K:e38 fl ukselukustus 2000a

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

K:e38 fl ukselukustus 2000a

Postitus Postitas tfk »

Tere!

Selline jama et uks ei taha enam väljastpoolt avaneda....sai siis uks lahti võetud ja selgus et tross terve, lukk majandab kenasti aga tross ei liigu piisavalt ülesse.....käega tõmmates uks avaneb! Selline tunne et tross välja veninud;) kuigi see pole reaalne!

Siit küsimus kas tõesti need lingiraamil olevad hambad kulunud et ei kiiguta enam piisavalt trossi ülesse???????
Tuleb siis vahetada raam koos lingiga?

Üks asi veel avastasin hiljem sellise jama et kui uksed lukku panna ja uksed lukust avada siis ei avane enam kesklukuga see uks millelt luku maha võtsin ja tagasi panin! ühesõnaga lukku läheb elektriliselt aga avama peab mehaaniliselt;) mis seal sai valesti teha....kõik pistikud said kenasti kokku.......

Tänud info eest.....
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4284
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: K:e38 fl ukselukustus 2000a

Postitus Postitas darkie »

pane trossile mutter ja löö laiaks, ehk siis nö lühenda trossi :)
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

Re: K:e38 fl ukselukustus 2000a

Postitus Postitas tfk »

darkie kirjutas:pane trossile mutter ja löö laiaks, ehk siis nö lühenda trossi :)
tehtud nii ja asi toimetab nagu peab:)

aga see viimane probleem mis tekkis peale luku süsteemi maha võtmist ja tagasi panekut et kesklukk lükkab ukse lukku aga ei ava;)

see teema mulle juba võõram?
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4284
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: K:e38 fl ukselukustus 2000a

Postitus Postitas darkie »

Akuklemmi pole proovind maha võtta?
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

Re: K:e38 fl ukselukustus 2000a

Postitus Postitas tfk »

darkie kirjutas:Akuklemmi pole proovind maha võtta?
kusjuures võtsin mõneks minutiks akuklemmi maha..... aga ei abi....kesklukk suleb ukse aga ei ava endiselt!
Kasutaja avatar
Hiis
Huviline
Postitusi: 1319
Liitunud: 22.08.2004 15:00 12
Peamine sõiduk: Bmw F02 730 ld
Asukoht: Tallinn

Re: K:e38 fl ukselukustus 2000a

Postitus Postitas Hiis »

Läbi siis see kesklukku plokk seal lukku juures mul läksid mõlemi tagumise ukse omad väikese vahega . :roll: Ma ei tea mis ta täpne nimetus on aga juhtmed sina külge lähevad igatahes . :roll:
]Datsun 120>E30 318i>E30 320i>E30 325i>E34 525I>E34 fl525i>.E-38 725tds>E-65 730D faclift.
Kasutusel ☺F02 730 ld , E-30 325i M-technik 1, Tööloom Opel Omega Caravan 2,5td.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: K:e38 fl ukselukustus 2000a

Postitus Postitas patrik »

tfk kirjutas:
darkie kirjutas:pane trossile mutter ja löö laiaks, ehk siis nö lühenda trossi :)
tehtud nii ja asi toimetab nagu peab:)

aga see viimane probleem mis tekkis peale luku süsteemi maha võtmist ja tagasi panekut et kesklukk lükkab ukse lukku aga ei ava;)

see teema mulle juba võõram?
Võibolla tegid trossi liiga lühikeseks ja nüüd süsteem ei lähe lähteasendisse. Siis ei toimeta lukk korralikult.
See tross muide ei maksa uuena suurt midagi, kas ei tundunud ehk mõistlikuna uus osta?
Mul isegi sahtlis igaks juhuks olemas kui sellise veaga auto peaks tulema.
Tavaliselt tross ei veni vaid vahest lingiraam annab järgi. Trossi kõri pigem roostetab ära ja vajub kokku, hakkab takerduma ja link ei tagastu
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

Re: K:e38 fl ukselukustus 2000a

Postitus Postitas tfk »

patrik kirjutas:
tfk kirjutas:
darkie kirjutas:pane trossile mutter ja löö laiaks, ehk siis nö lühenda trossi :)
tehtud nii ja asi toimetab nagu peab:)

aga see viimane probleem mis tekkis peale luku süsteemi maha võtmist ja tagasi panekut et kesklukk lükkab ukse lukku aga ei ava;)

see teema mulle juba võõram?
Võibolla tegid trossi liiga lühikeseks ja nüüd süsteem ei lähe lähteasendisse. Siis ei toimeta lukk korralikult.
See tross muide ei maksa uuena suurt midagi, kas ei tundunud ehk mõistlikuna uus osta?
Mul isegi sahtlis igaks juhuks olemas kui sellise veaga auto peaks tulema.
Tavaliselt tross ei veni vaid vahest lingiraam annab järgi. Trossi kõri pigem roostetab ära ja vajub kokku, hakkab takerduma ja link ei tagastu
Tross täitsa korralik puhas ei roostes isegi õlitasin ära;) paar milli sai trossi vahele pandud;) uks töötab ideaalselt.....avaneb nii seest kui väljast ja lukustub ka kenasti! aga ainuke asi et kui uks lukku panna siis peab seest avama käsitsi:( ja kui käsitsi seda keskluku trossi liigutada ......liigub väga kergelt!
aga ok võtan uuesti lahti ja paigaldan teise süsteemi vaatab mis siis saama hakkab;)
Vasta