternatiivid...
http://www.ebay.co.uk/itm/CTA-2235-Valv ... 2#shpCntId
http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-N62-V-8-C ... xy0NtTCQMe
Kasutaja avatar
janno89
Huviline
Postitusi: 709
Liitunud: 07.03.2005 20:53 48

Re: e65 n62 Kas moto laiali v mitte võtta

Postitus Postitas janno89 »

Antud mootori juures väga lihtsalt ei pääse tänu valvetronicule. Et ei peaks seda maha kiskuma läheb vaja spetsiifilisemaid riistu. Ja kui saladus pole siis palju pakkumine oli?
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: e65 n62 Kas moto laiali v mitte võtta

Postitus Postitas Volum »

Mõlemad plokikaaned vaja maha võtta, siis oleks targem juba ära lihvida, ketid ära vahetada. Muudmoodi ligi väga ei saa. 30h töö vähemalt.
Buumer Auto / 56826000
s0ul
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 19.05.2008 21:22 29
Asukoht: tartu

Re: e65 n62 Kas moto laiali v mitte võtta

Postitus Postitas s0ul »

janno89 kirjutas:Antud mootori juures väga lihtsalt ei pääse tänu valvetronicule. Et ei peaks seda maha kiskuma läheb vaja spetsiifilisemaid riistu. Ja kui saladus pole siis palju pakkumine oli?
Konkreetne pakkumine oli 1200 ja tehakse nii nagu tehas ette näeb vahetuse.
Teine töökoda ütles et enam vähem sama, oleneb mis veel sealt välja võib tulla
UMist pole küsinud kuna hetkel eestis ei viibi aga noh arvata võib et sealt tuleb kallim.
Nagu Volum mainis 30h minimum siis hinnad ongi paigas umbes ja tulebki 1200 kuskil.

Kas keegi proovinud seda jahtustoru asja. See ebay oma ja kas keegi katsetanud ?
AGAl oli veidike teine lahendus terve toru vahetuseks ilma et peaks kõike laiali võtma, jällegi hind AGA 650euri koos posti kuluga.http://www.agatools.com/part/bmw-n62-coolant-pipe
Kasutaja avatar
janno89
Huviline
Postitusi: 709
Liitunud: 07.03.2005 20:53 48

Re: e65 n62 Kas moto laiali v mitte võtta

Postitus Postitas janno89 »

Neid torusi pakutakse ka teisi, aga põhimõte sama. Google.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e65 n62 Kas moto laiali v mitte võtta

Postitus Postitas teet82 »

Neid klapisääre teemasid on siin olnud nende mootorite kohta, kasuta otsingut.
On olemas tööriistad, mille puhul ei ole vaja isegi nukkvõlle näppida, mälu järgi olid need siin kellelgi olemas ja ta oli nõus teenust tegema nendega.

Edit: Sa oled juba maininud neid AGA tööriistu, neid ma mõtlesingi.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
s0ul
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 19.05.2008 21:22 29
Asukoht: tartu

Re: e65 n62 Kas moto laiali v mitte võtta

Postitus Postitas s0ul »

Neid torude lahendusi on igasuguseid aga see polnudki kysimus. Kysimus oli kas keegi neid variante ka kasutanud on? Ehk siis n62le pannud mitte oem lahenduse sinna.

Klapisääre tihendite teemasid on kll ja suht palju. Kui ma ei eksi oli äkki see komplekt olemas A.Karrol?
Esimeses postis olemas link ebay mingile odavale komplektile. Seda kasutavad usakad nii palju kui ma nende foorumeid lugenud olen. Kas see komplekt yldse kannatab kriitikat v on sobilikum lapsele mängimiseks osta.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e65 n62 Kas moto laiali v mitte võtta

Postitus Postitas teet82 »

s0ul kirjutas:Kas see komplekt yldse kannatab kriitikat v
Kindlasti ajab asja ära, oluline on lihtsalt, et sobiks vedrutaldriku diameetriga ja plokikaanele kinnitades jääks õigesse kohta klappide suhtes. Selle kasutamine tähendab muidugi, et on vaja lisatööriistu nukkvõllide ja keti tagasi panemiseks, need ka maksavad midagi.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Vasta